Bana mı tuhaf geldi . Arkadasımın flörtümün fotosunu beğenmesi...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tusunami olmuş burada
Baştan belliydi ya neyse
Tecrübe ile sabit

Bunu demeyecektin.. Yandın sen.

Koşa koşa heyecanlı bir şekilde aşgooom beni beğendiler diye tavana tavana vurmuş ya, tamam dışından onu yapmamış ama bi ağzı yüzü ayrılmış Brad'in belli.

Bunu demeyecektin.. Yandın sen.

Koşa koşa heyecanlı bir şekilde aşgooom beni beğendiler diye tavana tavana vurmuş ya, tamam dışından onu yapmamış ama bi ağzı yüzü ayrılmış Brad'in belli.
abovv gene civcivli konuya bilmeden daldım ama napayım ya. adam resmen istihbarat istemiş evli kadınla alakalı not a cool story bro

Çocuğu arkadaşınızın arkadaşı nereden tanısın eklesin anlamadım sadece adından bulamaz ki yani sizi listeden tek tek bakacak falan hem arkadaş olduğunuzu biliyorsa zaten pas vermez alt tarafı beğenmiş. Bu ne panik yok aldatmış falan gereksiz ayrıntılar.. ayrıca daha çıkmıyorsunuz bile

Aslinda boyle konular hep bu sekilde sonlaniyor.
Konuyu acan ,cevap yazanlara tersleniyor ki bana sorarsiniz bunu bilincli yapiyor..
Yine istedigini almis,emeline ulasmis :)
Olan gercekten iyi niyetiyle cevap vermeye calisanlara oluyor zaman zaman..

Platoniğimi Facebook'dan stalklarken taa 2011'deki gönderisine yapılan yorumu beğenmiştim yanlışlıkla yıl da 2022. Bir beğeniye neden bu kadar takılır insanlar. Ha bütün gönderilerini beğenir, sürekli sohbet etmeye çalışır o ayrı. Kaldı ki sosyal medyada beğenme kadar normal bir şey yok. O kadın hakkında düşündükleriniz de çok yanlış. Görüşmeyebilirsiniz..

Ben bu tarz konulari da anlamayanlardanim.
Nasil tavsiyeler verilebilir ki
En fazla en kotu niyetimle stalk kurbani diyebilirim (rahatsiz bile olmam ama olana da mani olmam)
Ama kaba tabirle kadinin iş attigi ya da yurudugu sonucu icin bir verimiz yok
Evliymis zaten ve cocugu varsa cocuklarin hatasi bile olabilir onerilenlerde ciktiysa vs
Cunku hesap acik, bir begeni, bir takip minicik bir dokunmaya bakar, basit bir istir.
Dokunmatik telefonlarin azizligine bile ugramis olabilir. ekrani kirik tel kullandim bir sure
Bazen cildiriyordu bazen iyiydi
Cildirinca servise gidene kadar kimleri aradi kimlere ajdhfhfjdjskakd yazdi kendi kendine instada yorumlar yapti gulucuk kalp kizgin emoji kombinasyonlariyla ajdjfjf

Ozetle evli ya da bekar fark etmez birinin suclanmasi icin yeterli bir veri degil
İnsanlarin arkasindan konusurken bile onurunu serefini dusunerek konusmaya calisan biri olarak bu kadari bana fazla ve cok kotu gorunuyor

Konu sahibi stalk oldugunu bile dusunmuyor aslinda
Cunku arkadasi icin o arkadasina anlatmaz isi basindan askin diyor
E bu kadin nereden bilecek o zaman konu sahibinin flortu oldugunu ya onune cikti kesfette, gezinirken basti fark etmedi bile
Ben otomatige bagladigimda reklamlari bile begeniyordum takip etmesem de

Ya da belki de gayet de bahsetmistir arkadasi ve kadin da merak edip bakti
Arkadaslarimizin arkadaslarini da giyaben de olsa taniyoruz cunku, merakli biri icin yeterli bir sebep
Ve evli olmasi merakli biri olmasina engel degil

Flort acisindan bakarsam da hesabi aciksa ben asil flortume doner derim ki sen boyle her begeniyi tek tek inceliyor musun cunku baskalari da begenebilir ve bunu goze alarak hesap kapali tutulmuyor, o zaman neden ekli olmayanlarin profilleri inceleniyor
Profiline bakmadiysa ortak arkadas oldugunu anlayamaz di mi konu sahibine soruyorsa ortak takiplerden anlamistir tanidik oldugunu

Cok dar bir cevreyse 25 kisi ekliyse ve yabanci hemen fark ediliyor denilirse bile, begenenen yabanci kadinin profili incelenmis, bu yeterli, asil bu aranma isaretidir derim.
Cunku henuz flortum ve daha dikkatli olmaya calisirim onun hakkindaki her seye.

Flortun yaptigi durustluk, kadinin yaptigi aranmak olabiliyorsa tam tersi de pekala mumkundur ve ben bu durumda yine flortume durust, kadina aranan diyorsam linç yemeyi hak etmisimdir.

Yaşlar 12 sandım ama evli kadın falan var işin içinde kafalar pırıl pırıl

Aklı ondaysa gidebilir sıkıntı yok bana

Ben tesadüflere inanmam. Bu olayda da kasti olan şeyler var. Dikkat edin bu kadına bence. Yanlışlıkla yaptı, keşfete düştü diye düşünmek bana saflık gibi geldi :)
Bende onu demek istiyorum işte de neyse önemli değil artık.
Ben mutluyum adamla ne yapıyorsa yapsınlar.
Yanlışlıkla yapılmadığı çok belli zaten

Ben bu tip insanların özel hayatında sorunlu pasif bireyler olduğunu düşünüyorum.
İnanılmaz saldırgan bir tavırları var
Bende uslupta hata yapmış olabilirim .ama bu tip şeyler kimin başına gelse biraz şaşırır o şaşkınlıkla belki o kadın için fazla sert şeyler yazdım bilemiyorum.
Yorumlar haddini aşınca da elimin ayarı kaçmış olabilir kendi adıma özür dilerim.
Ama burda bir kaç kişi var nerde konu açılsa ordalar ve konuları sebote ediyorlar.
Dediğim gibi özel hayatında pasif sorunlu olan tipler bunlar kim ne derse desin.
Özel hayatında mutlu tatmin olmuş insanlar tanımadığı kişilere bu kadar yüklenmez.
Sanki sinirlerini bir yerden çıkarmak amaç ve bu platformda isim cisim olmadığı için de rahatlar.
Her konuda benzer insanlar benzer yorumlar
Benim konum saçma sapan da olabilir ama farklı konularda da aynısı oluyor.
İnci sözlük diye bir yer var mesela orda böyle iddialı ve agresif tiplerin gerçek hayattaki kişilikleri incelendiğinde pasif dışlanmış tipler olduğunu görüyoruz burda da aynı durum var.

Böyle yapmayın elinizden kaçırırsınız
Özgüvensiz bir tipsiniz belli :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…