Bana parfüm önerebilir misiniz ? :)

Krasnyy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2016
33
17
Beyaz tenli ve doğuştan kızıl saçlıyım. Parfüm konusunda kafam çok karışık, bana parfüm önerebilir misiniz? :)

olympea hoşuma gitmişti bir tane şişe bitirdim yeni givenchy ange ou demon(siyah şişeli) parfümü aldım ve hoşuma gittiği söylenemez beğenmedim açıkçası bana hitap etmiyor ve çevremden yaşlı kokuyosun yorumlarını aldım

olympea hoşuma gitmişti bir tane şişe bitirdim yeni givenchy ange ou demon(siyah şişeli) parfümü aldım ve hoşuma gittiği söylenemez beğenmedim açıkçası bana hitap etmiyor ve çevremden yaşlı kokuyosun yorumlarını aldım
givenchy ange ou demon sanatcı aylin çoskun un en sevdigi vazgecemedigi parfümmüş :)) avm de falan bayanlar durdurup parfümün adını sormuslar kac kezz ama banada agır baharatlı geldi sankı o ... olympea sevemedim ben .... sevilde tous gold var o cok güzel zen cok güzel ... moschino glamour ...escada magnetism ....victoria secret noir tease aklıma gelen bunlar ama hepsi cok güzell

Beyaz tenli ve doğuştan kızıl saçlıyım. Parfüm konusunda kafam çok karışık, bana parfüm önerebilir misiniz? :)
1-Hafif mi yoksa yogin kokularda mi
2- çicek kokusumu yoksa karisk kokular mi
3- Etrafta duydugin.kokulari mi yoksa hic duymadigin farkli kokular mi ilgini ceker? Ona gore oberide bulanacagim sana canim :)

Ben de sevemedim o kokuyu acik parfum gibi burun yoruyor ya

1-Hafif mi yoksa yogin kokularda mi
2- çicek kokusumu yoksa karisk kokular mi
3- Etrafta duydugin.kokulari mi yoksa hic duymadigin farkli kokular mi ilgini ceker? Ona gore oberide bulanacagim sana canim :)
Çok ağır olmasını istemiyorum ama kendini bellide etsin istiyorum hemşireyim odalara girip cıkınca koksun ama rahatsız edicek kadar yoğunda olsun istemiyorum daha cok pudramsı temız kokuları seviyorum açıkçası parfum konusunda kafam karışık

givenchy ange ou demon sanatcı aylin çoskun un en sevdigi vazgecemedigi parfümmüş :)) avm de falan bayanlar durdurup parfümün adını sormuslar kac kezz ama banada agır baharatlı geldi sankı o ... olympea sevemedim ben .... sevilde tous gold var o cok güzel zen cok güzel ... moschino glamour ...escada magnetism ....victoria secret noir tease aklıma gelen bunlar ama hepsi cok güzell
Malesef herkesin üstünde aynı durmuyor :KK43:

Çok ağır olmasını istemiyorum ama kendini bellide etsin istiyorum hemşireyim odalara girip cıkınca koksun ama rahatsız edicek kadar yoğunda olsun istemiyorum daha cok pudramsı temız kokuları seviyorum açıkçası parfum konusunda kafam karışık
Kullandigim tertemiz ve kalici kaliteli ciceksi fresh koku olarak Elizabeth arden in Beauty edp sini onerebilirim hem farkli hem de tertemiz.

Kullandigim tertemiz ve kalici kaliteli ciceksi fresh koku olarak Elizabeth arden in Beauty edp sini onerebilirim hem farkli hem de tertemiz.
Hepsiburada, gitti gidiyor da olmasi lazim. Ya da n11de. Arden den sunflower da olabilir bu da dustan yeni cikmis gibi kokuyor.

Yves rocher den evidence de hem ciceksi hem.hafif hem.de cok hos koku az da odunsulugu var. :)

Odunsu oryantal bir koku ve kalici istiyorsaniz yaz kis kullanilabilecek bir koku bvlgari omni brigh i tavsiye ederim yazin iki fisi baya farkediliyor. Bu parfumler pahali gelirse ikinci el zebramo ya da gardrops un diger bolumunde uyguna satanlar olabilir. Zebramo da ozelliklr cok fazla secenek var kozmetik konusunda.
Haklisiniz ben de pek iyi durmamisti. Cloe love gibi hissettim benzemese de iki koku da bir sey cok.keskin ve kafa yapiuor bende.
Haklisiniz :KK66:

Lancome la vie belle de olabilir pudramsi ve guzel ama kaliciligini bilemiyorum ben pek begenmemisyim ama bayanlar bayiliyor ona cogu.
Love chloe hoşuma gitti baya sephorada denedim lancome la vie est belle'yle beraber elimde parfüm deneme kağıtlarından var, la vie bana daha cok ciceksi geldi oda hoşuma gitti dediğim gibi pudra misk yada çiçek ağır olmayan böyle kremsi bi parfüm istiyorum temiz kokucak ama henüz bulamadım :KK43:

canm olympia yı begendiysen bence flowerbomb ya da la nuit tresor midnight önerebilrim ama bunlar ağır parfümler yok ben casual istiyorum dersen günlüğe uygun daha hafif chloe signature versace bright crystal önerebilirm ne tarz istediğine bağlı

aynen canm .. bende kısın ysl black opium sıkıp hasteneye gtmıstım bi hemşire geldi sordu sizden cok hos bir koku geliyo ismini ögrenebilirmym diye ... cikolata vanilyamsı gbi kendini belli ediyoo ama kısın yada sonbahar da tavsiye ederim ... yazın cok agır olmayan ama kendini belli eden bir koku olsun dersen aslında zen de güzel dolce gabbana light blue ablam kullanıyorr onun tenındee harika kokuyo ben kendime yakıstrmadm ama ablamda bam baska koku olmus onlara yemege gttigimzzde evi miss gbi DG light blue kokuyordu hafif olmasına ragmen kndini belli ediyoo

canm olympia yı begendiysen bence flowerbomb ya da la nuit tresor midnight önerebilrim ama bunlar ağır parfümler yok ben casual istiyorum dersen günlüğe uygun daha hafif chloe signature versace bright crystal önerebilirm ne tarz istediğine bağlı
Pudralı olarak ne önerirsiniz

Lancome la vieste belle ben çok seviyorum çok tatlı çok güzel yanlış yazmış olabilirim benim en sevdiğim

Pudralı olarak ne önerirsiniz
canım chloe love direk pudra notaları içeriyor ama beğenmemişsin heralde yukarda greyin yazdığı gibi omnia da cok güzel sana tavsiyem musk ve gül içeren parfümleri denemen örneğin narciso rodriguez pembe olanı siyahı değil ya da modern muse zatn çok benziyor ikisinin kokusu. bence beğenebilirsin

X