Barış Çakır burun estetiği

Daha önce iki avukatla görüşmüştüm. Sizin yorumlarınız da cesaret verdi. Tekrar düşüneceğim.
Gerçekten böyle hassas ameliyatlarda önemli olan ameliyat ve sonrasında ortaya çıkan sorunlarla ilgili doktorun sorumluluk alması, ilgilenmesi. Ama bunu baştan anlamak mümkün değilmiş. Ameliyat sonrasında, ameliyat öncesi söylenenlerin tam tersi bir muameleye maruz kalabiliyorsunuz.

Evet nakit çalışıyorlar. Çok çok geçmiş olsun.

Arkadaslar neden boyle seyleri kuruyorsunuz kafanizda veya neden sagdan soldan okuduklarinizi hemen kabulleniyorsunuz? Elinde kanit birakmamak icin ne alaka?! Evet ortada bir illegal durum var ama aman hastam bi sey derse kanit olmasin diye degil iste o.
Elden aldi parani diye ben bu ameliyati yapmadim falan diyemezler merak etmeyin. Tek dertleri vergi onlarin.

Başımıza geldi de ordan biliyoruz aşkım işte ya tek dertleri vergi olsa ooo…bende o zaman uyandım. Farklı bi doktora ameliyat oldu işyerinden arkadaşım daha yeni burunda sıfır değişiklik kemik herşey aynı revizyon istedi 6 ay dolunca adam kabul etmemiş bi şekilde anlaştılar ödediği paranın yarısına.. Ama doktor ameliyatı ödediği parayı kabul etmiyor daha az verdiğini söylüyor naapabilitdin şimdi sizin başınıza gelmeyen şeyleri ütopik bileymiş gibi algılamayın burası Türkiye herşey mümkün

Keşke benim burnumda hic bi degişiklik olmasaydı. Herkese minicik burun yapıyolar

Mahkemeye verseniz ne kadar çıkar elde edebilirsiniz ki? Bu burunla ne ispatlanabilir? Avukatlar ne diyor bu işe

Maalesef böyle kötü tecrübeler edinebiliyoruz. Umarım en kısa sürede sağlam bir doktor bulup istediğin gibi bir revizyon sürecine girebilirsin. Ben çok şükür bu konuda şanslıyım. 3 yıl önce Dr. Murat ile çok başarılı bir burun operasyonu yaşadım. Bu gibi ameliyatları olmaya karar verdiğimiz zaman çoğunlukla araştırmalarımızı aynı operasyonu yaptırmış kişilerden almamız çok daha mantıklı olur. Ben şahsen tanıdığım birinin memnun kaldığı kliniğe gittim ve güzel bir şekilde atlattım. Eğer gerçekten hiç mutlu değilsen revizyon ameliyatı olmuş kişilerle iletişime geçmeni tavsiye ederim.

Mahkemeye verseniz ne kadar çıkar elde edebilirsiniz ki? Bu burunla ne ispatlanabilir? Avukatlar ne diyor bu işe
Burundaki hatalar çok açık. Burnun iki ucundaki seviye farkı 1 cmden fazla. Burun zaten kaç santimlik bir organ ki? Bu bariz bir hata. Avukatlar olumlu konuştu, yine de kesin bir şey söylemediler tabii.

Burundaki hatalar çok açık. Burnun iki ucundaki seviye farkı 1 cmden fazla. Burun zaten kaç santimlik bir organ ki? Bu bariz bir hata. Avukatlar olumlu konuştu, yine de kesin bir şey söylemediler tabii.
Barış hocayla ne zaman konuştunuz tekrar konuşmayı deneseniz revizyon için. Kendisi insanı tersleyecek,klinikten kovacak biri değil. Sizin yaşadıklarınızı çok iyi anlıyorum. Ben de çok yakın bir zamanda tamamen isteğimle rinoplasti paramı geri aldım.Benden dava açmayacağıma dair imza aldılar. Tabi sizin burnunuzdan çok daha kötü halde.

Çok geçmiş olsun, ben de barış bey tarzı bir doktora ameliyat oldum letdown vs tekniğini kullanan, benim de burnumun bir ucu düşük diğeri kalkık. Bence kabul etse bile barış beye ameliyat olmayın, baş ağrısı çekiyormuşsunuz. İyi güvenilir bir doktor bulup düzelttirirsiniz burnunuzu, kötü bir burun asla değil, fotoğraflarda burun daha belirgin çıkıyor gerçek hayatta çok fark edilmediğine eminim. Ve Stres yapmayın her şeyin çaresi var. Ben de kendimi çok üzdüm değmez hiç. Bence her şeyden önemlisi sağlığınız düzgün bir kbb ci bulup ilk önce baş ağrılarınız için muayene olun bence. Tekrar çok geçmiş olsun en kısa sürede iyileşirsiniz inşallah

Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Yaklaşık iki senedir nörolojik tedavi görüyorum. Operasyon sonrası kronik ağrı tanısı aldım. Maalesef iyileşmiyor ancak ilaçlarla ağrının şiddeti hafifliyor. Tedavi arayışım devam ediyor. Bu sebeple revizyon ameliyatı da beni korkutuyor.

Tabii ki kendisine ameliyat olmam. O kadar anlaşılmadığım, yalnız bırakıldığım bir süreç yaşadım ki Nişantaşı sınırlarından girdiğimde bile kötü hissediyorum.

Merhaba, hiç olmazsa maddi olarak zararınızı karşılayabildiğinize sevindim. Ben başından itibaren konuşmaya çalıştım, asla kabul etmiyor.

Merhaba, çok teşekkürler. Bazı çekincelerim olmakla birlikte revizyonu düşünüyorum. Dediğiniz gibi benzer tecrübeleri yaşamış kişilerin fikirleri önemli. Sizin burnunuzla ilgili memnun olmanıza çok sevindim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…