Banyo dol@bi ariyorummm

pxixlot andaç

Hamaratım hamaratttttttt
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
645
0
KISLARRRRRRRR, ÇOK BÜYÜK OLMAYAN ORTA BOYDA BANYAO DOLABI ARIYORUM. DETERJAN, HAVLU, ŞAMPUAN KOYABİLMEK İÇİN.... VARSA EKLER MİSİNİZ RESİM?????????sengözlerimebaksanab a.s.

Canim bende baktim cook istedigim gibi bulamadim havlum cok oldugu icin dolaplarda cok yer kapliyor o yuzden bend ebaiyorum am bir turlu istedigim gibi bulamadim ama gecen esimin arkadasinin evine gitik onlar almis ikea dan cok hosuma giti ikili 100ytk dedi aldik hemn alicam sudan ucuz noremalde sordum 170 182 den asagiya yok teklisindende mutfaka alicam tekliside 90 ytl imisi beyaz buzlu cam gibi amam camlari plastik cok guzeldi tavsiye ederim

banyo dolabı biz almıştık lavabolu...aynalı...biblolukları var küçük spot ışıkları var...altda da havlu koyacak yeri var...aynanın arkası..parfüm diş macunu falan koymak için küçük dolap...piyasadan daha düşük bir fiyata aldık....eğer düşünürsen özelden firma adı verebilirim...birde düz olanları var onların lavabosuz falan...beyaz dışında renkleride oluyor oda 75 ytl den falan başlıyor fiatlar..oda başka bir firmada görmüştüm ......bir kaç boy var..mutfağa falan koyuyorlar...çok hoş oluyor...firmaların internet sayfalarında resimleri vardır sanırım çünkü biz netden aldık..eve kadar getirdiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…