BAŞ AĞRISI MİDE BULANTISI HALSİZLİK

Nurella66

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2024
3
0
Merhaba arkadaşlar artık kafayı yemek üzereyim , ilk önce 1 ay kadar oluyo tansiyon yükselmesi ile başlayan ve acilde soluğu aldıran ellerimde ayaklarimda uyuşma kalp çarpıntısı titreme bayılacakmis yada felç olacakmış hissi ile panik atak ve anksiyete geçirmem ile başladı herşey zaten 5 yıldır panik atak ve anksiyete vardı . Sonrasında bı sakinleştirici yapıp yolladılar , fakat sonra baş dönmesi, ve mide bulantısı çıktı korktum KBB gittim oda psikolojik dedi ilaç verdi , sonrasında tabiki yine geçmedi göz doktoruna gittim göz tansiyonumun sınırda olduğunu fakat ciddi bir sorun olmadığını söyledi , tabi bu arada yeniden acile gittim tansiyon yüksekliği çarpıntı bayılacakmis hissi ile 15/7 tansiyon EKG çekildi temiz çıktı doktor yine panik atak dedi yolladı . Nöroloji doktoruna gittim sikayetlerimi anlattım bı kaç muayene yaptı nabzın çok yüksek dedi oda panik ve stres dedi 4 tane ilaç yazdı . Fakat hâlâ bulantım ve sersemlik hissi boyunda ağrım tabi tansiyon yüksekliği de geçmedi nolur aynı seyleri yaşayan biri varsa söylesin artık kafayı yemek üzereyim tavsiyesi olan varmı artık beynimde yada kalbimde birşey mi var diye korkmaya başladım

Bende sürekli böyle şeyler yaşıyorum kalp krizi, beyin kanaması, felç korkusu, hastalık hastasıyım. Valla diyebileceğim çok da bişey yok doktorun hangi ilaçları verdi ? Kendine o kadar korkuyosun bişey olacak diye bak bunca zaman olmadı yine olmaz de sürekli ne bileyim ben de baş etmeye çalışıyorum işte önceden daha kötüydüm şimdi yine Elhamdülillah çok daha iyi sanırım ama atağım gelince fena geliyor

Bende sürekli böyle şeyler yaşıyorum kalp krizi, beyin kanaması, felç korkusu, hastalık hastasıyım. Valla diyebileceğim çok da bişey yok doktorun hangi ilaçları verdi ? Kendine o kadar korkuyosun bişey olacak diye bak bunca zaman olmadı yine olmaz de sürekli ne bileyim ben de baş etmeye çalışıyorum işte önceden daha kötüydüm şimdi yine Elhamdülillah çok daha iyi sanırım ama atağım gelince fena geliyor
Sanki basım dönüyor gözüm kararıyor gibi oluyo anlamıyorum çok afedersiniz salak gibi hissediyorum bazen sanki kalbimde bı sorun varmış gibi korkuyorum vücudum o kadar bitkinki çok tuhaf bı döngünün içindeyim sizede çok geçmiş olsun

Beloc verdi nabız için , citoles , cipralex bunları verdi

dideral verdi bana onu kullanıyorum bazen
Cok geçmiş olsun...Bende aynı şeyleri 8 aydır yaşıyorum doktor doktor dolaştım bişey çıkmadı sadece triod takip edilmesi gerekmiş..bunun içinde bugün dahiliye doktorum dideral verdi tesadüf sizin yazınızı görünce sormak istediğim...dideral bi yan etki yaptimi size...doktorum yarin iç dedi 40mg yazdı...korkuyorum yan etkisinden...size sormak istedim...uzun oldu biraz kusura bakmayın tekrardan geçmiş oldun...

X