Bana mı tuhaf geldi . Arkadasımın flörtümün fotosunu beğenmesi...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Isabella_7

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2021
6.528
9.250
34
Selam herkese.
Şimdi belki büyük birşey değil ama aklıma takıldı
Flört ettiğim bir çocuk var . Henüz ilişkimiz yok ama hoşlanıyoruz birbirimizden.
Neyse bugün bana arkadsslarına benden mi bahsettin dedi yoo ne alaka dedim .benim fotomu beğenmiş biri seninle arkadaş ınstada dedi şok yaşadım ufak çaplı.Sadece yakın 2 arkadasuna anlatmıştım böyle böyle biri var çok hoşanıyorım falan diye .Bu kız benim çok yakın bir arkadaşımın arkadası bu arada Yani olayı bilen kızın arkadası belki o anlatmış olabilir diye belirtiyorum bu detayı
Bu çocuğun instası dışarı açık keşfete mi düştü acaba fotolar bilmeden beğendi.Yada profilini inceleyip mi bilemedim.
Bu arada bu kadın evli ve evliliğinde sorunlar olduğunu biliyorum. Daha önce aldatıldığını eşi tarafından ve kendisi de aldatmış böyle bir şey beni ilgilendirmez tabi ama .
Benimki yakışıklı gayet çoğu kadınun beğenebileceği bir tip.
Bilemiyorum neden böyle bir şey oldu?

Begensin,ne fark edecek ?
Bence sizinkisi ortaligi kizistirmaya calismis.
Bana oyle geldi.
Bak beni begeniyorlar,senin yerinde olsam beni kacirmam edalari bunlar.Yeme bence :)
Ne alakası var ya.
Zaten gayet hoş tatlı biri bende bayılıyorum kendisine.
Hatta düşünmüş söylemesem mi diye
Neden ortalığı karıştırsın.

Olasılıkları saymışsınız zaten.
Yanlışlıkla stalklarken olmuş olabilir, öylesine keşfette otomatik her gördüğüne beğeni atanlardan olabilir.

Fakat fesat düşünürsek:
Ya hiç haberi yok, keşfetine düştü, kimmiş bu çıtır diyip kendini göstermek için beğendi.
Ya da öğrendi ve sinsi bir tip. Kendi beğendi çocuğu, aklını kurcalamak, dikkat çekmek için beğendim attı.
Bence ilişkinize bir ad koyun.

Ne alakası var ya.
Zaten gayet hoş tatlı biri bende bayılıyorum kendisine.
Hatta düşünmüş söylemesem mi diye
Neden ortalığı karıştırsın.
İste tam da bunun icin :)
Bu sekilde etrafina karsi tepkilenmen icin. :)
Ben dikkatli ol derim,yine sen bilirsin.

Fark etmeden like atmış olabilir.
Profili herkese açıksa o an görmüş bakmıştır.Birden fazla fotoğraf beğeni vs varsa kasıt aranabilir..
Neden profili herkese açarlar anlam veremediğim asıl durum bu..
Olay o değil açık olsun ne olucaj .
Insta zaten etkileşim yeri.
Benimki de açık yani erkek bulmak için açmadım ordan iş de bakıyorum ev de
Instayı ne için kullandığına bağlı

İlişkimizin adının ne önemi var ki burda
Aramızda birşey var sonuçta.
Hayır başkaları beğenmiyor onların keşfedine düşmüyor heralde

bir begeni icin cok kafa yormamis misiniz? belki yanlislikla oldu, belki arkadasiniz anlatirken profilini gosterdi eli carpti, belki cidden begendi bilemeyiz biz nereden bilelim ki.
Eli mi çarptı
Arkadasımın ona detaylı anlattığını sanmam kendi dertleri var uğraşmaz bile

Yanlışlıkla büyütüp bakarken iki kere basmıştır. Annem sağolsun ne zaman öyle bir şey göstersem beğeni atar. Anlayınca geri alıyorum ama anlamadığım da oluyordur. Üstüne düşünüp yok kocasıyla arası kötü gözü benimkinde demen çirkinleşmek bence

Tamam da ona ne ne inceliyor

Stalklarken yanlislikla begenmis de olabilir de saydiginiz ihtimaller de olabilir yani kesfete dusmesi, yakinlari ekliyse onune cikmasi vs gibi
Kadina evliligi sorunlu biri tanimlamasi yapma sebebiniz nedir, cok cirkin
Edit: Yorumlariniza baktim yanlislikla eli carpmis olmasina gulmussunuz, ihtimal verilmiyor yani
Cunku duymak istedikleriniz baska
O yuzden basliyorum
"Flortunuz cooog yagusuklu evliler bile pesinde bacim"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…