BAŞTAN AŞAĞI BAKIM

Kingdom9821

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2019
537
1.712
23
Ben bu sene inş üniversiteye gidicem üsküdar üniversitesi hemşirelik istiyorum herneyse işte ben öyle bakımlı bir kız değilim pek değil hiç değilim mesela kıyaafetlerim hiç yok diğer kzlar gibi makyaj malzemelerim yok bakım olsun babam bana beş yüz tl gibi para vericeğini söyledi ihtiyaçlarım için iki yüzde ben de var etti sana yedi yüz ama nereden nasıl başlıcağımı bilmiyorum makyaj olsun bakım olsun güzel bir değişim istiyorum bakımlı bir kadın olmak istiyorum ama nasıl yol izlicem bilmiyorum yardımcı olur musunuz bana fikir verir misiniz ablalarım olarak ablam olsaydı belki odan yardım alırdım ama malesef ablam da yok şimdiden teşekkürler

mesela yüzünde leke varsa yaz aylarında olmaz o iş
çünkü yüz soyma işlemleri ekimbaşı-nisansonu yapılır
genelde yazdan çıkınca bakım yapılır

gratiste güzel indirimler oluyo ordan bb krem rimel sana yakışan renk bi ruj bide far paleti al . bi iki fırça bide . kasların seyrekse kaş kalemide al muhakkak
Sonra herşeyle kombin yapabileceğin parçalar al . uygun olsun dersen defacto lcw kotondan bakabilirsin

700 tl ile hem makyaj malzemesi hem de kıyafet alabileceğinizi sanmıyorum malesef . Ucuz ürün alayım derken cildinizi bozmayın.
çok ürün olmasına gerek yok ki kaliteli güneş kremi bir tane maske haftada bir yapıcağım nemlendirici bir de yüz temizleyici kaç etti 4 ürün olur ya neden olmasın

gecen haftalarda bime maske gelmişti tek kullanımlık 3 lira ben baya aldim valla takip et sende indirimler oluyo

çok ürün olmasına gerek yok ki kaliteli güneş kremi bir tane maske haftada bir yapıcağım nemlendirici bir de yüz temizleyici kaç etti 4 ürün olur ya neden olmasın
Makyaj malzemesi yazmışsınız ben o yüzden alamazsınız yazdım, sadece bunlarsa tabiki alabilirsiniz bu parayla

Temel temizliğini atlama sabah akşam yüzünü yıka cilt tipine göre bi yüz yıkama jeli al makyaj içinde temel makyaj malzemeleri edin yeni başlıcağın için abartmadan rimel renk eşitleyici fondoten doğal tonlarda ruj vs al zamanla zaten kendi zevkini de oturtursun canım başarılı bir yıl olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…