Baş edemiyorum.

ayseistanbul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2014
261
51
34
Arkadaşlar aslında nasıl bir başlık açacağımı bilemedim tek başıma kaldıramadığım yardıma daha çok fikre ihtiyacım olduğu için sanırım en uygun başlık buydu. Neyse konuya geçeyim...
Arkadaşlar benim 2 yıllık yarım yamalak bi ilişkim oldu ondan da önce 3 sene adamın peşinde koştum vs vs o kısma girersem hiç çıkamam sadece şunu söyleyeyim ne gurur na başka bişi 3 sene it gibi peşinden koştum bunu bilin yeter.
Derken artık onu terkettiğimde başladı ilişkim malum kaçan kovalanır hesabı sanırım neyse başladık, arkadaşlar erkek arkadaşımın ailesi bana inanılmaz ilgisiz davrandılar kalktım gittim izmire ne bir sofra hazırlama hadi onu geçtim suratıma dahi bakmıyolardı size yemin ederim daha anlaşılır olması için örnek vereyim.
1. Erkek arkadasımla yemek yapmayı çok severiz ablasının evinde birlikte yemek yapalım dedik ve annesini vs de davet ettik annesi bizi mutfakta görünce kadın mosmor oldu sen şimdiden başlamışsın ilerde börekte açarsın dedi gitti.
2. Hep birlikte otururken benimle çok az konuşuluyor sürekli muhabbet ablaları abisi annesi ben orda varmışım yokmuşum belli değil. Afedersiniz hödük gibiler yahu.
3. Oturma odasında yemek yiyoruz yer sofrası tabi (asla küçümsemem ama misafire uygun görmüyorum ben yeniyim sonuçta üst kat komşuları değilim) ben erkek arkadaşım ve annesi. Annesi tv izledi erkek arkadaşımda keza öyle mal gibi yemek yedik.
Ve daha nicesi...
Başta nazik nazik söyledim bak ......n böyle olmayacak hiç hoş değildi yapılanlar dedim kabul etmedi ve bu süreç böyle devam etti hep ayrıldım 2 3 ay küs tekrar dene 2 3 ay küs tekrar dene erkek arkadaşımda değişim vardı evet ama çok az.
Bizim karşılamamız ise şöyle erkek arkadaşım 3 defa kahvaltıya geldi sofrada yok yoktu böreğimiz vs ikinci gelişinde babam bizde kalsın çocuk bile dedi ben şok inanın tv açılmadı hep sohbet muhabbet halinde geçti ve erkek arkadaşım çok memnun kaldı. Son defa izmire gittim baktım yine aynı ve erkek arkadaşım pomem'de eğitim gördüğü için ve maddi sıkıntılardan dolayı nadir görüşebiliyoruz. (sürekli maddi sıkıntısı var ama altlarında araba giyimleri düzgün gezen insanlar fakat ne zaman istanbula yanıma gelse 20 tl dahi göndermezler yokmuş). Erkek arkadaşım bana hak verdi ama başka hiçbişi yapmadı arkadaşlar biyandan sınava hazırlanıyorum vs derken son 1.5 ay çok kaba davranmaya onu dinlememeye tel kapatmaya küfür etmeye başladım çünkü bıktım artık derken ayrıldık yine. Şimdi bana hatalısın diyeceksiniz biliyorum demeyin ne olur inanın onun için yaptıklarım göze aldıklarım o kadar çokki. 20 gündür görüşmüyoruz dün kesin bitti hiç sevmediğim sürekli karı kız ayakları olan arkadaşının düğününe gitme dedim gitmiş o istemediği için bense birsürü arkadaşımı hayatımdan çıkarmıştım. Şimdi atanamadım üstüne ayrılık kendisi atandı polis oldu kendimi çok b.ktan hissediyorum. Nolur bana akıl verin mantığım bitsin diyor kalbim onu hala özlüyor. Lütfen beni yüreklendirin unutmam için lütfen

Özetle, o aile size uygun değil. .
K.valide şimdiden başlamış. .
Bu ilişkinin sonu yok gibi. .
Yaşlarınız kaç?

