Başına gelen var mı test hak

b191110

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2024
9
0
30
Merhaba adet olsaydım bugün 4. Günüm olacaktı,

3 gün önce erken test yaptım negatif çıktı.

Bugün 3 farklı marka dan toplam 4 adet test yaptım ikisi erken gebelik ikisi normal kaset test hepside ilk beş dakikada ikinci çizgi silik çıktı ama aşırı silik resim çekince belli olmuyor. Aynı anda bi kaç test te silik görüp gebelik olan yada bana oldu ama kanda negatif oldu diyen var mı?

Bir haftadır sık idrar
Vücut ısısı yüksekliği
Göğüs hassasiyeti
Sivilce basması yüzü minik minik
Sol kaşık ve bacak ağrısı
Adet olcakmış gibi baskı ve dolgunlık hissi
Bugün bir anda gelen yoğun mide bulantısı oldu o yüzden test yapıyım dedim hepsi silik çıktı anca flashı alttan tutunca belli oluyor

Merhaba adet olsaydım bugün 4. Günüm olacaktı,

3 gün önce erken test yaptım negatif çıktı.

Bugün 3 farklı marka dan toplam 4 adet test yaptım ikisi erken gebelik ikisi normal kaset test hepside ilk beş dakikada ikinci çizgi silik çıktı ama aşırı silik resim çekince belli olmuyor. Aynı anda bi kaç test te silik görüp gebelik olan yada bana oldu ama kanda negatif oldu diyen var mı?

Bir haftadır sık idrar
Vücut ısısı yüksekliği
Göğüs hassasiyeti
Sivilce basması yüzü minik minik
Sol kaşık ve bacak ağrısı
Adet olcakmış gibi baskı ve dolgunlık hissi
Bugün bir anda gelen yoğun mide bulantısı oldu o yüzden test yapıyım dedim hepsi silik çıktı anca flashı alttan tutunca belli oluyor
Test yaparsanız sonuç alırsınız adet gecikmeniz var

Kan testi bugün yaptıramam yarın yaptırıcam, heyecan yaptım belki başına gelen vardır
Kaset test yapabilirsin varsa veya alabilirsen illa hemn öğrenmek istiyorsan yoksa yarın kan verip öğrenmek en garanti sonuç ama belirtiler var gibi diyor göğüs hassasiyeti ve ağızda metalik tat vardı bnde belirti olarak kişiden kişiye değişir tabi

X