Bana yardım edin

Konu sahibi sizinle içtenlikle konuşacam artık gerisi size kalmış....

Hayat kısa ve ölüm var yemin etmek nedir biliyorsunuz ve önün kudretinide biliyorsunuz sanırım...

Eşiniz sizden bu tur şeyler istiyor ve sonra sizi kıskanıyor namus denen bi kavram var ve siz bunu unutmuşsunuz öncelikle bunu akliniza getirin eşiniz sizden istiyor çünkü o namus nedir bilmez ne olursa olsun anlamazda siz onunla evlendiniz diye sizin namusunuzda ona bağlı değildir böyle bo gerçek vardır ama laftan ibaret olmuş bazı insanlar için ve sizin için sanki onunla aynı mezara girecekmiş gibi halleriniz var ve her kendi mezarına girer ...

Kendimi ben böyle yapardım diye polemige koymayacam çünkü düşüncesi bile iğrenç sizin aklınız var ya gerekeni yapın yada kurtulun....

Sahsen bosanirim. Cünkü namusu erkek belirlemez. Kadin ilk önce kendisi icin namuslu olur. Bu durumlari yarin sana karsi kullanmayacagi ne malum? Bosanirsaniz "Beni aldatti! O*** teki. Internetten baskalarlan yazisiyordu vs." Dese ne yapicaksiniz hic düsündünüz mü? Ya kocam benden böyle birsey istesin döverim sanirim. Ne kadar itici ve igrenc bir durum. Hayir demeniz lazim. Isterse kendini balkondan atsin. Ve eminim sizi aldatiyordur veya aldatmayi planliyordur.
Daha da irenci ne biliyor musunuz. Ben hayir deyince cekingen utangac insan oluyorum. Yani hayir demem karakterimin zayifligini gosteriyor ona. Daha anlatamayacagim niceleri. Isin ozu disardaki kizlar gibi olmami istiyor. O programlara kendi rizalaruyla girip birileriyle bulusan konusan insanlardan olmami istiyor. Yillarca okulda erkek arkadaslarimi kiskandi simdi de senin hic erkek arkadasin bile yok diyor.

Evet vazgecemiyorum. Bir umut duzelir mi iyilesir mi diye bekliyirum. Zavalliyim ben. Liseden beri sevgiliydik. Vazgecemiyorum. Zavalli gibi gizli gizli agliyorum. Siz asiri guclusunuz harika ama ben degilim iste. Cok korkuyorum. Kendimden hayatimdan herseyden nefret ediyorum. Uyuyup aylarca uyanmamak istiyorum. Olup yok olmak istiyorum. Kendi irademle tek bir hamle daha yapmak istemiyorum. Karsima birisi otursun tum derdimi anlatiyim ve cozsun istiyorum. Ben de boyle bir zavalliyim.

Siz nasil boyle bir hayati kendinize layik goruyorsunuz?
Altindan pirlantadan mi bu adam da vazgecemiyorsunuz?
Kendinizi bu hallere dusuren sizsiniz.
Burdaki insanlar sadece sasirip kalir boyle bi gavata katlaniyor olmaniza.
Bosandiktan sonra emin olun su yasadiginiz rezil hayattan daha kotu bir hayatiniz olmayacak.
Cok daha mutlu olacaksiniz.
Koyun kicina tekmeyi, ayriliken de rezil rusva ederek ayrilin ki baska kadinlarin canini yakmasin boyle biri.

daha evli kalmayı mı planlıyorsun bu herifle.Ne oldugu bilinmedik bir kocan var ne biliyorsun seni yarın birilerine pazarlamayacagını.Eve arkadaş getirse erkek ve o iğrenç fantazilerine naklen başlasa senin eşin ruh hastası yapmaz mı sanıyorsun.Kurtul kaç namusun güvenli ellerde değil.

