Bölgesel İncelme Basenlerden kurtulmanın yolu !!

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

TrakyaKizcesi

.. ♡ ..
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2011
1.252
7
Nedir bu basenlerden çektiğim anlamıyorum.Spora başlıyorum bir süre sonra hiçbir etkisi yok deyip bırakıyorum, egzersiz yapmaya başlıyorum onda da aynı etkisi olmadığını düşünüp bırakıyorum.Bir kaç hafta yapıyorum ama sabırsız olduğuma hemen eritmek istiyorum basenleri !! Yaz aylarında yürüyüş yapıyordum ama şimdi kış ve havalar çok soğuk inanın dışarıda yarım saat bile durmak istemiyorum.Yaza kadar hatta nisan-mayıs ayına kadar basenlerimden kurtulmam lazım.Belim ince basenlerim geniş çok kötü bir görüntü oluyor.Gerçi etrafımdakiler iyisin o kadar kötü durmuyor diyor ama onlar kıyafetle görüyorlar beni giysiler kamufle ediyor yine biraz ama ben her yerimi bildiğim için memnun değilim bu halimden.Gelelim esas konuya.Sizler en kısa sürede hangi egzersizlerle ya da hangi kürlerle,diyetlerle kurtuldunuz bu basenlerden? Ya da kurtulma aşamasındaysanız bana da yardım etmenizi rica ediyorum.Çünkü insanın morali bozuluyor böyle olunca.Gerçi herşeyden önemlisi sağlık ama sağlığın yanında birde düzgün bir vücudumuz olsa çokta güzel olmaz değil hani :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…