Vücut Kremleri Banyoda Bakım:) !

Vücut kremleri, losyonlar

breakforlove

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2007
1.400
3
arkadaşlar, banyoya girdiğinizde, elinize herhangibi bir sabun alın ama özellikle bu sabun yumuşatıcı bir özelliğe sahip olsun ... ve ellerinizle kalçanıza masaj yapın... bunu yapmanıza sebeb , kalçanızın pürüssüz olmasını hemde selilüte iyi geliyor....
daha çok ellerinizle kalçanızın alt kısmında yavaşca üst tarafa yukarıya doğru gerin ve alttan başlayarak tekrar üste ellerinizi çekin... aynı zamanda bacaklarınızada bunu denebilirsiniz. suda ne özellik var bilmiyorum ama ben bunu yaptıkça hiç bir sorunum kalmadı:) nerede sorununuz varsa oraya masaj uygulayın duşta:)

arkadaşlar, banyoya girdiğinizde, elinize herhangibi bir sabun alın ama özellikle bu sabun yumuşatıcı bir özelliğe sahip olsun ... ve ellerinizle kalçanıza masaj yapın... bunu yapmanıza sebeb , kalçanızın pürüssüz olmasını hemde selilüte iyi geliyor....
daha çok ellerinizle kalçanızın alt kısmında yavaşca üst tarafa yukarıya doğru gerin ve alttan başlayarak tekrar üste ellerinizi çekin... aynı zamanda bacaklarınızada bunu denebilirsiniz. suda ne özellik var bilmiyorum ama ben bunu yaptıkça hiç bir sorunum kalmadı:) nerede sorununuz varsa oraya masaj uygulayın duşta:)

ya cnm bn pek anlayamadım şöle bi daha anlatsan sana zahmet he çoook sewincemsenağlama

şekercim kalçanı banyoda cimcikleyıp dur cok sert olmamak kaydıyla:)))))))))))))soğuk su çok iyi ewet.bende yapıyrm ama banyodan sonra kasıklarım felaket agrıyo.orası ayrı bi konu.neyse banyodan sonra nemlendirici sürmeyi ihmal etme vücuduna.ben nemlendiricinn içine yarım limon suyunu sıkıp öle sürüyorm vücuduma.limonun sıkılastırıcı özellıgı var cunku.aşagıdan yukarı dogru vucuduna masaj yapark yedır o nemlendırıcıyı.egzersiz yapmayıda ihmal etmeyin.bol bol su için

ben yikamanin sonlarina dogru iyice keseliyorum problemli olucak bölgeleri kizarana kadar sonra sicak soguk Şok uyguluyorum daha sonrasinda deniz tuzuyla ovuyorum zahmetli bir is ama bende yeni basladim yapmaya hafif oyuklar kapanmaya basladi deneyin derim yerimseniben

cnm sen hangi sabunu kullanıyosun bende onu alayım

X