bana yardııımm ediin

beyaz tuzlu leblebi tuzlu peynır kırakar pastırma bide bunlar benim bulantımı keserdi 4 ay hiç bişey yiyemedim seni çok iyi anlıyorum

ana pastırmamı kesiyodu ismini söleyice bile kalkıyo midem :1shok:
Halbuki cok severdim :1no2:

kızlar benimde aybısı ne leblebi ne cubuk kreker ben bide calışıyorum düşünün artık Emedur verdi onuda fazla yutmak istemiyorum zaten faydasıda olmuyor iki gün hastanede yattım serumla beslendim sabah akşam bulantı iğnesi oldum o zaman iyiydim işte bu sefer patronumla sorun oldu senin canın tatlı dedi 12. haftadayım baş ağrılarıda başladı oda mideme vuruyor daha beter oluyorum durmadan kilo veriyorum tek korkum bebişim inşallah o iyi sağlıklı olur su bile içemiyorum ağzımın içi zehir gibi suyun taduıı değişik geliyor gecen eşime dedim sen kolalı bardağa falan mı koydun suyu tatlı bu meğerse benim ağzımdanmış

Ben doktoruma bulantı için sorduğumda Emedur kullanma dedi bana.
Tavsiye etmedi.Neden bilmiyorum ama?
Bana 3 isim vermişti ilk verdiğini aldık.İsmi dramine dı sanırım.Ben sadece 1 kere attım,felaket bir şikimlik oldu bir daha atmadım.

Bu arada benim derdim artık yemek değil. İş yerindeki bir kızın parfümü. Çıldırıyorum. Kız gelince o günüm kabus oluyor. Dayanamıyorum onun parfümüne ama ayıp olur diye de bir şey söyleyemiyorum. O kadar zor ki. Burnuma tıkaç takıp oturacağım :KK43:

Ya kızlar bende parfümden nefret eder oldum.yeni de bir parfüm almıştım,hamileliği ilk öğrendiğimde kardeşime gönderdim :)

Bence söyle arkadaşına az sıksın.İşten çıkarken sıksın yada.
Ben eşime sıktırmıyorum,losyonu bile sabah evden çıkarken diğer odada sürüyor.

ayy kızlar okuyorumda allahtan ben iyiyim.bir tek havasız yerlerde biraz içim karışıyor onun haricinde hiç bulantım olmadı.yinede olmaz inşallah.allah yardımcınız olsun..

Allah yardimcin olsun canim bir cok arkadasin dedi gibi tuzlu kraker ye canim.

benimde ara ara bulantılarım oluyo kızlar
özellikle akşamları
bazen akşam yemeği yiyemiyorum
o zamanda bebiş beslenemicek diye üzülüyorum
zaten çalışırken sağlıklı beslanemiyoruz
hep kuru kuru yiyoruz inşallah yakında bulantılarımız geçerde
daha iyi beslenebiliriz

canım benimde 6. hafta inanılmazkötüydü sabahtan akşama ne yediysem çıkartıyodum 10. hafta sadece sabah bulantılarına çevirdi bende en sonunda araştırdım ne kraker ne de başka bişey tuzlu leblebi ve beyaz leblebi ii gelio e tabii bide sık sık ve az az yemek yemek aç kaldığın zamanda yanma ve bulantı yapıyo bunları yaparsan eminim geçer öünkü bende ağırdım

kızlar yiyemiyorum yada yediğimi cıkartıyorum bebeğim beslenemiyo diye düşünmeyin Ben ne kahvaltı yapabiliyorum ne akşam yemeği daha doğrusu ben yapıyorumda o geri cıkıyo ama bebeğimi gördük cuma günü cok sağlıklı doktor sen beslenememişsin ama o senden beslenmiş dedi 4 gün önden gidiyor maşallah sık yemeği deneyebilirsiniz bende işe yaramadı gerci ama cıkarsanızda yiyin ben calıştığım için benim için zor oluyor ama napalım

ah ahhh bi ben çekerim bide ben ne yapsam ne yesem ne denesem olmadı o ağzımdaki her dakka kusmama neden olan o iğrenç tat ne yersem ne koklarsam çıkarıyorum günde kaç kez sayamıytorum bile öğk geldi artık kendimden bıktım walla offffff

bugün dr.um biraz bu konudan bahsetti
ben hep kuru gıdayla beslendiğimi hepkahvaltıyla geçiştirdiğimi söyleyip yakınınca bunun çok normal olduğunu
telaş etmemem gerektiğini
özellikle18, haftadan sonra yi beslenmem gerekiğini söyledi
dr.umda yeni doğum yapmış seni çok iyi anlıyorum kendini zorlama boşuna dedi
18. haftadan sonra et balık yumurta yemeye başlarsın dedi
yani merak etmeyin kızlar

arkadaşlar herkese merhaba..14+2 bebişimiz var..2 kasım doğum tarihimiz gözüküyor..ben 2 hafta önceye kadar bulantıdan duramıyordum..gebeliğin ilk gününden itibaren 5 kilo verdim..bebekte hiç problem yok çok şükür sağlıklı..ben zaten kilolu başladığım için gebeliğe doktorumda ben de bu zayıflama işine sevindik..yavaş yavaş evde yemek yapmaya başladım...ama soğansız yemekler:) çünkü soğan hele de kavrulmuş soğana dayanamıyorum..ben bulantılardan beyaz leblebi(nohut) ve normal leblebi ile başa çıktım sürekli iş yerimde evde elimde cebimde gezdirdim..bulantı oldukça hiç sıkmadım kendimi çıkardım..hatta bu halde ispanyaya kongreye bile gittim geldim..hiç ilaç kullanmadım bulantı için..mesleki açıdanda bilidiğim için idrarda keton çıkmadığı sürece bulantı ilaçlarını kullanmamalısınız..8 senedir günde 1 paket sigara içerken idrar testinde gördüğüm anda iki çizgiyi anında bıraktım sigarayı...şu an kokusunu duyduğum anda bulantı başlıyor..tavsiyem leblebiler..a bide ben çantamda sürekli viksle gezdim yani kafur:)) bulantı oldukça onu kokladım..belki işe yara sizde de

:emir_bebek:Ben Sari Leblebi Yiyordum Ayrica Karpuz Beni çok Rahatlatiyordu Bi Dene Istersen Hayirli Doğumlar:emir_bebek:

Ben Sari Leblebi Yiyordum Ayrica Karpuz Beni çok Rahatlatiyordu Bi Dene Istersen Hayirli Doğumlar

X