Başkent öğretmen evinin müdavimleri gene buluştu

F746EEB681594503959923EE866951BE.jpg

Az önce esmer güzelimle telefonda konuştuk,kulaklarınız çın çınladı demi?<<Buluşmaya neden katılan az?>> diye soruyordu...
Hepinize çok selamları var öpüyor sizleri,bende ŞenizŞeniza.s.:nazar::nazar:

Az önce esmer güzelimle telefonda konuştuk,kulaklarınız çın çınladı demi?<<Buluşmaya neden katılan az?>> diye soruyordu...

:enbuyukkk:a.s.:enbuyukkk:a.s.aynen oyle neden az bulştunuz:gitme:
:mymeka::teselli::1hug::eek:klava::mymeka::teselli::1hug:

MERHABALAR ANKARA NIN GÜZEL Mİ GÜZEL HATUNLARI...YİNE VE YİNE ORTALIĞI ÇATIRDATMIŞSINIZ...MAŞALLAH SİZE...BEN BELKİM SÜRPRİZ YAPARI DİYORDUM AMA KIZIMIN TOPLANTISI VARDI...MALESEF GELEMEDİM...İNŞALLAH BAŞKA SEFERE...ALLAH DOSTLUĞUNUZU BOZMASIN...MAŞŞALLAH SİZLERE...:nazar:opuyorumnanaktan

selam arkadaşlar harika bir gün geçirdik yokluğunuzuda taaaa içimizde hissettik ancak serseri ve nurşeni okeyde yenerek biraz olsun avunduk amaç tebiiki eğlenmek ama yenince daha çok eğleniyorsun nam ve girdap inşallah iyi olmuşlardır tombiş havuzlarda keyif yaparken aradı sesini duyduk kaliş niye koydun o resmi şekerim hamile olduğum ortaya çıktı neyse olmuş artık bizimkiler yine maçta kaliciğim soğuk yağmur demiyorlar tekrar buluşana kadar hoşcakalın

ankaranın güzelleri yine buluşmuş
kıskanıyorum sizi artık:nazar:
her ay bir buluşma
hepiniz çok şekersiniz
dostluğunuz daim olsun:nazar::1hug:a.s.

GÜÜÜNAYDIIIIIIINNNNopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5
SABAH ŞERİFLERİNİZ HAYIRLI OLSUNa.s.:nazar::enbuyukkk:

:enbuyukkk:a.s.:enbuyukkk:a.s.aynen oyle neden az bulştunuz:gitme:
:mymeka::teselli::1hug::eek:klava::mymeka::teselli::1hug:
EKİLDİK CANLARIM EKİLDİK,
GÜVENDİĞİMİZ DAĞLARA KAR YAĞDI AMA NAPALIM SAĞLIK OLSUN,
BİZ BÖYLEDE EĞLENDİK HEMDE ÇOK EĞLENDİKkaydirigubbakcemile5

MERHABALAR ANKARA NIN GÜZEL Mİ GÜZEL HATUNLARI...YİNE VE YİNE ORTALIĞI ÇATIRDATMIŞSINIZ...MAŞALLAH SİZE...BEN BELKİM SÜRPRİZ YAPARI DİYORDUM AMA KIZIMIN TOPLANTISI VARDI...MALESEF GELEMEDİM...İNŞALLAH BAŞKA SEFERE...ALLAH DOSTLUĞUNUZU BOZMASIN...MAŞŞALLAH SİZLERE...:nazar:opuyorumnanaktan
SAĞLIK OLSUN BERNUŞUM
BİR SONRAKİNE İNŞALLAH NAMIDA ZORLA ALIP GELİRSİNkaydirigubbakcemile5
KUZUCUĞUN HASTAYMIŞ GEÇMİŞOLSUN, UMARIM ŞİMDİ DAHA İYİDİR,
ÖPTÜM SENİ KOCAMANNopuyorumnanaktan

selam arkadaşlar harika bir gün geçirdik yokluğunuzuda taaaa içimizde hissettik ancak serseri ve nurşeni okeyde yenerek biraz olsun avunduk amaç tebiiki eğlenmek ama yenince daha çok eğleniyorsun nam ve girdap inşallah iyi olmuşlardır tombiş havuzlarda keyif yaparken aradı sesini duyduk kaliş niye koydun o resmi şekerim hamile olduğum ortaya çıktı neyse olmuş artık bizimkiler yine maçta kaliciğim soğuk yağmur demiyorlar tekrar buluşana kadar hoşcakalın
DİLEK ABLA İNANKİ İŞTEN GELİNCE BEN BİR YERE GİDELİM DESEM YORGUNUM DER ASLA GİTMEZ,
AMA KONU MAÇ OLUNCA YORGUNLUK FALAN KALMIYOR ADAMDA,
BAZEN DİYORUM SENİN ANANI SPORCULARMI KOVALADI DİYE, KIZI YORUM İNANKİİ:roflol:

ankaranın güzelleri yine buluşmuş
kıskanıyorum sizi artık:nazar:
her ay bir buluşma
hepiniz çok şekersiniz
dostluğunuz daim olsun:nazar::1hug:a.s.
SAOL CANIM BENİİM KISKANMA GEL SENİN İÇİNDE BULUŞMA AYARLAYALIM ŞEKER:asigim::1hug:a.s.

