Basen ve kalça sorununa çözüm!!!

kitapayraci

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2013
17
0
Merhaba arkadaşlar
Başlıktan anlaşılacağı üzere kalça ve basen için çözüm arıyorum. Basenlerim aşırı fazla :KK43: ve gerçekten moralimi çok bozuyor.. şuan diyet yapıyorum ama kalça ve basende hiçbir fark göremiyorum sizce ne tür egzersizler yapmalıyım? veya önerebileceğiniz bir diyet listesi var mı?

Merhaba arkadaşlar
Başlıktan anlaşılacağı üzere kalça ve basen için çözüm arıyorum. Basenlerim aşırı fazla :KK43: ve gerçekten moralimi çok bozuyor.. şuan diyet yapıyorum ama kalça ve basende hiçbir fark göremiyorum sizce ne tür egzersizler yapmalıyım? veya önerebileceğiniz bir diyet listesi var mı?

Canım leslie kalça ve basen eritmeye birebir ben 2 3hafta yaptım gözle görülür incelme oldu. Birde makas hareketi basenleri eritiyor bana diyetisyenim vermişti çok güzel gitmişti o bölgedeki yağlar tavsiye ederim.

Canım leslie kalça ve basen eritmeye birebir ben 2 3hafta yaptım gözle görülür incelme oldu. Birde makas hareketi basenleri eritiyor bana diyetisyenim vermişti çok güzel gitmişti o bölgedeki yağlar tavsiye ederim.

göbek eritmek içinde bişey biliyosan yardım et bana çöp gibiyim ama kocaman hamile gibi karnım var çok üzülüyorum :KK14::KK14::KK14:

göbek eritmek içinde bişey biliyosan yardım et bana çöp gibiyim ama kocaman hamile gibi karnım var çok üzülüyorum :KK14::KK14::KK14:

:-) Göbek eritmek içinde bol bol mekik çekmek lazım 10senedir kiloluyum. Kiloluyum dersem 70 80 arası gidip geliyorum bu konuda uzman oldum:-) gel görki kendime faydam yok:-) diyetisyene gittiğim dönem mekikde vermişti göbeğin sıkılasiyor birde zayıfsin senin işin daha kolay. Makas mekik yürüyüşle çok güzel olmuştu vücudum 62kiloya inmiştim ama 55gösteriyordum. Yani canım vücudun spora alışkın değilse ilk olarak 10 ile başla yavaş yavaş çoğalt gerçekten 2 3hafta dene göreceksin nasıl farkedecek. Birde platesde ebru şallınin al gülüm ver gülüm hareketi var:-D oda mükemmel işe yarıyo

[video=youtube;iGJQgpxNVXU]https://www.youtube.com/watch?v=iGJQgpxNVXU&list=PLYgVKKyEx8yTDZMNNj8GST9x6uL6b5cHU[/video]
alt karını çok güzel çalıştırıyor

[video=youtube;mBiWl_4fbzk]https://www.youtube.com/watch?v=mBiWl_4fbzk[/video]
bu da çok güzel tavsiye ederim

Çook teşekkür ederim! evet makas hareketini 3-4 gündür yapıyorum umarım bir faydasını görebilirimm :)

Kızlar kesinlikle plates yapın ben bu şekilde kilo vermeden vucudumu incelttim ama kilom aynı kaldı.
Diyet yapamıyorum rahatsızlıklarımdan dolayı bu şekilde kilo verebildim :)

yengem kalçasını duvara vura vura eritti :)

o nasıl oluyor? daha önce de duymuştum ama cidden işe yarayacağına ihtimal vermiyordum.

gerçekten işe yarıyorsa alalım bir sopa (eskilerin çamaşır yıkarken kullandığı sopalardan) vuralım basenlerimize :KK1:
duvara vurursak duvarı yıkarız maazallah :KK17:

Son düzenleme:

makası kaç kere kaç defa yapıyosun canım ?

Ben 30 defa sağ bacak 30 defa sol bacak olarak başladım en fazla 50ye çıktım çünkü çok faydalı bi hareket ama hergün düzenli olarak yaptım çok ise yarıyor 1ay düzenli yap bak göreceksin çok fark olacak.

Ben 30 defa sağ bacak 30 defa sol bacak olarak başladım en fazla 50ye çıktım çünkü çok faydalı bi hareket ama hergün düzenli olarak yaptım çok ise yarıyor 1ay düzenli yap bak göreceksin çok fark olacak.

duymuştum bende deneyeceğim inşallah basenlerden kurtulurum.
sağol canım :)

Son düzenleme:
X