Baş edemiyorum.

Hadi ya ilk defa duydum.Ben bostanlı,alsancak ve bornovaya gittim izmirde bir de güzelyalı sahiline.
Hadi ya ilk defa duydum.Ben bostanlı,alsancak ve bornovaya gittim izmirde bir de güzelyalı sahiline.
oralar güzel bizde oralara takılmaya giderdik nerelisiniz bilmiyorum ama istanbulun dolapdere gaziosmanpaşa karışımı bir yer bayagı kötü

Kultur aileden aileye degisiyor yapacak birsey yok. Ben mesela ortada birsey yokken taa cocugun sehrine ailesinin evine gitmezdim dogru bulmuyorum.Annesinin yerinde olsaydimda bunun ne işi var burda gelmis hemen tarzinda bakardım kesinlikle umrumdada olmazdin kimsin ki sonucta.
Babamda asla erkek arkadasi evde agirlamaz ustune gece bizde yatsin gibi bi tavir sergilemezdi.

Pek uyumlu gorunmuyorsunuz aile acisindan
Biz esimle evlenmeye karar verene kadar kimse kimsenin ailesini gormedi.Ilk benim esim ailemle tanisti.Birlikte disarda yemek yiyip oturduk eve gelinmedi.
Bende bir defa onun sehrine giderek ailesini gordum cunku artik evlenme asamasina giriyorduk.
sonrada aileler tanıştı. Vs
Yani herkesin kendince bir usulu dusuncesi var demek istiyorum dogru veya yanliş

Tabiki herkesin görüşleri yaşam tarzı farklı bizim için yanlış bişey yok, her erkek arkadaşımı evime çağırıp yatırmıyorum tabiiki bizimkiler zaten üniv döneminden beri tanıyorlar erkek arkadaşımı uzak yoldan geldi babam dışarıda mağdur olmasın diye kendi teklif eti oğlum bizde kalabilirsin dedi ben bunda yanlış bişi görmüyorum dogrusu ben neden gittim derseniz erkek arkadasıma söyledim ayıp olacagını dogru olmayacagını çünkü onun ailesi bizimkiler kadar rahat dusunebilen insanlar değil bana sacmalama dedi öyle insanlar değiller dedi keza ayrı sehirlerde yasıyoruz yani ya ben gidiyorum ya o gelior mesele oda değil her ne olursa olsun eve gelen misafire it köpek gibi davranmak bizim kitabımızda yok tabiri caizse bizimkiler istemese bile evladım bosver bidaha boyle bişi yapmayın derler kibarca şimdi ben bu işte nasıl sıyrılıcam onun için yazdım buraya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…