Başına gelen var mı

Yade61

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2022
564
247
Merhaba, buraya defalarca konu açtım , kimyasal gebeliğim olsun gecikmelerim olsun belirtilerim olsun. Ama şuan başıma bi iş geldi ve ben sebebini anlayamadım. Hastaneye git diyen tayfa için söylüyorum bugün zaten gideceğim orası ayrı. Ben bu ay adet oldum. Tam 5 gün sürdü ki bu hep böyledir. O gece bitti diye girip duş aldım. Bir sonraki gün hiçbişey yoktu, diğer gün hiçbişey yoktu, adetten sonraki 3. Gün akşamı lavaboda peçeteye pespembe bir kan geldi, şaşırdım günlük ped koydum ama eminim adet olamaz , ki zaten adet kanıda değil pembe. Sonraki sabah kalktığımda günlük pedde hiçbirşey yoktu, ama silince aynı pembe kanla karşılaştım. Bir gece birde o gecenin sabahı olmak üzeri iki kere geldi. Sonrasında da bidaha gelmedi, arkadaşlar neydi bu şimdi, adete yakın olsu yerleşme derim de adetten çıktım 3. Gün bu mümkünmü? Folik asit prowomen kullanıyorum. Bide bu ay c life içmeye başladım

ara kanama olabiliyor bazen, bir kez böyle reglden 1 hafta sonra sanırım emin değilim, benim de olmuştu

Sebebi ne oluyor peki
Ben düğünümden 10 gün önce regl oldum. Düğün günümde sadece peçeteye gelen pembemsi bir kanama oldu 3 gün sürdü. Doktor ara kanama demişti. Sebebi bende stres ve sinir sanırım. Ama ara kanama oluyor.

Bazen yumurta çatlayınca da böyle akıntılar olabiliyormuş.
Belki öyle bir şeydir.

En doğru cevabı sana doktor verecektir. Bu belirtilerin bir suru sebebi olabilir. Rahme yumurtaliklara bakılmadan kim ne dese sadece tutturmuş olur.
Yerleşme kanaması olacağını sanmıyorum. Zira adet gormussunuz. Ama hamile olmasına rağmen 3 ay adet gören istisnada olsa kadınlar var.
Kist myom tarzı bı hastalığınız varsa ondan dolayı bu tarz ara kanama diye tabir edilen kanamalar olabilir.
Bir diğer ihtimalde yumurtlama ihtimali. Bence büyük olasilikla yaşadığınız şey bu. Kimi kadınlar yumurtlama catlamadan önce yada çatlama esnası veya sonrası (kişiden kişiye değişiyor) bu tarz kanama yaşıyor. Yumurtlama olayında adetin 1. Gününden başlayarak saydığımızda 7. Günden itibaren ovulasyon testlerine başlamak gerekir diyorlar. Sizin de erken yumurtlama gerçekleşiyor olabilir. Tarif ettiğiniz renk ve miktar uyumlu bu ihtimale.
İçinizi ferah tutun. Doktora da gidiyorsunuz zaten. İnşallah sifanizi bulursunuz.

O kadar samimi içten bi yorumdu ki çok teşekkür ederim. Adetimin 3. Günü doktora gittim çok yumurtam olduğunu ama küçük olduklarını söyledi benden ve eşimden testler istedi. Bugün sonuç için gittim test sonuçlarımızın gayet temiz olduğunu, kimyasal geçirdiğim için rahim Filmine ihtiyaç olmadığını söyledi. 15 inde gel yumurtalarınındurumuna bakalım çatlıyormu gelişiyormu dedi, ama ben yumurtalarımın çatladığına eminimçürkü birkaç ay yumurtlama takibi yaptım . Bundan sonrası rabbime kalmış. Ne zaman isterse o zaman nasip etsin

Amin canım. İçini ferah tut. İnşallah olur. Allah isteyen herkese ( ben de dahil ) evlat nasip etsin. :)

Yumurtlama ile ilgili olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…