Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar testte daha çıkmaz diye düşündüğümüz zamanlar için belirti aramayın, normal kaset testler 15-20 hcg olduğunda gösteriyor çoğu, kanda henüz 15-20ye gelmeyen hcg vucutta hicbir belirti vermez ki.. tabiki istisnalar vardır ama ben böyle düşünüyorum bircok doktordan da duydum adet gecmeden herhangi bi belirti vermez, belli bi hcg salgilanmadan vucutta bı değişiklik hissedemezsiniz diye

Şuan kimlerde nasıl belirtiler var kızlar benim geçmeyen bir kasıkmı desem alt karın kısmımı desem orda beni rahatsız eden bir durum var dün ve bugün sabahları yok ama öğleden sonra başlayıp gün boyu devam ediyor sizce kist falan olabilir mi böyle ağrı yaparmı bilen varmı

Bende internetten çoklu erken gebelik testi aldım sabremeyip yapabilirim her gün bitane bide benim bi kaç saattir alt karın bölgemde dünkü gibi çıkışma var ve uzun sürüyo umarım bu bir belirtidin
İlk idrarla yapmak dahamı iyi olur acaba
Benim 14 ocak Bat, 27 ve 30 aralık , dün akşam bel ağrım başladı alt kısımlara doğru, kasık ağrım oldu yattığımda, bugün bel ağrım hafifledi hafif var, 3 gecedir 2 şer kez tuvalete kalkıyorum, göğüslerde de biraz hassasiyet var ama adet dönemindeki kadar değil, belirtimi bilmiyorum, belkide vücudumu her zaman dinlemiyorum ve şimdi olan herşeyi gebeliğe yoruyorum

14 ocak bat
30 u yumrtam catladi
Bel agrim kasik agrim vr
Dun kasik Ve rahim batmalarm vrdi bu sabahta devam etti aksama dogru tum belirtilerm hafifledi suan sdce kasik bel agrim vr goguslerm hep hassas zten onlri saymiorm alt karnmda agrio ama o da sık basima gelir bilemiorm insallah hepimiz hamisizdir

Selam canlar kafam çok karışık bana cevap verirseniz sevinirim ,
Bat 18 ocak daha çok var ama olivasyon dönemim 1 ocaktı takvime göre değerlendirdik , bugun çok enterasandırki iç çamaşırım ıslanmıştır iş yerinde çok şaşırdım , sulu şefaf birşeyler akmış içimden ve akşamda o yumurta akı denilen akıntı şefaf uzayan jel gibi ( kusura bakmayın ) yorumları okuyorum yumurtlama belırtısı yada çatlama belirtisi deniyor yada gebelik belirtisi kafam çok karıştı nolur nolmaz diye değerlendirdik , bu akıntı nedir bilen varmı ? Ben şimdimi yumurtluyorum yani takvime göre 7 gün sonra ?

Merhaba kızlar
Benim de 14 15 ocak hayırlısı inşallah
Yumurtlama 28 Aralık Çatlama 29 aralıktı.
bende yan ağrısı var o da sanırım böbreğim ile alakalı
her ay çok belirti yaşayıp pozitif görmedim ama yine de yazayım.
Göğüslerimde ağrı yok ama dolgunluk var. Hapşırdığımda veya ani kalktığımda yumurtalıklarda batma oluyor. Tansiyonumda oynama oluyor bugünlerde.

Benimde kasık ağrım oluyor öğlenden sonra başlıyor ignelenme batma normalde kaç gündür sol kasık öyleydi bgnde sağ kaşığımda batmalar ignelenmeler oldu akıntım oluyor ara ara beklemek ne zor acaba oldumu olcakmi bu belirtiler gebelik belirtisimi yok boş belirtilermi bende bgn netten test aldım gelince yapacam inşallah hepimiz güzel haberler alırız

Ovulasyon testi kullansak kafamız karışmaz bende bu ay yumurtladim mi acaba diyrm keşke ovulasyon yapsaydım

Takvime aldanmayın yanıltabilir siz şuan yumurtlama dönemindesiniz bence değerlendirmeniz iyi olmuş

Senin bata kaç gün var

Olur olur belirti var mı ovulasyon testi yaptın mı
kasık ağrısı ama adet gibi karnımın alt kısmında şişkinlik var uyurken yüzüstü yatarım ama 3 4 gündür yüzüstü yatmak beni rahatsız ediyor bi ara belim ağrıdı ama hemen geçti sık tuvalete gidiyorum gibi şeyler var ovülasyon testi yapmadım uygulama üzerinden takip ediyorum ona göre denedik

Ovulasyon testi kullansak kafamız karışmaz bende bu ay yumurtladim mi acaba diyrm keşke ovulasyon yapsaydım
Keşke bende yapsaydım bu ay klomende kullandım ama doktorum 29 günde bir reglisin yani takvim doğru diyor . Ama bencede yumurtlama ben hissediyorum yumurtalama oldugunda kasıklarım gelilir agrım olur , o gece ates basar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…