Özetle, o aile size uygun değil. .
K.valide şimdiden başlamış. .
Bu ilişkinin sonu yok gibi. .
Yaşlarınız kaç?
ikimizde 26 . Annesi nasıl diyeyim bilmiyorum cahil biraz pek sohbetten anlayan biri değil sürekli oğlum oğlum mesela kahvaltıda benim çayım bitiyo uzağım çaydanlığa oğlununki bitiyo onunki ni takip ediyo bana yok

Yani sorun erkek arkadaşınla olan ilişkin mi yoksa ailesiyle olan ilşkin mi anlamadım. Zira ilişkide bitmiş. Yani akıl almak istediğin konu tekrar nasıl barışabilirim mi? Gece gece devrelerimi yaktın bacım aydınlatıver beni lütfen

Hiç üzülmeyin,aksine sevinin kurtulmuşsunuz.Böyle aileyle ömür mü geçer? Daha şimdiden böyle davranmaya başlamışlar ilerde kimbilir neler yaparlardı size.Aşk sevgi geçer merak etmeyin,siz kurtulduğunuza şükredin.

Erkek arkadaşımla kişisel olarak çok bi problemimiz yoktu canım ama aile büyük sorun bizimkide çok fazla aileci haklıda olsan laf edilmesinin hazmedemiyor aileyi yok sayarakta evlenemem öyle değilmi herkes ailesi çok önemli diyor. Barışmak istemiyorum artık ama güç bulamıyorum kendimde çevremde kimse kalmadı yalnızda kaldım

erkek arkadaşının ailesi tavırlarıyla seni istemiyoruz demişler kısaca
erkek arkadaşınla ilişkine gelince iyice laçka olmuşsunuz bu saatten sonra çok iyi olacağınızı sanmam
maalesef kadınların ilişkiyi başlattığı ilk adımın kadından geldiği kadının daha çok sevdiği ilişkiler çoğunlukla düzgün ilerlemiyor buna itiraz edenler olacaktır illaki böyle olacak da demiyorum ama çoğunluk için konuşuyorum

herkes öyle diyor ulan mutsuz olan benim ona bakıyorum gayet keyifli pislik ablalarıda nispet yapar gibi kardeş can kardeş can diyip diyip foto atıyolar

aynen öyle tıpkı bir erkek gibi koştum peşinden ben başlattım dünya emek verdim sanırım üzgün olmamdan çok kızgınım nasıl aşıcam bilmiyorum

Bosluktasin. Atanamadigin icinde eski erkek arkadasina tutunarak avunmak istiyorsun. Oysa bu ikiskinin olmayacagini biliyorsun. Hic baslama. Ailesi de sizin aikeye uygun degil. Saygi da yok. Neden kendini degersizlestireceksin ki? Eger tekrar girusmeye baslarsan daha beter okur her sey. Bence gekecegine odaklan. Seni sevecek biri elbette cikacaktir. Hayat sadece erkek arkadastan da ibaret degil. Gelecegin isin daha onemli. kendi degerini dusurme. Bosver onu.

Son akşam yemek yiyoruz balkonda ablası taburede oturuyordu rahatsız oldum doydum ben dedim yer verdim lönk diye geldi oturdu hadi neyse geçtim ulan balkonda ayakta kaldım annesi erkek arkadasım abisi ablası yemek yemeye devam bir kişide demiyoki kızım ayakta kaldın vs balkon merdivenlerine oturdum öylece inanırmısınız (

herkes öyle diyor ulan mutsuz olan benim ona bakıyorum gayet keyifli pislik ablalarıda nispet yapar gibi kardeş can kardeş can diyip diyip foto atıyolar
Hiç bakmayın ilgilenmeyin.Sizde arkadaşlarınızla,ailenizle gezin eğlenin.Hayat gerçekten böyle şeylere kafa yormak için çok kısa.Ayrılmışsınız bitmiş ne gerek var kendinizi üzüyorsunuz? Şuan daha yeni olduğu için böylesiniz.Zaman herşeyin ilacı unutacaksınız.Mutlaka sizinde karşınıza sizi gerçekten seven biri çıkacaktır.Aileler çok önemli evliliklerde.Şimdi belki çok fazla sizi rahatsız etmez ama ilerde boşanmaya bile yol açabilirdi ailenin size olan bu tutumu.O yüzden birlikte olacağınız insanın ailesininde iyi olması şart.

Yorumunuz beni rahatlattı çok ama çok teşekkür ederim bu boşluğu nasıl atlatacagım onu bilmiyorum kendimi çirkin ve degersiz hissediyorum hayatımın çok uzun dönemini işgal ettiği için mi ne bilmem kimse beni sevmeyecek gibi geliyor umutsuzum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…