Baştacım Anacığım için 4444 kere salat-ı tefriciye..

Gul receli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2015
640
337
Ben burada dua eden insanlari gordukce agliyorum..Birbirimizi tanimadan gormeden birbirimizin yaralarina merhem surmeye çalışıyoruz.Interneti en hayirli sekilde kullanmak bu sayede olabilirdi ancak..Hayirli geceler diyorum ve konuma geçiyorum kizlar annem kanser hastasi bir önceki konumda belirtmistim.Sifa bulmasi ve bu kanser illetinden kurtulup uuupuuuzuuun hayirli ömrü olmasi icin 3 çocuğuna bağışlaması için Rabbime dua edelim.
Duama ortak olmak isteyenleri bekliyorum.Yalvaririm benimde yarama merhem olun.Ben iki dunyada da bu dualarinizi Allah sahidim olsun ki unutmayacagim.Allah hepinizden razi olsun.

Ben burada dua eden insanlari gordukce agliyorum..Birbirimizi tanimadan gormeden birbirimizin yaralarina merhem surmeye çalışıyoruz.Interneti en hayirli sekilde kullanmak bu sayede olabilirdi ancak..Hayirli geceler diyorum ve konuma geçiyorum kizlar annem kanser hastasi bir önceki konumda belirtmistim.Sifa bulmasi ve bu kanser illetinden kurtulup uuupuuuzuuun hayirli ömrü olmasi icin 3 çocuğuna bağışlaması için Rabbime dua edelim.
Duama ortak olmak isteyenleri bekliyorum.Yalvaririm benimde yarama merhem olun.Ben iki dunyada da bu dualarinizi Allah sahidim olsun ki unutmayacagim.Allah hepinizden razi olsun.

allahım annenizi siz evlatlarına bağışlasın inşallah
hayırlısıyla tez zamanda şifalar versin
şimdilik 10 tane okuyabildim allah kabul etsin

Allah razi olsun sizden ne yapsam hakkinizi odeyemem..Yardimci olmak isteyen baska uyeleri de bekliyorum kizlar.

Selamün Aleyküm Canim öncelikle Hayirli Cumalar
Ben yardim
Etmek istiyorum Canim ne kadar okundu ne kadar kaldi?

Canim Rabbim safi ismiyle sifa versin insallah analarimizi basimizdan eksik etmesin, ,,,,, annen icin 200 ya safii ,,,50 tane de salati tefriciye okuyorum,,rabbim kabul etsin insallah

X