Selülit Banyo Süngeri ile Selülitlerinizden Kurtulun

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

Freegril

Nirvana
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2007
1.727
23
Arkadaşlar Kilerden 0,50 ykr (500 bin liraya) bir banyo süngeri aldım banyo yaparken selülitli bölgeyi kızarana kadar ovuyorum 3 gün oldu ama fark ediliyor gerçekten tavsiye ederim.Resmini koyuyorum ben sadece kilerde gördüm bu arada.

Not: Resim konmuştu ama kaldırmak zorunda kaldım.

Teşekkürler ama merak ettim çok mu sert bu sünger hani şu uzun keselerden yapılan maddeden mi yapılmış?

hay allah ya sağolasın ben bu süngeri o kadar çok aradım ki kilerdemi varmış.tüh izmir'de de kiler yok.varsada ben bilmiyorum.senağlama

masaj etkisinin selülit üzerinde çok etkisi var.ister sert bir lif ile sürtün,ister masaj aleti kullanın,hepsi de o pahalı kremlerden daha etkili ....
ayrıca resimdeki lif de ponza taşın benziyor.o kadar sert mi ki?

ya bende selülüt yokta şişkin biraz bunun çözümü de olabilirmi acaba deniim mi ayrıca mersinde satılırmı canikolarım :eek:

Bonza taşı kadar sert değil ama çokta yumuşak değil.Bu süngerin arkası yumuşak önü resimdeki gibi.bencede bu süngerin özelliği üzerindeki kumlu bölgesini sert bir şekilde ovmanızı sağlıyor vee kızartıyor.Daha önce bir yerde okumuştum güzellik merkezlerindede kumla ovuyorlarmış ondan almıştım işe yaradı.Birde aklıma şu geldi Suna dumankayanın selülit için aspirinli karışımı varya bence ondada aspirinlerin kum gibi vücuda sürtmesi işe yarıyor.

evet .zaten amaç masajdır selülitte.ister krem sürün ister sürmeyin.hatta isterseniz tereyağ sürün.burda amaç cilde birşeyler sürerek masaj yapmak olduğu için...faydalı oluyor.
yani kuru yada islak kese çok faydalı..kremlere boş yere o kadar para vermeye değmez.

3 gün önce masaj kemeri aldım,gün de 10 dakikada spor aletiyle çalışıyorum.gelişmeleri yazarım.spor ve masaj olmadan asla geçmez bu selülitler.

Kizlar Açmayin Dosyayi Trojen War, Arkadaş Bilerek Yapmamiştir Ama önemli Olan şey Dosyanin Trojen Içermesi

hakkaten ben çok ilginç yöntemler duymaya başladım bende bakcam bu banyo süngerine:)bu arada bu ankaradaki kilerde dimi ya??????????

ogurdu sen bu masajı hergünmü yapıyosun
sende selülit ne kadardıki
bendeki maşşallah biraz fazlada oyüzden soruyorum
bende ne kadar işe yarar acaba
hakikaten şu kremlere verilen paraya yazık ben 100 ytl verdim vichy aldım
çok az işe yaradı bittikten sonrada fazlasıyla geri geldi o yüzden artık para harcamıyaorum kreme falan kurtukamıyorum şu selülitlerden

ogurdu sen bu masajı hergünmü yapıyosun
sende selülit ne kadardıki
bendeki maşşallah biraz fazlada oyüzden soruyorum
bende ne kadar işe yarar acaba
hakikaten şu kremlere verilen paraya yazık ben 100 ytl verdim vichy aldım
çok az işe yaradı bittikten sonrada fazlasıyla geri geldi o yüzden artık para harcamıyaorum kreme falan kurtulamıyorum şu selülitlerden

X