Bana Kizmayin Nolur

TuzluCekirdek

Burası soğuk odalar!!!
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2007
3.734
94
:çok üzgünüm:kızlarr bilmiyorum neden böyle oldummm.. ben ki o bebeği çok istiyordummm bilmiyorum belki hala istiyorumdur ama içimde bebeği aldırmamı isteyen bişiler var niye böyleyim bilmiyorum:bbo: kendime inanamıyorum kürtaj sitelerini dolanıyorum of:KK43:

canım önemli olan bizim kızmamız değilki:1shok:
senin düşüncelerinnn ama benim düşüncem sakın olaki yapma:1no2:
hem allah katında çok günah...:1no2:
hemde o bir canlı yazık nasıl kıyıcaksın o yavrucuğa...:çok üzgünüm:
sonra çok pişman olabilirsin...:çok üzgünüm:

canım ben dün adet oldum inan kaç saat ağladım bilmiyorum.bebek isteyip,ulaşamamak çok kötü.sana şunu yap bunu yapma demek gibi bir durumum yok.ama benim gibi o kadar çok arkadaşım varki bu sitede.deliler gibi istiyoruz ama birtürlü kavuşamıyoruz bebişlerimize.hakkında hayırlısı olsun.

sebebini soylersen belki yardımcı olabiliriz..
içindeki aldırma hissinin sebebi nedir.. yeni evlimisin? maddi durumunuz mu yok?.. henuz hazır hıssetmıyormusun ? nedir...
bana kalırsa bunların hiç biri yinede çocuk aldırmaya sebep olacak şeyler değildir..
ama sebebini bilmek gerek ?...

evet sebebi nedir niye oyle dusunuyorsun ki
evet cok gunah allahim sana bu guzel mucizeyi vermis
sonra yaptigin zaman cok pisman olursun
allah korusun
o kadar istedin degil mI ?
simdi senin gibi istegen cok ve olmayan var ne olcak yazik
sana hem bebege iyi dusun ole kararini ver

Kizim Sevo Bence Sen Gerçekten Dayak Istiyosun Kis Sen Değilmisin Bir Senedir Başimizin Etini Yiyen Hee:)) şaka Bir Yana Bunlar Bir Geçiş Sürecü Bence Canim Belkide Bebeğe Hazir Değildin Ve Sen Bizlerden Etkilenerek Bukadarçok Sitedin Gerçekleşince De Bocalamaya Başladin. Bence Sen O Siteleri Dolaşmayi Birak Ve Hamileliğin Tadini çikarmaya Bak Canim. Doğurduktan Sonra Bu Düşüncelerin Aklina Geldikçe Ya Kendine çok Güleceksin Yada Kizacaksin Nasil Böyle şeyler Düşünebilmişim Diye. ...

sana kısa ve öz kendi hikayemden bahsedeyim...6 yıl önce 9 ay arayla 2 kez hamile kaldım..yeni evliydim...ve doğruca kürtaj olmak üzere doktora gittim..doğurmak aklımın ucundan bile geçmedi..her ikisinde de bir an önce gebeliği sonlandırmak istedim...ve de öyle yaptım...ne içim buruldu ne de kendimi katil gibi hissettim..hayatıma devam ettim...sonra 2006 oldu..korunmayı bıraktık...tık yok...2 kere myom ameliyatı oldum gene tık yok..hormonlar/ilaçlar/rahim zarının incelmesi ve tüp bebek süreci...bir sürü maddi manevi kayıplar...depresif duygular...çok şükür ki bugün 1 aylık hamileyim...ama hala ya hamileliğim sürmezse/düşükle sonuçlanırsa diye endişe içindeyim..anlayacağın bazen bazı şeylerin sonuçlarını asla tahmin edemiyoruz..bazen gençlik, dünya işleri filan öyle aklımızı başımızdan alıyor ki, sonra işte allah böyle 2 kere verdim almadın kulum şimdi çek cezanı diyo insana...yine de ahayat senin..ahkam kesmek istemem...sadece yazdıklarımı bir daha oku ve 2 kere düşün..belki bir faydası olur...

Bilinçli bir şekilde hamile kaldıysan neden gelişmesin ki bebek?İsyerek hamile kaldıysan neden aldırıyorsun ki oyuncak mı bu?

canım bence çok iyi düşün hamiş olmak için uğraşan onca kişi var.sen hamişsin ve kürtajı düşünüyosun.bende ikinci bebişe hamileyim.nasıl mutluyum anlatamam bende tam tersi ya bişey olursa kürtaj gerekirse diye ödüm kopuyo.rabbime dua ediyorum bebişime bişey olmasında sağlıkla kucağıma alayım diye.gerçi sen neden böyle düşünüyosun bilemem.belki ailevi sorunların vardır.bunu bizle paylaşırsan daha rahat yardımcı oluruz.ama zor bikarar kıyabilecekmisin ona?

evet şu an karışık olman çok normal ama karar vermeden önce kafanı iyice topla. bunun vebalinin altından kalkabilecekmisin. anladığım kadarıyla ilk hamileliğin. daha önce istiyormuşsunda. eşinde istekliyse , şartlarında müsaitse , gelen bu mucizeye hayır deme.

benim arkadaşım var ilk gecesinde hamile kalmış bebeğine.aldırmayı düşünmüş.sonra vazgeçmiş.bebişi şimdi 3 yaşında.boncuk gözlü,dünya güzeli.her gören hayran kalıyor.arkadaşım şimdi diyor ki:"bir zamanlar bu güzellikten vazgeçmek istediğime inanamıyorum."iyi düşün arkadaşım.pişman olmayacağın bir karar verirsin inşallah.

