Başbaşa olmak istiyoruz ama...

"mehmetle konuştum, bu yılbaşını başbaşa geçirmek istediini söledi
kırılmadın dimi (böle dersen yoo gayet de kırıldım demez)
sonraki hafta hep beraber başka bi yere gideriz, hem daha değişik olur ne dersin" gibi bi konuşma nası olur

canım bunda kırılacak darılacak bişey yok sen erkek arkadaşınla başbaşa geçirmek istiyorsun yılbaşını bunu ona açıklamak zorunda olman bile çok saçma, davet edilmeden atlayan o olmuş sen dememisinki birlikte gidelim diye. Bu yılbaşını biz başbaşa geçirmeye karar verdik inşallah başka sefere birlikte program yaparız de, eğer iyi bir arkadaş zaten anlar seni ve yaptığı hatadan dolayı özür diler. Ama eğer kırılırsa yada kızarsa ozaman o zaten çok iyi bir arkadaş değildir

ayy arkadasına sınır oldum ya
bırılerını arıyomus sıze dalmıs resmen
bunda kotu bıse yok canım
sen rahat ol
rahatsız olucak bırı varsa arkadasındır.
acıkca sole
sen yaparsınnnn:)

Canım karşılaşırsanız bozulmaz ama... gelip masanıza oturabilirler..:1hug: sen bence açıkca arkadaşına söyle Mehmet çalışmıycak bende iki kişilik rezervasyon yaptırıcam sizede iyi eğlenceler canım dersin.. Anlar heralde -tatlicadiarzu-

hayda, iyiymiş bu iş.....valla yalan söylemek daha kötü diye düşünüyorum, doğruyu söyle....çünkü orada karşılaşırsanız da sizin yanınıza gelme ihtimali çok yüksek...en azından yalnız kalmak istediğinizi bilsin...

caim neden yalan soyledin ki? mesai yazmislar falan diye.
bence acikca soyle.

veya baska yere yap rezervasyonu. birdaha da kupe olsun kulagina dusuncesizlere haddini bildireceksin. kirilacak diye ben kendimi uzemem.

kızlar konuya nasıl girmeliyim. bi konuşma hazırlasak sizinle :uhm:

canim bence ac arkadasina tekrar, canim ya ben sana bir sey diyecem ama kirilmani istemedigim icin biraz cekiniyorum ama sen benim arkadasimsin anlayisla karsilayacagini umdugum icin aradim dersin. kusura bakma ben sana o gun oyle soyledim ama o anda seni direkt soyleyerek kirmak istemedim cunku biz basbasa gitmeyi planliyorduk sen oyle soyleyince pat diye aklima ilk oyle soylemek geldin dersin. kusura bakma biz basbasa gitmeyi planliyoruz, senin planin ne dersin?

bu kadar seyden sonra arkadasin hala anlamazsa, hodukse, hala oraya gitmekten bahsediyorsa, planini iptal eder ve baska yere gidersiniz, sen de o arkadasinin dusuncesiz oldugunu ogrenirsin boylece. eger ya siz gidin ben baska plan yaparim derse, tekrar ozur dile, ama nisanlinin ozellikle o gece basbasa olmak istediginden bahset. baska aksam beraber cikariz de. yani kendine karsi bir sey olmadigini anlasin. sadece o geceye oze bir sey oldugunu. bekliyoruz canim haberlerini.

kusura bakma ama arkadaşının arsızlıgı mı desemm yüzsüzlüğümü desem bilemiorum canım.daha kıbar olayım da düşüncesizliği diyim hadi:) yanı lapin gibi atlamıs ınsan sorar önce size katılabilir miyim die.yada böle bı gunde,sizi yalnız bırakması lazım yanı yalnız kalmak ıstedıgınızı dusunecek kapasıteye sahıp olması lazım en azından.... grupla gitmiosunuz ki onun ne işi war? blablabla. laf uzar ben sevmem böyle yuzsuzluklerı sinirlendim arkadasına şimdi:)) sen söyle bence böyle böyle yalnız takılcaz de mehmet ıstıo falan senlede gıderız ayagı çek ama yalana başwurma pişti olursanız orda haklıyken haksız konuma dusersın sekerım...Ok.

Son düzenleme:
nasıl bi arkadas yahu öyle
yalana dolana gerek yok açık açık söyleyeceksin başbaşa takılacağız diye

Eğer arkadaşınla çok ama çok yakınsanız bozulabilir .Bence eşine orayı aradım yer kalmamış ,o yüzden başka bir yere ayırtalım falan desen daha iyi olur . Hem siz başbaşa olursunuz , hemde arkadaşını kırmamış olursun ..İnsan illaki kırılır , değmez bence kalp kırmaya ..

Rezervasyonu Mehmet yaptırmış başbaşa kalalım diye ama yer belirtmedi süpriz dersin -tatlicadiarzu-
O gecede karşılaşırsanız burasıymış ama başbaşa kalalım diye söylememiş dersin.

bu gün msnde konuşucam kızlar. yüzyüze konuşmaya cesaret edemiyorum. bi arkadaş yazmış aynı öyle konuşucam seni kırmak istemiyorum kırılırsın diye korkuyorum. başka zaman seninle gideriz dicem diyebilirsem

canım arkadaşının eğer doğru arkadaşsa seni anlaması gerek lafı dolandırmana gerek yokki üzülme seni anlarsa anlar anlamassa napalım nişanlınla iyi vakit geçirmekten daha önemli değil herhal.....

ah reuhoş ah haklısın.
valla başkaları için kendimden çok şey verdim.
artık hayat benim hayatım kim kırılır kim üzülür umrumda değil konuşucam bugün ama msnden

başka bir yer seçmek dışında bir yol yok ...içiniz içinizi yer o gece karşılaşmasanız bile ...zehir etemyin o geceyi.....alaksız bir yere gidin bence...iyi eğlenceler...

kızlar sonunda dün akşam msnden konuştum arkadaşımla.
ilk önce ya yok neden alınayım falan dedi bende dedim işt Mehmet sürpriz yapmak istemiş 2 kişilik yer ayrıtmış ağzından kaçırdı dedim.

ya yok niye alınayım ben kendim giderim dedi. bende dedim işte bizim rezervasyonda ordan dedim biraz bozuldu. tamam dedi. kırılmadın dime dedim ok işim var dedi çıktı.

ne anlayayım bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…