Gebeliğe Hazırlık Bana yardim edin acilllll

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu keciboynuzu kuru nasil oluyo ne zamanlar uyguluyoruz erkeklere

Haklisin kuzum ama sabır etmeyi bilmiyorum ben hep hayatımdada bundan dolayi kaybettim bi kac pisikiyatri ilaci aldim zaten doktora gittim

Evet bunu cozmem gerek haklisin canim evde otura otura bi kadin ne olur kafaya takar yaptigim isi bidaha yapıyorum aklimdan ciksin diye daha adet olmadim belki de bu ay var blmiyorum ama ovulasyon testini yakalyamadim ama adet.olucam gibi hissediyorum

Bu keciboynuzu kuru nasil oluyo ne zamanlar uyguluyoruz erkeklere
Canım benim 5 yıllık araştırma ve uygulamanın sonunda yazıyorum sana bunları...
Keçiboynuzu kürü yapılışı: 6 yada 5 tane Keçiboynuzunu yıkayıp 2 buçuk su bardayı arıtm yada hazır suyla 10 dk felan kaynatıyorsun ilk bardağı ılık içebilir.. Diğerini de akşam yada akşam başladıysa işe gitmeden evden çıkarken sabah içebilir ısıtmana gerek yok.. Dene derim eşinde problem olsa da olmasa da... Hastanede yapılan testlerde çıkmayan bişey var.. Yumurtayı delip geçme gücü herşey norml çıksa bile yumurtaya ulaşınca o güç kalmaya biliyor spermlerde işte en önemli özelliği bu ayrıca... Ve cinsiyetin önemi yok sağlıklı olsun yeter tabiki ama eşime içmesi için erkek bebek şansını arttırıyor felan demiştim

Haha bizimkide erkek meraklisi peki ben reçel gibi bisey gordum keci boynuzu yazıyo o ne kahvaltililcilarda marketlerde felan cok var

Haha bizimkide erkek meraklisi peki ben reçel gibi bisey gordum keci boynuzu yazıyo o ne kahvaltililcilarda marketlerde felan cok var
Onun orjinalini aktardan bulabilirsin köylerden felan getiriyorlar markasız.. Onlardan bul derim. İyi hatırllattın onuda bir defa bir bardak suya sulandırıp içir miştim hep erkek bebişimiz olsun diye diye tabi baba olmayı çok istiyordu zorluk çıkarmadı kendi alıp geliyor du

Ben de pcosluyum. Ama ovulasyon testiyle değerlendirdiğim ay hamile kalmıştım. İnşallah hamile kalırsın.
Bende bu ay ovülasyon testi kullandım ilk kez belirtimde yok ama adetten sonraki 8.gününde çatlama oldu 23 kasim da beklemedeyim vakalım darısı bana isteyen herkese inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…