Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sağ kasıkta hafif bı his var ama ilk gebeligimde ovulasyondan sonra 7.gun kramp girmişti ve bir hafta kala pozitif çıktı normal kaset testte
Aa o nasıl olmus cok erken değil mi ovulasyon olmasa erken döllenme dicem de yumurtladıgınız tarihi biliyosunz şaşırdm

Aa o nasıl olmus cok erken değil mi ovulasyon olmasa erken döllenme dicem de yumurtladıgınız tarihi biliyosunz şaşırdm
Yok ovulasyon testi yapmadım 28 günde adet oluyordum genelde takvime göre 14.gun ovulasyon oluyor ya ben 21.gun kasigima kramp girdi diye test yaptım ve çıkmıştı belkide erken yumurtladim bilmiyrm

Yok ovulasyon testi yapmadım 28 günde adet oluyordum genelde takvime göre 14.gun ovulasyon oluyor ya ben 21.gun kasigima kramp girdi diye test yaptım ve çıkmıştı belkide erken yumurtladim bilmiyrm
Bence 14.gün değil seninki daha erken takvime bakma ben de ortalama28 gün oluyorum 15 bazen 16 da pik oluyor

Bence 14.gün değil seninki daha erken takvime bakma ben de ortalama28 gün oluyorum 15 bazen 16 da pik oluyor
O zamanlar ovulasyon testi yapmıyordum bilmiyordum o testi zaten hamile de kalmıştım 3 sene felan oldu doğumdan sonra adet düzenim değişti kanamalı gün sayısı uzadı geçen ay ovulasyon testi yaptım takvimde 13.gun diyordu tam da o gün pik yaptı gebelik olmadı ama bu ay da ovulasyon yapmadım

Arkadaşlar benimde bat 12 ocak bu testi bi iki saat önce yaptım fotonun üstünde oynadım burda hayaletten de silik bi çizgi mi var ben mi öyle görmek istiyorum

Eklentiler

• 4DE35E14-EBA8-4490-9745-20CA01D851A2.jpeg
    4DE35E14-EBA8-4490-9745-20CA01D851A2.jpeg
    63,3 KB · Görüntüleme: 112
Sizde nasıl belirtiler var? Benim hafif bel,kasık ağrısı , sivilcelenme, sadece bir gün beyaz akıntı, gaz gibi belirtiler var. Aklımdan çıkaramıyorum ve daha da çok var regl tarihime :/

X