Bana narsist ona olmayacak mı

cikocum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2019
364
1.148
Aklım almıyor bu akşam bir şekilde öğrendim eski nişanlım yıllarımı tükettiğim adam bir psikologla beraber. E hani adamın yaptıkları birebir narsistlikti terapimdeki doktor öyle demişti. şu an paylaşımlardan anlaşılan hatun yüceltilme döneminde kalpler iltifatlar havada uçuşuyor.ilk zamanlardan sonra Bana küsüp konuşmayan adam şimdi iletişime açık mı olacak , manipülasyonlarını Nasıl yapacak bu kız psikolog. bunları hiç anlamayacak mo nereye kadar oyununu oynayabilecek? Anlamıyorum ilahi adalet var mı artık sorgular oldum . Yine mutlu yine sahnesini kurmuş oyununu oynuyor ben de hayatıma nasıl devam edebilirim kime güvenebilirim giden özgüvenim gelecek mi hala bınları düşünüp durıyım

İyiki bir öğrenmişsiniz yüceltme sonrasında yok sayma taktiğini. Bunu yapan her erkek narsist değildir.
Psikologlar da zaafları olan insanlardır. İşin içinde olunca bazen görmüyor insan.
Giden özgüveninizi yerine getirmek için başkalarının hayatını bırakıp önce kendinize odaklanmanız gerekiyor.

Aklım almıyor bu akşam bir şekilde öğrendim eski nişanlım yıllarımı tükettiğim adam bir psikologla beraber. E hani adamın yaptıkları birebir narsistlikti terapimdeki doktor öyle demişti. şu an paylaşımlardan anlaşılan hatun yüceltilme döneminde kalpler iltifatlar havada uçuşuyor.ilk zamanlardan sonra Bana küsüp konuşmayan adam şimdi iletişime açık mı olacak , manipülasyonlarını Nasıl yapacak bu kız psikolog. bunları hiç anlamayacak mo nereye kadar oyununu oynayabilecek? Anlamıyorum ilahi adalet var mı artık sorgular oldum . Yine mutlu yine sahnesini kurmuş oyununu oynuyor ben de hayatıma nasıl devam edebilirim kime güvenebilirim giden özgüvenim gelecek mi hala bınları düşünüp durıyım
Onları takip ettiğin sürece düzelmen imkansız.

Şimdi adam baskasıyla beraber ve mutlu diye hırslandınız ya hani.
İlahi adalet diyorsunuz?
Size gore dipte ve mutsuz olmalı ilahi adalete gore..
Heh iste, bakın orası sıze gore.
Allah katında belki de ilahi adalet sonucunda adama mutluluk vardır.

Hayatınıza devam edin.
Adam belli ki asık. Sizde gıdın asık olun.

İnanın takip etmiyorum bir anda eniştesi daha önce ekli olduğu için sayfasından gördüm. Gittiğim psikolog tanıdığım değildi daha önce konu açmadım ama cok ben olmaktan cıktıgjö bi nişanlılık geçirdim pasif kabuğuna çekilen bi insan oldum en son bana antidepresan içeceksin diye baskı yaptıgında psikologa gittim. Bınu demesindeki neden onların her dediğine evet demeyi öğrenmem gerektiğiymiş

İlahi adalet dediğin şey illa güne karşılığını bulacağınız şey demek değildir, sorgulayıp kendini bilinmezliğe sokma iyice. Kişi kendinin doktorudur. Hayatından çıkan kişilerle ilgilenmeyi bırak. Hayat çok güzel. Mutluluğu sadece bir erkekte arama. Önüne bakmayı öğrenmelisin...

Size adam ve hayatından ne ki? Kıza ulaşsanız ve yardım etseniz, kız bi tarafı ile güler. Kendi derdi bu. Adam değişmeyecek. Psikiyatrist olup dayak yiyen yok mu? Sizin karşınıza geçip anlatan birine teşhis koymak farklı, size taktiksel yaklaşan birini anlamak farklı. Boşverin. Takip etmeyin, kötülük bu.

