Bölgesel İncelme Basenleri Sıkılaştırmak ?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

nAz...

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
19
0
35
kızlar basenlerimde cıvıma oldu. ve bi de bunu erkek arkadaşım söledi, sen eskiden taş gibiydin ne yaptın da böle oldu basenlerin, popon diyor. kafamçokkarıştıben 4 aydır evdeydim hiç bişey yapmadım hareket de yok tabi. vücudumun dengesi bozuldu.biraz da kilo verdim sanırım.:a015 lütfen vücut sıkılaştırıcısı tavsiyelerinizi bekliyorum.
ben yalnız bi an önce vücudumu sıkılaştıracak, toparlayacak ürün ismi istiyorum. bi an önce düzelmesi lazsım.
ya da bildiğiniz doğal yöntem var mı? yani çabuk çözüm elde edebileceğim yağ karışımları falan. bi an önce çözüm önerilerinizi bekliyorum. öpüyorum hepinizi:1hug:

arkadaşım galiba bende aynı sorundan muzdaribim basenlerim geniş benimde toparlamak istiyorum. acaba diyorum şu termal sauna şort varya ondan mı alsam ama güvenemiyorum. o kadar para vermekte istemiyorum. merdiven inip çıkarım. belki faydası olur diye ama olmuyo. bacakları ve basenleri sıkılaştırmak lazım tatlicadiarzutatlicadiarzu

çözüm bulan arkadaşlar yardım lütfen:uhm:yerimseniben

bir arkadaş bacaklarını nasıl inceltmiş, poposunu nasıl küçültmüş anlatamam. sordum nasıl yaptın diye ben bir şey yapmadım kendi kendine küçüldü dedi. siz öyle yapmayın tamam mı bilgiler paylaştıkça çoğalır:enbuyukkk:

dik durup bacağınızı arakaya doğru yerde deydirmeden hayaya kaldırıp indirin 3*30 il aşamada yeterli olacaktır.ha nivea sselülit kremlerinin fiyatları uygum hangisi daha çok sıkılaştırma etkisine sahip bilmiyorum ama sporla desteklendiğinde işe yarar. not:bu haraket neredeyse benim en sevmediğim harekettir ve yaparken çok üşenirim eğer bir hafta dayanıpta yapsam sanki popopm kalkıyo.şuanda sabah akşam yapmaya başladım bırakmam umarım..

en kesin çözüm spor arkadaşlar yada selülit tedavisi titreten bi aletle masaj yapılıyor bol su içip yürüyün evdede olsa spor yapabilirsiniz.benimde başladı yine bu sorununm kilo verdiğim için..zamanında çok bisiklete binerdim harikaydı ama yinede etkisi var yoksa daha beter olurdum şimdi.

bacagınızı geriye dogru itip orada azıcık tutup bırakmak faydalıdır.Ayrıca yere sag yanınıza uzanın bacaklarınınız dumduz sekilde birbrinin ustunde dursun ustte duran bacagınızı gergin sekilde kaldırıp indirin ama alttaki bacagınıza degmesin.bunu en az 10 kere yapın.yere sırtustu uzanın,bacaklarınızı dizlerinizden kırın.ayak tabanlarınız yerde.poponuzu kaldırın kaldırabildiginiz ve kadar sıkın bırakın sıkın bırakın.en az 10 kere yapın ve arttrabildiginiz kadar arttırın.merdiven cıkmak inmek hiç bir işe yaramıyor.merdivenli bir evde oturuyorum.bu hareketlere kadar basenli basenli dolanıyordum.niveanın selulüt kremini kullanıyorum 1 ay oldu hala bir etkisini görmedim.yüryüş falan yapmıyorum ondan galiba.tek basına bir etkisi yokmus zaten o tur kremlerin.

arkadaşım ben terleme eşofmanı kullanıyorum onunla günde 1 saat yürüyorum ve eve gelip duş alıyorum avonun inceltici spreylini sürüyorum ve basenim ve kalçam o akadar sıkılaştı ve inceldiki nişanlımda benle dalga geçerdi bu hafta izine gelmişti beni görünce şok oldu. ben sana avonun inceltici spreyilini tavsiye ederim bide yürümeni.merdivende yürümek boş bence çok denedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…