Baston Bebek Arabası

mxixnxixkeller

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
340
0
Merhaba arkadaşlar,
Yaz geldi, şöyle pratik, katlanabilen, araba bagajına sığabilecek, kullanışlı ve sağlam bir bebek arabası almayı düşünüyorum,tavsiyelerinizi bekliyorum.

Ben kraft ın çift yönlüsünü aldım icinde araba koltugu da var .istersen cıkar istersen simdilik kullan biraz büyük ama tek dügmeyle katlanabiliniyor,arabaya sıgabiliyor. cift yönlü almamın sebebi bebegim alısana kadar beni görmek ister dısarda bana zorluk cıkarmasın diye aldım .

bende çiftyönlü aldım.benimkide tek düğmeyle katlanabiliyo.ama tek zahmeti biraz ağır olması.onun dışında çok kullanışlı bi araba.çokda memnunum

benim şimdiki b ebek arabam da çift yönlü rahat , ama bende yaz için hafif bir bebe arabası isiyorum.baston titipi.kullnanalr tavsiyelerini belirtikren markaları da yazarlarsa seviniriz.

ben chicco liteway modelini kullanıyorum hem kışında kullanılıyor ayak örtüsü yağmurluğu var ve 4e katlanılıyor kısaca baston tipi ama çift yönlü değil ama heryere sığıyor inanılmaz rahat menavra yapabiliyoruz ben çok memnunum

Pierre cardin enigma 2020 modelini haşim işcan geçidinden dün satın aldım, 285 TL .....özelliklerine göre 6,5 kilo oluşu süper ama yan tarafındaki plastikler eve geldiğimde pek içime sinmedi. Baston almak isteyenler Maclaren almalı 5,2 kilo ve fiyatı 350 TL.

Benim gibi bebişim rahatça yatsın uyusun diyenler biraz bekleyin arabayı biraz kullanmam lazım, şimdilik bu kadar....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…