bana garip şeyler oluyor

galefir

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2009
300
55
41
selam arkadaşlar.17 şubatta adet gördüm ancak cok az miktarda ve 3 gün (normalde dolu dolu 5 gün sürer)adetimden beri karnımda hafif ağrı diyebileceğim ama ağrı olmayan bir his,eğilip kalkarken iğne batması şeklinde hafif bir sancı,iştah artışı,karnımda şişlik,belimde hafif ağrı,bazen genelde kahvaltı sonrası mide bulantısı(öğürme yok),ağzımda kuruluk ve garip bir tat sanki dilim yanmış gibi,göğüslerim özellikle sol göğsüme ara ara sancı giriyor,yüzümde 5-6 sivilce var.sabahları zor kalkıyorum,birde alt kirpiklerim yapışık capraz capraz duruyor ki normalde her biri taranmış gibi düz durur.şimdi bunların bilinen hamilelik belirtileri olduğunu öğrendim forumdan,peki adet olmama karşın niye böyleyim ben?lütfen cevap verin..

adetim biter bitmez test yapmıştım negatifi yani 20 veya 21 şubatta test yaptım.acaba tekrar mı yapsam olupta testte cıkmama ihtimali var mıdır

canım tam bilmiyorum ama bazen idrar testinde negatif kan testinde pozitif çıkabiliomus
bende adet olmadım gecti ama belirti fln yok hiç testte yaptım negatif çıktı
sende belirti var okuyorum burada çünkü adetin gecmesinden 1 hafta sonra fln yapın diolar idrar testini

kan testi için adet gecikmesi şartı var mı adet olduğum halde yaparlar mı test

canım zaten hamilelik belirtilerinde illa adetin kesilmesi die bişi yok adetin sürdügü gunun değişikliği azalması flnda hamilelik belirtisi olabilomus

şikayetlerim hala devam ediyor yumurtlama bitmiş olmalı.bugünde sol bacağımda çekilme gibi ağrı var.sol taraftan yumutladım ama ağrı sağda da olmaya başladı.bugün de midem bulandı ama istifra etmedim.test yapmayacağım adetimi bekleyeceğim 10 gün kaldı.tecrübeli arkadaslar yorum yapın lüütfen

canım eger bebek istemiyorsan zaman gecirmeden test yapmanda yarar var bence

adet gorupte hamılelık geçırmedım ama..bebiş varsa ager kan testı yaptır..adet gordugunu soyleme..eczaneden test aldım pozıtıf çıktı dıyebılırsın..yalan ama zaten sormuyorlar oyle detaylı..
emın olmak ve test yaptırmak ıstıyorsan hastahaneye gır yarın..
ama adet gorduysen hamıle degılsındır dıe düşünüyorum canım..

bebek ıstıyorsan eger bu belırtılerı hıssettırıyor bunyen..bebek ısteyınce bendede her ay oluyor bu belırtıler..ama inşallah hamılesındır tatlım..
allah gonlune gore verır ınsallah canım..

sol taraftan yumurtladıgını nerden bılıyorsun..doktorunmu soylemıstı..

sol taraftan yumurtladıgını nerden bılıyorsun..doktorunmu soylemıstı..

hayır benim adetlerim düzenlidir ağrıyla anlarım yumurladığımı bir ay sağ bir ay sol tarafım ağrır.ayrıca gelen akıntıdan yumurtladığımı anlarım.

aslında bende öyle düşünüyorum ama daha önce yaşamadığım belirtile bunlar,kafam karıştı.kasık ağrımın dün bitmesi gerekliydi eğer yumurtlama belirtileriyse bunlar ama bu ağrı önceki adetimden beri var

Son düzenleme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…