başım çok ağrıyorrr

kardelencicegi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2008
208
2
42
merhaba arkaşlar 5 aylık hamileyim ve baş ağrılarım var başladını bütün gün geçmiyor kafam uyuşuyor resmen başımın içinde damarların attığı hissediyorum tansiyonumu ölçtüğümde genelde hep düşük çıkar ondanmı kaynaklanıyor baş ağrısı yoksa tansiyonummu yükseliyor kafamın içinde sürekli güm güm zonklamalar var

başağrısı genelde tansiyon yükselince olunca bence dikkat et ve doktoruna mutlaka sor gebelikte yüksek tansiyon çok tehlikeli ben oyüzden erken doğum yaptım

migren de olabilir cnm atlama bu konuyu. hamileliğin büyük bi kısmında migren ağrıları çekiliyo. bunu bende o aylarda çok yaşadım ama 7,aydan sonra düzeldim çok şükür. bence dr a görünmende fayda var.

doktora gidiyorum her ay tansiyonum genelde normal çıkıyor ama korkuyorum tabi yükselirde farketmezsem diye sık sık evdede ölçüyorum bilekten ölçme tansiyon aletleriyle ölçüyorum ama onlarda ne kadar doğru bilmiyorum

canım onlar pek doğru sonuç vermiyor dijital manuel karıışımı koldan ölçenleri var hem kolay hem doğru hatta benim doktorumda onu kullanıyor onlardan al istersen çünkü benim abladmda yeni doğum yaptı onunda tansiyonu yükseliyordu doktor son haftalarıydı doktor erken aldı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…