Selülit Barbara Bort Crema Modellante Corpo Anticellulite / Selülitlere Elveda / Tanıtım

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

canavar

Yılmak yok. Yola devam...
Pro Üye
12 Temmuz 2006
2.779
183
Barbara Bort Crema Modellante Corpo Anticellulite Parfümerilerde 40 YTL bulabilmeniz mümkün.
Ürünü sürünce kızarıklık ve yanma oluyor. Ve bu yanma 2. sürüşten sonra anlaşılmıyor ama her sürüşte yaşanan kızarıklıklar bitti mi artık yağlarınız azalmış yada yok olmuş demektir. İstediğiniz her bölgeye sürülüyor. Gebeler göbeklerine emzirenler göğüslerine sürmesin. Etkisini en az iki sürüşte gösteriyor. Bende pazartesiden bu yana mide kısmımda 2 cm göbek bölgemde 3 cm civarında incelme oldu. Bacaklarımda 1 cm inceldi çünkü ona 2 kere sürdüm. Diğer bölgeler daha önemli çünkü :)
Benim kullanırken diyet ve spor yapmadım ama daha etkili ve kısa sürede sonuç elde etmek isteyenler önce sporlarını yapsınlar. Sonra duşta bir güzel keselensinler. Kurulanıncada fınfık büyüklüğünde alıp iyice yedirip sürsünler. Yüzünüze değdirmeyin orada da yanma ve kızarıklık olur. 12 saatte bir olmak üzere günde iki kere yapmanız yeterli ürün 1 ay rahat gidiyor.
Extra söyleyeceğim şey ben satıcı değilim
:KK51:
[photo="medium"]1221733[/photo] bu benim ilk aldığım ürüm
[photo="medium"]1221734[/photo] bu da paketi değişmiş ama içeriği aynı olan yeni paket

Son düzenleme:
bakalim canavar hanim denicez :icecream:
bi olmasin varya :icecream:
umarim burdaki parfumerilerdede vardir :çok üzgünüm:

Allahım Allahım rüyalarımın kremi:icecream:
yaza yakınn iyi oldu bu canavarcımmŞeniz
bir deneyelim bakalımm:dance:

ben de almayı dusunuyorum... gogusler bomba, bacaklar sutun olsun :icecream: (bu arada tabii oncelikle Allah'a varolan vucutlarimiz icin binlerce kere sukurler olsun... onlarin degerini biliyoruz... Allah gunah yazmasin :1closedeyes: ama iste sadece bakimli olmak istiyoruz :eek: )

Canavar acaba bu kremi ne kadar kullandın 1 ay mı?
İlginç bir krem gibi geldi.Şimdiye kadar pek çok rem kullanmama rağmen böyle kızarıklık ve yanma yapanına raslamamıştım.Diğerleri nemlendirici kremler gibiydiler.Kremlere pek güvenim kalmadı ama diğerlerinden farklı etkilere sahip olan bu kremi burda paylaştığın için teşekkürler.:1rolleyes:

kızlar bu krem netten de alınabiliyor ama sanırım bir site var ama bir ay önceye göre fiyatını yükseltmiş 50 ytl yapmış.. cevrenizde parfümeri varsa oralarda daha uygundur son şans olarak bu siteden alın derim.
sakarımkırarım sana da özelden mesaj atıp verecektim sitenn adını ama sanırım kapalı mesajlasman ya da ben beceremedim:)

canım cok tesekkür ederim henüz yeni oldugum icin tam bılmıyorum su mesaj olaylarını acmaya calısacam

tamam cnm ben de cok bılgılı degılım ama kontrol paneliniz bölümünden ayarlardan yapılıyordu sanırım..

ya bu kremden yarar saglayanlarin sayisi kactir cok meraktayim :teytey: ona gore alicam ben de :dance:

ayyy sihir gibi olcek be merak ettim bulup almam lazım , çokk lazımm acep olcakmı bir değişim :uhm:

beşiktaşta oturuyorum ben hiçbir parfümeride bulamadım..alanlar istanbulda nerde buldular yazarlarsa sevinirim

canoomm ya bulamadim ben bu kremi burda :çok üzgünüm:
parfümerilerde yoktu en son eczaneye gittim kadina sorduk dedi almanyada
varmi yok mu bilmiyorum ama yoktur dedi
bana su markayi önerdi dünya markasiymis birde cok etkiliymis
bu haftada sansima indirimdeymis markasi VICHY bakalim
kullanmaya baslicam faydasi olursa bir topik daha acar diger arkadaslarla paylasirim
fakat ben bunu kullanmaya
önce spor sonra iyice keselenicem ve daha sonrasinda surucem
umarim etkisini gorurum Şeniz

canoomm ya bulamadim ben bu kremi burda :çok üzgünüm:
parfümerilerde yoktu en son eczaneye gittim kadina sorduk dedi almanyada
varmi yok mu bilmiyorum ama yoktur dedi
bana su markayi önerdi dünya markasiymis birde cok etkiliymis
bu haftada sansima indirimdeymis markasi VICHY bakalim
kullanmaya baslicam faydasi olursa bir topik daha acar diger arkadaslarla paylasirim
fakat ben bunu kullanmaya
önce spor sonra iyice keselenicem ve daha sonrasinda surucem
umarim etkisini gorurum Şeniz

canım VICHY alma derim :sm_confused: hic biseye yaramiyo... cok kullanan oldu, sonuc cok parlak diil... süprizzzzz ama sen gene de umudunu yititrme aldiysan a.s.

canım VICHY alma derim :sm_confused: hic biseye yaramiyo... cok kullanan oldu, sonuc cok parlak diil... süprizzzzz ama sen gene de umudunu yititrme aldiysan a.s.

deme ya Çok üzgünüm çoook
ben simdi gidip o bayani napiyim Kötü Kazen
bakalim sporla diyetle denicez olmazsa yedim o eczaciyi :smiley-cool:
benden gunah gitti öyle degil mi :sm_confused:

sporda yaparsan etkili olablir bence,hiç yoktan nemlendireceği için spor yaparken catlak olmasını önler... masajla da sürersen etkisi olur bence.. ah bi de bu anlattıklarımı ben yapabilsem:)

deme ya Çok üzgünüm çoook
ben simdi gidip o bayani napiyim Kötü Kazen
bakalim sporla diyetle denicez olmazsa yedim o eczaciyi :smiley-cool:
benden gunah gitti öyle degil mi :sm_confused:

canım sen gene de dedigim gibi umutsuzluk etme sonucta herkesin bunyesi farkli... umarim sende yarar canim a.s.

barbara bortu soruyosanız kadıköy eda parfümeride var

stendal diye bi marka var barbara bort bulamayınca onu aldım..çok süpermiş güya..denicez bakalım..300 ytl fiyatı..barbara bortu bulamamak bana pahallıya mal oldu..:)yinede teşekkür ederim cevap verdiğin için..

X