Bana şans dileyin acilll

ebru59

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2008
3
0
39

KIZLAR 5 GUN SONRA DOGUMA GIDICEM VE BANA SANS DILEYIN LUTFEN COK HEYECANLIYIM BEBEGIMI GORUCEM DIYE DARI BUTUN BEKLEYENLERIN BASINA

canım allah kurtarsın normalmi sezeryanmı[ doğumun.bende biraz erken amam her an doğura bilirim o yüzden bende çok heyecanlıyım. Allah erkeze hayırlı doğumlar nasip etsin/b]

allah yardımcın olsun hayırlısıyla kucvağına alırsın inşallah..................

allah kurtarsın arkadasım sag selamet insallah kurtulursun darısı tüm anne olmak isteyen adayların basına ve bana :)

allah hayırlı saglıklı dogumlar nasip etsinn..dogum hikayeni bizimle paylaşırsınn

ayyyy ne mutlu sana bu süreci sağ salim bitirdin demek
inşallah kolayca sağlıkla doğumunu yapar karnında götürdüğün bebeğini kollarınla getirirsin ewine
ayy harika bi duygu yaaa
rabbim o günleri yaşamayı bizede nasip etsin

arkadaşım bebişini sağlıkla kucağına alırsın işallahhh...Darısı bizlerin ve bebek hasreti çeken herkesin başına!

canım ya nekadar heyecanlısındır simdi Allahım kazasız kucagına almayı nasip etsin saglıklı uzun ömürlü analı babalı büyütsün

allah yardımcın olsun sağsalim bebeğini kucağına alırsın inşallah bu güzel duyguyu allah tüm isteyenlere yaşatsın.

canım hani nasıl derler allah bir avazda kurtarsın diye inşallah sag salim alırsın minigini kucagına

ne mutlu sana tatlım...
rabbim hayırlısınla kucaklamayı nasib etsin.....
hayırlı uğurlu olsun...rabbim yardımcın olsun...dualarımız senin de yanında olsun inşallah... darısı tüm anne olmak için bekleyenlerin başına ...

Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin Darısı bana ve anne olmak isteyen herkesin başına a.sinşallahh:Saruboceq:

Allah yardımcın olsun canım insallah bi avazda kucagına alırsın bebişini

hayırlı sağlıklı doğumlar canım RABBİM KİMSEYİ BU YOLDA YARIM KOYMASIN hayırlısyla sağlıklı sıhhatli olun hem sen hem bebeğin İNŞALLAH ALLAH IM BİZEDE HAYIRLI SAĞILIKLI DOĞUMLAR NASİP ETSİN

Allah bir avazda kurtarsın canım,sağlıcakla bebğini kucağına alman dileğiyle...

Allah bi seste kurtarsın ve sağsalim bebişini kucağına almanı nasip etsin besmeleni çek mümkünse abdestini al dualarını okuya okuya doğur gel bacım:))) Rabbim yardımcın vede yardımcınız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…