Başbaşa olmak istiyoruz ama...

sel

🦁🧚‍♀️
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2008
9.980
1.381
kızlar benimde bi derdim var. :çok üzgünüm:
biz ömrümle yılbaşı akşamı eğlenmeye gidicez türkü evine :sm_cool:.rezervasyon yaptırmamız gerekiyor yılbaşı akşamı dolu olur diye
.
bende yakın bi arkadaşımı aradım o oraya yakın bi yerde çalışıyor, rezervasyon alması için. oda hemen tabi alırım süper olur başka kim kim gelicek, sen, ben mehmetten başka dedi. kalakaldım öle
ömrüme söyledim kızdı ben seninle başbaşa olmak istiyorum gelmesin diye.
bu gün beni aradı rezervasyon yaptırdım diye. bende dedim biz gelemicez mehmete mesai yazmışlar çalışacak diye. tamam dedi ben giderim belki kafama uyan birileri bulursam dedi.
mehmette bana şimdi diye. ara türkü evini rezervasyon yaptır. bende diyorum ya onunla karşılaşırsak. bana diyo ki söyle biz başbaşa gitmek istiyoruz diye.
ama ben bunu ona söylersem kırılır :çok üzgünüm:
bunu ona nasıl anlatıcam -tatlicadiarzu-

gidebileceğiniz başka bir yer yok mu peki ?
hakikaten zor bir durum olmuş...

peki arkadaşın yakınsa anlayış gösteremez mi ?

benim gerçek arkadaşım böyle bi durumda bana kırılmaz ..bence sende söyle kırılacak bişey değil...onun düşüncesizliği..

canım benim bunda kırılacak bir şey yok..
kendini bu duruma düşürdüğü için kendisi utansın,sen neden düşünüyorsun..
söyle mehmet başbaşa olmak istediğini söyledi dersin olur biter canımm..

ya söyleyemem işte hemen surat falan yapar iyibe tamam gelmeyiz moduna girer.
mehmet de diyo neden onun yüzünden mekan değiştirelim (sürekli gittiğimiz ve sevdiğimiz bi yer)
açık açık söyle diyo, bilmiyorum belki alttan alttan çaktırabilirmiyim diyorum ama anlamaz ki

Kırılacak,alınacak hiç bir şey yok..
Sen gönlünü ferah tut..:teselli:
Açıkça söyle; başbaşa kalmak istediğinizi..:asigim:

bilmiyorum belki bu akşam derim mehmet bana bi sürpriz yapabilir yılbaşı akşamı çıkar gelir diye.
en azından karşılaşırsak bozulmaz dime :uhm:

bilmiyorum belki bu akşam derim mehmet bana bi sürpriz yapabilir yılbaşı akşamı çıkar gelir diye.
en azından karşılaşırsak bozulmaz dime :uhm:

Ahh canım ya...
Bırak ne düşünürse düşünsün..
Başkaları üzülmesin diye plan yapmaktan vazgeç..
Keyfini çıkar hayatın..:1hug:

sen demezsen şak diye gelir yanınıza oturur olanda senin güzel geçireceğini ümid ettiğin yılbaşı gecene olur

valla bu akşam konuşmaya niyetliyim. cesaretimi toplayabilirsem tabi
ama ben az önce rezervasyonumuzu yaptırdım :dance:

güzelim başka yer mi yok gideceğiniz..başka bir yere gidin.illa orasınınmı olması lazım
şimdi siz de giderseniz ve o da sizi görürse yanınızdan ayrılmaz...gecenizde berbat olur..sonuçta siz utanıp söyleyemeyeceksiniz,eşinizde size bozulacak..sizin surat 5 karış..ne gerek var...
keşke baştan eşimle başbaşa şuraya gitmek istiyoruz dese idiniz.belki size böyle bir teklifte bulunmazdı o şahsiyet

söyle canım hicbisey senin kocişinle gecırecegın yılbası gecenden önemli degıl eger arkadasında buna kırılırsa daha cok seyıne kırılır ılerıde hep zor durumda kalısın ttlım..

ya canım açık açık söyle biz başbaşa olmak istiyoruz dee,
sonuçta bunda alıncak kırılcak bişey yok,
eğer kırılsa saten anlayışsız biriymiş dersin

haklısın galiba. keşke söyleseydim baştan başbaşa gidicez diye :çok üzgünüm:

kıslar ben evli diilim nişanlıyım.
profilimde öle yasıyo ömrüm öle istedi :teytey:

bence de soyle nisanlinma yanliz kalmak istiyorum diye ben soylerdim yani, normal insan sevdigiyle birlikde yanliz basbasa kalmak isteyebilir
anlayisla karsilamasi lazim yani arkadasinin

kızlar konuya nasıl girmeliyim. bi konuşma hazırlasak sizinle :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…