Son düzenleme:
Şimdi adam baskasıyla beraber ve mutlu diye hırslandınız ya hani.
İlahi adalet diyorsunuz?
Size gore dipte ve mutsuz olmalı ilahi adalete gore..
Heh iste, bakın orası sıze gore.
Allah katında belki de ilahi adalet sonucunda adama mutluluk vardır.

Hayatınıza devam edin.
Adam belli ki asık. Sizde gıdın asık olun.
Hırs değil bu yaşattıkları çok ağırdı yazsam anlaşılmayacak yine

Neden narsist olduğunu bildiğin bir adamın hayatını takip ediyorsun? İnsanların özel hayatını merak etmek kötü birşey. Sen kurtuldum diye sevineceğine neden üzülüyorsun onu düşün? Birde atalarımız şu sözü boşuna söylememiş Terzi kendi söküğünü dikemez, convMessage

İlahi adalet yok yok dünyaya bakın biraz gözünüzü açın

Çok üzgünüm ama artık sizi ilgilendiren bir konu yok. Herkes kendi yoluna bakıyor. Bunu uzun uzun düşünüp buraya yazma zahmetine girmeniz bile sizin açınızdan bir kayıp. Dakilalarınıza yazık. Yolunuza bakın. Ayrıca her erkek narsist değildir. Size öyle davranmış olabilir. Artık her erkeğe narsist etiketi yapıştırılıyor bunu öğrendik ya...

Gerçekten takip etmiyorum işimde gücümdeyim hatta daha önce ortak bir arkadaş söylediğinde gerçekten onunla ilgili bir şey öğrenmek duymak istemiyorum diyip konuyu kapattım. Bu akşam bir anda oldu yazdığımız her şeye hakveriyorum yarın sabah ne gerek vardıda konu açtım bile diyebilirim . Nişanlılık döneminde yaşadıklarım tekrar canlandı ve kimseyle bu konuyu konuşmadığım için buraya yazdım teşekkür ederim herkese

Gerçekten takip etmiyorum işimde gücümdeyim hatta daha önce ortak bir arkadaş söylediğinde gerçekten onunla ilgili bir şey öğrenmek duymak istemiyorum diyip konuyu kapattım. Bu akşam bir anda oldu yazdığımız her şeye hakveriyorum yarın sabah ne gerek vardıda konu açtım bile diyebilirim . Nişanlılık döneminde yaşadıklarım tekrar canlandı ve kimseyle bu konuyu konuşmadığım için buraya yazdım teşekkür ederim herkese
Ne yasadın nısanlılkk doneminde?

Sizde psikoloğunuz vasıtasıyla ilişkinin sonlarına doğru anlamadınız mi narşist olduğunu? Başından anlaşılmıyor demekki. Hem belki kız bu konuda çok deneyimli değildir, yeterince narşist vaka görmemiştir ve şuan tanıyamıyordur. Bir psikolog komşu dedikodusu yapar gibi narşist dememiştir herhalde eski nişanlınıza. Narşist biri ile de ömür çürütmek doğru olmadığına göre bence şükredin ve engelleyin , bir daha bakmayın.

kimlerin kimlerle beraber olduğunu bilseniz şaşırırsınız. burda bence sizi ilgilendiren hiçbir şey yok. kim ne yapıyorsa yapsın. bana kötülük yaptı, nasıl mutlu olur diye düşünerek kendinizi yiyip bitirirsiniz. kendinizi mutluluğa, değişime açın. bunu yaparken de kimsenin kötülüğünü düşünmeyin. her şey çok güzel olacak.

tam kendi doktorunu bulmuş belki kadın tedavi eder..

Hayatina devam edebilirsin özgüvenin de geri gelir tekrar merak etme.

Ne eski nisanlini sucla ne kendini. Olan oldu. Olmasi gerekmis öyle olmus. Yeni sayfa ac kendine ve gecmise sadece ders cikarmak adina bak.
Söylemesi kolay ama yeni bir sayfa acmak senin elinde. yeni sayfa acmak istiyor musun istemiyor musun?

X