GÜNAYDIIIIIIIIIN KIZLAAARRRopuyorumnanaktan
SABAH ŞERİFLERİNİZ HAYIRLI OLSUN BAKİİİM,
HEPİNİZİ KOCAMAN KOCAMAANN ÖPÜYORUM CANLARIM,
HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN :Saruboceq:eek:puyorumnanaktan:1hug:a.s.:nazar:

TEŞEKKÜRLER CANIM SAOLASIN,
BENDE SİZİN RESİMLERE BAKTIM, BEBİŞ ÇOK ŞEEEKEERRR:ecrin_bebek: YERİM BEN ONU YAAopuyorumnanaktan
TEYZESİ KURBAN OLSUN ONAAopuyorumnanaktanMAŞŞALLAHHH:nazar:

ESMERİM BİEDENEM BİZDE SENİ ÇOK SEVİYORUZ CANIM BENİM:asigim::1hug:
SEN BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİSİ İNANKİ:asigim: TELEFONLA KATILMAN BENİ AYRICA ÇOK ÖNORE ETTİ İNANKİİ,
NASIL MUTU OLDUM ANLATAMAM SANA, CANIM BENİM BİZDE SENİ ÇOK SEVİYORUZ :asigim::1hug:a.s.

EVET AZRACIĞIM GRÇEKTEN ÇOK GÜZEL BİR GÜNDÜa.s
BİDE ÜSTÜNE SERSERİYLE NURŞEN APLAYIDA YENİNCE DAHA Bİ GÜZEL OLDU SANKİM:roflol:
GÜNMÜZZÜ TAÇLANDIRMIŞ OLDUK, SERSERİNİN ÇENESİ BAYA Bİ DÜŞTÜ EMME NEYSE:roflol::roflol:
UMARIM DERSİNİ ALMIŞTIR:roflol:

BİZDE SNİ ÖPÜYORUZ NANAKTAN VEEE BİR SONRAKİ BULUŞMAMIZA BEKLİYORUUUUZopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

TAMAM PINARIM HEMEN ATLA GEL KISkaydirigubbakcemile5
SENİDE ANGARALI YAPALIM HEMEN, GURUBUMUZA BİR TONTON DAHA KATMAKTAN
MUTLU OLURUM BEN:asigim::1hug::lepi: BAK HEM TOMBİŞ APLANDA ÇOK SEVİNİR VALLA:lepi:kaydirigubbakcemile5
GÜZEL DİLEKLERİN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CANIM, ÖPTÜM SENİ KOCAMAN CANIM,
:asigim::1hug:

ÇENESİ DÜŞÜK KADIN SENİİİ ALDINMI DERSİNİ BAKİİİMkaydirigubbakcemile5:lepi:
HADİ SERSERİM SENDE KATIL BİZİM ARAMIZA KIS, YANİ DİYET GURUBUNA DEMEK İSTEDİM,
BEN 3. GURUPTAYIM, NAM VE BERNUŞDA ORDA BEKLERİZ CANIM GEL
YANLIŞ ANLAMA SAKIN ŞİŞKOSUN DEMİYORUM BAK (ÖLESİİİN İŞTEEEE naniknaniknaniknanik)
AMA BAK NURŞEN APLAYI BESİYE ÇEKME KONUSUNDA CİDDİYİM:lepi:
YOKSA BİZ YANINDA SENİNDE DEDĞİN GİBİ DEV ANA KİMİN KALCES VALLA:roflol:

CANIIIM ÇOK SAOL:1hug: AMA SEN NE ZAMAN TEKRAR KATILACAKSIN ARAMIZA:sm_confused:
BİKERE CEEEEE DEDİN YOK OLDUN, BAK İHMAL EDİYOSUN BİZİİİ:asigim::1hug:
BİZ BUKADAR ÖZLEME DAYANAMAYIZ, HADİ GEL GARİ :asigim::1hug:
SENİNLEDE MUHABBETİN BELİNİ KIRALIM kaydirigubbakcemile5:1hug:a.s.

Canım inşallah gelirsem mutlaka haber veririm zaten okey de oynarız kaydirigubbakcemile5 yenerim ama ona göre yaza mutlaka gelirim yine :eek: opuyorumnanaktan

cok muhabbbetli , şen şakrak görünüyosunuz ablalarrrr opuyorumnanaktan Allah dostlugunuzu daim etsin :nazar:

X