Başına gelen varmı 1 aydır yoğun geçmeyen kanama ve kasik ağrısı

Merhaba dün kürtaj ve biopsi oldum genel anestezi altında aynı gün çıktım hastaneden bı ağrım sizin yok ama dün akşama kadr çok az kanama geldi bitti sızın kanama durumunu Z oldumu işlemden sonra bide biopsi sırasında o kalınlığı temizlemenin adına kurtaj diyorlar değilmi kanama olmaması normal mi bide kusura bakmayın çok soru sordum ama doktor size de kan ilacı verdimi bana verdi de acaba islem esnasında kan kaybettigimiz için mi

Çok geçmiş olsun canım benim çok sevindim. Ben8mde hiç ağrım olmadı. Ben hareket ettikçe, uzandikca,birsey yapınca kanama oldu canım. Bir hafta kesin sürdü belirlu araliklarla. Ama yoğun değildi. Evet kürtaj deniyor aynen. Sen dikkat edersen kanama olmaz canım. Ben çok fikkat etmeyince iş yapinca geliyordu, sonra durup dinlenince geçiyordu. Bana antibiyotik ve ağrı kesici verdi sadece, kan ilacı vermedi. Kan ilacını dert etme birşey olmaz. Kan kaybettin diye vermiştir,iyi olur.

Zaten yaşadığımız kanamalar çok aşırı fazlaydi. Normal değildi. Toparlarsin kendini. Adet zamanında mi çağırdı kontrole? Sonuc ne zaman çıkıyormuş?

Antibiyotik vermedi bana antibiyotik iğne yaptık sana antibiyotik yazmadım dedi sadece Allah razı olsun sağolasın kanamam dün leke seklindeydi bugün yok hiç gelmiyor bı is yapmıyorum annem evde olduğu için dinleniyorum 10 gün sonra çıkacak sonuç inşallah kötü bişey çıkmaz ve inşallah geçmiştir ya

Zaten yaşadığımız kanamalar çok aşırı fazlaydi. Normal değildi. Toparlarsin kendini. Adet zamanında mi çağırdı kontrole? Sonuc ne zaman çıkıyormuş?
10 gün sonra çıkacak ben zaten Şubat sonunda kanamam başlamıştı martin sonuna kadar devam etti en son işte ameliyat gününü kararlastirdigimix gün bitmişti kanamam dün e kadar hiç kanamam yoktu 10 gün kadar yanı olmadı hic

Yok canım korkma geçiyor gerçekten. Merak etme temiz gelecek. Kanama olsa da korkma benimde oldu, hareket ettikçe geldi. Her doktor farklı sonuçta onlara takılma. Geçti bitti kurtuldun

Ayyy benimde öyle oldu, ameliyata giricem kanama kesildi. Ben kesmek için ilaç Bile içmiştim. İçince gelmiyordu bırakınca geliyordu. Nasıl olduysa ameliyat var diye korktu galiba kesildi

Ayyy benimde öyle oldu, ameliyata giricem kanama kesildi. Ben kesmek için ilaç Bile içmiştim. İçince gelmiyordu bırakınca geliyordu. Nasıl olduysa ameliyat var diye korktu galiba kesildi
Benimde ameliyattan 10 gün önce kesilmişti bı dün geldi dahada Yok

Selamün aleyküm canım seninde kürtajdan 15 gün sonra iri parçalar dusurdunmu ağır kanamalı ağrılı

Selam canım, yok hiç öyle şeyler yaşamadım ben hayırdır bir sıkıntın mı oldu
Tahlil sonuçları patoloji sonuçları temiz çıkınca kanama devam edince doktor bir hormonun yüksekliğinden dolayı oluyordur büyük ihtimal deyip 3 ay kullanmam sartiyla doğum kontrol hapı verdi clorista diye onu kullanıyorum işte ama Nisan ayinda bayramdan sonra kanamam başladı ama büyük parçalar dusurdum resmen 4 gün boyunca devam etti kontrole gititm ilaçtan dolayı öyle dedi acaba doktoru mu degistirsem bugün 8 gün oldu kanamam azaldı ama geliyor hala yine 8 gün içinde aşırı bir kanama yaşadım

Canım bu tarz kanamaları ilaçlarda yapıyor malesef. Başka bir durumda ilaç yüzünden bende böyle birşey yaşamıştım. Çok şükür temiz çıkmış. Ya ilacı değiştirecek, tahlil yapması gerekirdi bunun için. Ya ilacı kesecek ,Ya kanamayı kesmesi için ilaç verecek istersen başka bir doktora git. Kürtaj sonrası kontrolde herşey normal demismiydi

Evet kürtaj sonrası kontrolde herşey iyi dedi sadece işte hormon yüksekliğinden oluşmuştur dedi ama benim aklımın almadığı şey ben kürtaj olduysam bu iri parçalar nasıl oluştu içerde 15 günde onu anlamadım böyle icimdem lop diye düşüyordu her biri sancıyla kopuyordu sanki rahimden o sekilde

Onlar parça değil de daha cok eski kan gibi kan pihtilari büyük büyük ilaç bende de bunu yapmıştı. Koca koca pıhtılaşmis kan. Belkide ilacı biraktirsa geçecek canım bunun bence operasyonla alakası yoktur canım,kendini korkutma. İlaç belkide rahim duvarından getiriyordur, bilemiyorum ama fikir yürütüyorum sadece o zaman bana kesmek için bir İlaç vermisti doktor. Hormon ilaçları sonuçta illa bir etki yapıyorlar içeride olmadı başka doktora da git canım. Tahlil yapmadan İlaç vermeseler keşke

Yani benzetmek gibi olmasın kusura bakmayin nolur ciğer parcasi gibi ama avuç içinden büyük tü parcalar evet galiba ilaçtan dolayı oluyor işte gittigimde çok sancilaniyorum dedim onun dışında işte ilaç verdi ağrı kesici ymis o ilaçta vallahi başka doktor araştırayım bakalım ne olacak

Çok iyi anlıyorum canım seni. Bunu bende bir ilaç yüzünden yaşamıştım. Geçirdiğimiz operasyondan değil kendini korkutma. Hemen başka doktora git belki biraktirir. Hormon ilacı için test yapsaydi da öyle verseydi keşke her ilaç herkese uymuyor,yaşayarak öğreniyoruz canim

Aynen öyle canım sorma ya vallahi artık vücudumda kan kalmadı resmen insallah rabbim bir şifa verir ben ve benim gibilere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…