Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Okurken heycanlanıyorum rabbim hepimize tez zamanda bebişleri nasip etsin , ben bu ay okadar entrerasan rülar görüyorum ki rüya görmekten uykumu alamıyorum. Hep eşimi aldatıyorum hayır olsun :)

Okurken heycanlanıyorum rabbim hepimize tez zamanda bebişleri nasip etsin , ben bu ay okadar entrerasan rülar görüyorum ki rüya görmekten uykumu alamıyorum. Hep eşimi aldatıyorum hayır olsun :)
Bizde eşimle aynı gün ikimizde bebeğimizi gördük bi tuhaf oldum o gün hayır olsun inşallah isteyen herkese nasip eder inşallah allahım buraya hamileyim de yazmak nasip olsun

Bizde eşimle aynı gün ikimizde bebeğimizi gördük bi tuhaf oldum o gün hayır olsun inşallah isteyen herkese nasip eder inşallah allahım buraya hamileyim de yazmak nasip olsun
İşte benim kafam karışık bir hafta önce olv dönemimdi ama dün gelen beyaz akıntı çatlama mı acaba ? Yumurta kendi kendinemi çatlıyor yani döllenmemi oluyor onu anlamadım hafiften kasıklarımda gerilme var.

Ben o şekilde bu zamana hiç takip etmedim çatlamayı bilmiyorum gerçekten onu kasılma adet öncesine benziyor mu ? Benim şuan iğne batar gibi oluyor sol tarafıma korkarak gittim tuvalete hasta oldum mu diye bakmaya :) ben doktora da gittim gri bi dönemdesin rahim duvarında kalınlaşma var bu adette olabilir gebelikte olabilir adetin gecikirse gel dedi ama zaman geçmiyo resmen

Evet doğru demiş :) inşlah hamişssindir ben doktoruma gidemiyorum il dışında akşamda malum yol yasakları var , çalışmasam gündüz giderim artık reglimi bekleyip öyle gidicem

Kızlar benimde bat 15 ocak yum 1 ocak hayırlısı ben bu ay inatla test yapmamaya karar verdim ne kadar sabrederim orasını bilemiyorum da tabii

Belki bende yaparım gaza gelmeye hazırım zaten
Valla ben yapmadığım her gün daha da umutlaniyorum, çıkacağını düşündüğüm ilk gün testi yapıp negatifi görürsem adeti beklerken kafam rahat ediyo stresim azalıyor ve adet olunca daha az üzülüyorum bi şok olmuyo yani. Tabi adete kadar yine teste devam ediyorum negatifi görse bile insan umut etmeye devam ediyo iste

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…