Selülit Barbara Bort Crema Modellante Corpo Anticellulite / Selülitlere Elveda / Tanıtım

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
cnm peki bu peeling eldiveni nerelerde satılıyor parfumeride fln bulunurmu??

:asigim: ,

ben 27 yaşındayım selüllitlerim çokda belirgin değildi yani ben öyle sanıyormuşum geçen akşam bir baktım kendimden utandım çok iğrençler bende çare arıyorum kremi çok övüyorlar siz ankaralımısınız 3 adedini mi 100 Tl ye aldınız , nereden aldınız? yardımcı olursanız cevinirim

kremi dün aksam ilk kez kullandım gercekten günes yanıgı gibi yanıyor insanın canı umarım bu kadar acıya deger kullanan ve tavsiye den arkadaslara tesekkürler simdiden cünkü cok inanarak kullanmaya basladım

yahu arkadaşlar benim denemediğim krem kalmamıştı bu başlığa oyüzden hiç bakmadım. gerçekten işe yarıyosa hemen alırım.ankarada watson panorada varmıdır bu krem bide ankaralılar nerden temin etti acaba.Birde son sorum yüzü değişmiş galiba bu kremin değiştikten sonra alanlarda aynı faydayı gördümü.Lütfen bilen beni aydınlatabilirmi çok a.s.teşekkürler

arkadaşlar bu kremin selülitleri giderdiğini söylemişsiniz acaba sıkılaştırıcı özelliği varmı malum doğumdan sonra gevşeme oluyor kullanan arkadaşlar bilgi verebilirmi?

arkadaşlar ben bu kremden memnun kalanlardanım ,benim size tavsiyem - ben de daha yeni akıllandım - kullanmadan önce kuru kese yapmanız.Nasıl diye sorarsanız kese,peeling eldiveni vaya benim gibi kabak lifi kesesi hangisini kullanıyorsanız kuru cildinize uygulayın fakat banyodaki kadar sert yapmayın sonra kremi sürün hatta sonra üstüne varsa korseniz onu giyin ve yapabiliyorsanız spor yapın . (Her gün duşa girmek zor çünkü )
Kremin kıvamı için söyleyebileceğim çok yoğun değil ama tabiiki su gibi de değil.Ama bozuk olup olmadığını bilemiycem bir de beni ikinci kutuyu bitiriyorum her seferde yakmıyor ama sonucu sorarsanız ben şahsen sonuç aldım hem selülit adına hem de sıkılaşma adına .Umarım yardımcı olabilmişimdir.

merhaba herkese.. bu kremden memnun kalan baya arkadaşımız var ama ben bi iki ürün arasında kaldım gold shape ve x-tra gel..? bu ürünleri bilen biri varsa kıyaslama yapabilir mi acaba..? karar veremiyorum bi türlü.. :uhm:

ya bende neden yanma yapmadı yaaa.bilginiz varsa b konuda cevap lütfen:çok üzgünüm:

merhaba arkadaşlar;
meşhur kremimizin methini ilk bu sayfalarda duyduktan sonra bugün nihayet gidip aldım.
bugune kadar incelme konusunda denemdik ürün ve yöntem bırakmamış olan bendeniz battı balık yan gider deyip bunu da denemeye karar verdim fisfisfis Fakat hemen belirtmeliyim daha önce Loreal'inki hariç hiç bir kremi pek düzenli kullanmamıştım. Bugünden itibaren kullanmaya başlayacağım. Deneyimlerimi sizinle de paylaşmak için kaydoldum. Umarım işe yarar yoksa diz kapaklarımı keseceğim. Benim asıl derdim bacaklar ve diz içleri. :roflol:
Sonuçları yazacağım. Hala denemekte olanlara da bol şanslar.
NOT : Ben İzmirde Halay parfümeriden 2 kutusunu 91 Ytl ye aldım.( 2. kutu %30 indirimdeymiş) İki de taksit yaptılar.

cosmotekshopa verdiğim sipariş bugün elime geçti. buradaki bazı şikayetlerden dolayı hemen kıvamına baktım, sulu değil, normal kıvamında. 2 alana bir kutu da hediye kampanyası var şu an böylece üç kutusu 105 liraya geldi. ayrıca koliden far, not defteri ve not kağıdı bloğu hediye olarak çıktı. bu akşam başlıyorum ben de inşallah. bakalım ne olacak.

ürünü bugün kullanmaya başladım. türkçe açıklamasında bilgi verilmemiş, kolların sıkılaşması için de kullanılabiliyor mu acaba? deneyen arkadaşımız varsa cevap bekliyorum.

arkadaşlar sizde yanma oldumu bende neden olmadı ve ayrıca 4 gündür kullanıyorum hiç bi değişiklik yok

kızlar ya bende kremi denemek istiyorum 2 alana 1bedeva kampanyası güzel ama ya işe yaramazsa:) 1 tane almakta işime gelmio ya 3 kişi olsak bu kampanyadan yararlansak olmazmı o zaman tanesi 35 tl ye gelir. ya ben spariş verim parayı yollayın yada güvenmezseniz güvendiğimiz başka bir arkadaş versin ben parayı yollim:) ptt den de adrese göndeririz ptt den adrese teslim 3 şubeden alma 2lira sanırım.. ne dersiniz;?

pardon kızlar ben toplam 105 tl yapı sanıodum o yüzden 35 yazdım şimdi baktımda tanesi 50.55 tl yani 2 alana 1 bedeva olunca 33.7 ye geliyo:) hehe

Son düzenleme:
Arkadaşlar kremi bugün kullanmaya başlayabildim. Ama yanma falan hak getire. Sadece belli belirsiz bir karıncalanma oldu. O kadar senağlama. Şimdi aslında yanma hissi yağların yakılmaya başladığı anlamına geliyorsa ben buradan, pek de fazla yağım olmadığı sonucunu çıkarabilirim sanırım kaydirigubbakcemile2 Bu kremden bir mucize beklemiyorum zaten. Sporsuz istenilen sonucu elde etmek mümkün değil çünkü. Ama en azından ciltte bir sıkılaşma sağlar umarım. İlerleyen günlerde spor desteği ile de sonuçları göreceğizz :icecream:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…