Tüp Bebek Merkezleri Başarısız tüp bebek

Melekdgr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2024
1
0
26
Merhaba kızlar ben 5 yıldır evliyim açıklanmayan infertilite teşhisi konuldu. Asilama VS oldu ama tutmadı şimdi daha yeni tüp bebek için başvuru yaptık 25 tane yumurta toplandı çok güzel ilerliyordu ama dondurulacak evreye gelmemiş. Doktoruma neden hocam diye sorduğumda vitaminsizlikten ya da laboratuvardan kaynaklana bilir dedi... Kısacası benim hersey çöp oldu. Sizden ricam benim gibi böyle vitaminsiz diye bir olayla karşılaşan oldu mu ve transfer yapılamayan hasta yumurta toplama işleminde sonra kendiliğinden hamile kalan varmi?

Canim benim oncelikle gecmis olsun. Benim tup bebek doktorum sadece folik asit verdi bu surecte. Insanlar dogal yoldan hamile kalirken vitamin eksikliklerine hamile kaldiktan sonra baktiriyor genel olarak. O yuzden bence takilma bu vitamine. Lab kaynaklidir o dedigi. Daha iyi labla calisan baska bir doktorla gorus istersen

Laboratuvarınızı da doktorunuzu da değiştirin bence, ne dandik bir açıklama o yahu. Madem laboratuvar kötü neden doktor olarak orayla çalışıyorsun dalga geçer gibi. Çok geçmiş olsun.

X