ah canim cikmazin icindesin aldirsammi aldirmasammi diye dusunuyorsun sakin ole bise yapma canim sakin
rabbim sana onu vermis mutlu olman gerekiyor bidenem
aslinda istiosun bebegi ama soru isaretlerin var galibaa
bence simdi aklindan sil herseyi sadece ve sadece bebeginle gecircegin gunleri dusun :KK43:ona sarilcagin opup koklayacagin ofs ne bilem dusun canim iyi seyler dusun bak ben ve burda benim gibi olan arkadaslarimiz var biz ne emekler verioruz ne kadar sanslisinki rabbim sana bebegini hic bir zorluk altina girmeden vermis ya biz napalim canim rabbimde bizlerin emeklerini bosa cikarmasin insallahh...
SADECE VE SADECE BEBEGINI KUCAGINA ALMAYI VE ONUNLA GECIRCEGIN MUTLU GUNLERI DUSUN
RABBIM HEPIMIZN YARDIMCISI OLSUN INSALLAH

SAKIN BEBEGI ALDIRMA CANIM BUNUN VEBALINI ODEYEMEZSIN .

hormonlardan dolayı canım kaygı duyman normal
bu kaygılardan sonra sakın bebeğini aldırma
öyle kürtaj sitelerinde dolaşıp sinirini bozma canım

Arkadaşlarr Ne Deseniz Haklisiniz Burda Bağirip çağirsaniz Kizsaniz Inanin Diyecek Sözüm Yok Haksizim. çok üzülüyorum Aldirmaya Dayanabilirmiyim Bilmiyorum Ama Böyledee Içim Içini Yiyo Niye Aldirmak Istiyosun Diyosunuz Söyleyecek Bi Açiklamam Bile Yok Aptal Gibiyim:KK43: Inanin Amacim Dikkat çekmek Değil Nolur Yanliş Anlamayin Taniyan Tanir Beni

bence Gereksiz Bi Kaos Bu.....sonuçta Sen O Bebeği Aldirmiycaksin Yani Okadar Vicdansiz Olamazsin..

öbür Tarafta Sana Sormiycakmi Beni Neden Istemedin Diye..ne Diyceksin Sebepsizmi Diyceksin.....

Ben Hep Derim Bi şeyin Kiymetini Anca Mücadele Verirsek Anlariz...bu Düşüncen Hiç Uğraşmadan Oluğu Için...bizim Gibi Olsaydin şimdi Aman Bebişime Bişey Olmasin Diyerek Yatmakla Geçirirdin Ilk Günlerini...

Bence Böyle şeyler Düşünceğine Bebeğini Düşün şükret Allaha Sana Hemen Meleğini Gönderdiği Için Ve Dua Et Bebeğin Için Sağlikla Dünyaya Gelmesi Için

canim bende ilk once oleydim acaba bakabilcekmiyim ne yaparim bebegim sakat falan olursa allah korusun
cunku benim manyak doktor o kadar kotu seyler solemistti ki
ben genede aldirmam dedim
bu normal yani bi surec
sonra hersey duzelcek allahin izniyle dua et guzel dusun ki guzel olsun

bızımde esımle hıcbır problemımız yok.. çocuga engel olarak..
hamile kaldıgımdan oncekı ay bır deneme yapmıstık.. ben hemen hamıle kaldım sandım adetım 4 gun gecıkmıstı..
sankı yıllardır yada aylardır beklemısım gıbı adet olmadıgım gunlerı sayıyordum..
1....2... 3... ten sonra dedım kı evet galıba hamıle kaldım ve eşimle sankı hamıleymısım gıbı sevındık..
ama 4. gunun sonunda adet oldum ve ne kadar agladım anlatamam.. oysakı ilk denenememiz ilk ayımız..
Allah aylarca yıllarca ugrasanlara hamıle kalamayanlara ve hıc anne olamayacaklara yardım etsın..
ben daha 1 keresınde boyle uzulduysem kımbılır onlar ne yapıyor.. bunları dusunmelı şükretmeli..
Allah rahmine koymuş onu sana bağışlamış canına kıymanın hiçbir geçerli sebebi olamaz.. (ciddi sebepler hariç)
belki ileride aldırmayı dusundugun ıcın bıle kendıne kızaacaksın..

Son düzenleme:
bebeğimi çok bekledim, çok özledim olmayan bir varlığı,kokusunu burnuma çektim doya doya henüz gelmediği halde...hasret kaldım ona yıllarca..rüyalarımda sarıldım ,yıllarca ağladım..hep bir kız çocuğu bana ellerini açıyordu..emziriyordum doya doya ama hep rüyalarımda...
eyy güzel allahım birtane yavru çok görme ne olur banada ver dedim hep..allah feryadımı duydu ve şu anda 4,5 aylık hamileyim..hemde bir kızım olacak..içimde kıpırdayan bir canlı var..kendimi unuttum dünyamı şaşırdım,elim ayağım ,annem babam hayatım oldu benim ..onu dünyaya getireceğim günü düşündükçe ağlıyorum ..karnım her geçen gün büyüdükçe daha çok beğeniyorum kendimi ..karnım büyüdükçe kalbimde büyüyor daha çok sevgi doluyor içine..kocamı daha çok seviyorum bana bunu yaşattığı için..
minicik elleri her muayenede bana el sallıyor sanki..anne ben iyiyim bekle beni diyor..ve o anne bunları yazarken bile ağlıyor..şimdi söyle bana ben bu cana kıyabilirmiyim...

X