Bize birseyleri kanitla.aya calismanin anlami yok bole seyi nasil kabul edersiniz bu bir ahlaksizlik edepsizlik yani normal zamannda kiskanmis ne geregi var bunlari ahlakli bir insan karisina yaptrmaz ayip bisey bizim ulkeye yakismaz yani.buzamana kadar sizde yaptysaniz sizdede hata var istedigi ksdar kiskanc olsun ya ayip ya bosanmamisinizda bizden cvp beklyonuz siz dusunemiyimusunuz sa ki sizde rahatsiniz bu olaydanda daha yerinizde sayiyorsunuz bosanin ya ne bu
Ortaligi karistirmak degil niyetim. Esim bes vakit namazini kilan orucunu tutan hayvanlari cocuklari cok seven birisi. Olmuyor bu iki insan ayni kisi olamaz. Aradaki farklari bilseniz bana hak verirsiniz. Iyilestirmenin bir yolu olsa keske.

Daha da irenci ne biliyor musunuz. Ben hayir deyince cekingen utangac insan oluyorum. Yani hayir demem karakterimin zayifligini gosteriyor ona. Daha anlatamayacagim niceleri. Isin ozu disardaki kizlar gibi olmami istiyor. O programlara kendi rizalaruyla girip birileriyle bulusan konusan insanlardan olmami istiyor. Yillarca okulda erkek arkadaslarimi kiskandi simdi de senin hic erkek arkadasin bile yok diyor.
Boşanacak mısınız??

Ya insan ne icin yasar bu dunyada namus icin kaylyorm bu adam ilerde dese bisey herkes adama inanir kadinin namusu gitti yani inandramaz herkes kotu gozle bakar kocam istedi dese kim inanir buna ya.afama hicbizaman bisey olmaz eksik etek derler ya hep kadna olur olan

Aynen. Kadina kimse inanmaz. Bir kadin kocasini öldürmüstü hani onu baska erkeklere satmak istedigi icin. Ifadesinde aynisini belirtmisti. Ona kimse kendi kocasi tarafindan buna zorlandigina inanmayacakti. Sapiklik yapacaksa kendine göre sapik bulsun. Bir insan bunu nasil nikahli esine reva görür hic anlamiyorum

Ortaligi karistirmak degil niyetim. Esim bes vakit namazini kilan orucunu tutan hayvanlari cocuklari cok seven birisi. Olmuyor bu iki insan ayni kisi olamaz. Aradaki farklari bilseniz bana hak verirsiniz. Iyilestirmenin bir yolu olsa keske.

Niyetdir önemli olan. Isterse günde 100 namaz kilsin,100 sadaka versin. Nikahli esine bunu yapandan bir cacik olmaz. Tedavi görebilir,ama size bunlari yakistirmak ne alaka.

O egildigi secde onu carpar pislik herif..
Hayvana yemek vermezseniz o da kendince oruc tutar.
Eger ayrilmayacaksaniz kendini grup sekse ne bfilan hazirlayin.
Cocugunuz olursa da bu sapik rezilden o sabiyi kollamanin yollarini bulun cunku nefsi pis nefsi kapkaranlik..
Ayrilin deniyor oruc tutuyor namaz kiliyor diyorsunuz.
Adam sapik sapik isterse hacca gitsin

Ah gülüm ah. Zayif olan kendisi. Senin egonu kücültüp istedigini yaptirmaya calisiyor. Sakin uyma suna. Senin ruhunu ve bedenini kirletmesine sakin izin verme. Sonra cok pisman olursun.

Karakterin zayıf o kesin de.
Eşin sana neden namussuzluk yapmıyorsun diyememiş de, zayıf karakter demiş.

Sen de afiyetle yemişsin bunları.

Hah şimdi kesin fake.

İb..e, gav..t, namazlı niyazlı erkek aşığı koca ve mazlum karısı.

Hadi canım başka kapıda ağla.

Yani buna çok inanmadım ama olmayacak diye bişey yok
Diyelim ki dediğin gibi biri. O namazı falan muhtemelen pişmanlıktan vicdan azabından kılıyordr. Ama onu bu ahlaksızlıktan alıkoyamayan namaza namaz denmez .

X