bana garip şeyler oluyor

büyük ihtimalle öyledir şöyle yapabilirsin o ağrıyı hissetmye başladığın gün ultrasonla baktır sonraki aylarda ağrıyı tanırsın hem

hatta güleceksin ama be idrarımı yaparken çatlamsına yakın hissediyorum yumurtamı.:))

büyük ihtimalle öyledir şöyle yapabilirsin o ağrıyı hissetmye başladığın gün ultrasonla baktır sonraki aylarda ağrıyı tanırsın hem

haklısın...bende yumurtlama zamanında goguslerde sıslıkte oluyor bazen..

işte onun için şimdide tuhaflıklar hissediyorum ve neler olduğunu merak ediyorum.gece sinemaya gittik gülerken karnım kasıldı

işte onun için şimdide tuhaflıklar hissediyorum ve neler olduğunu merak ediyorum.gece sinemaya gittik gülerken karnım kasıldı

canım benım yarın gıt hastahaneye..boyle kendını dınlemekle olmaz...ınşallah sonuc ıstedıgın gıbı çıkar..
ama en dogru kesın çozum kan tahlılı..

hakılsın yaptırayım belki vardır bebiş
bu süreç çok zor var mı yok mu insanın aklını alıyor yaa
senin bir oğlun var galiba sen ne gibi belirtiler hissetmiştin hatırlıyormusun

hakılsın yaptırayım belki vardır bebiş
bu süreç çok zor var mı yok mu insanın aklını alıyor yaa
senin bir oğlun var galiba sen ne gibi belirtiler hissetmiştin hatırlıyormusun

hiç belırtım olmamıstı
o zaman full çalısıyordum.kendımı dınlemeye vaktım bılem yoktu..ama istedık allah verdı..hıç belırtılerdende haberım yoktu aslında..
asermedım mıdem bulanmadı..çok sakın geçmıstı..gecen ay dusen bebiştede bırsey hıssetmedım.sadece gogus sıslıgı o kadar..
oglumdada gosulerım sısmıstı..adetıme yakın..

herkeste değişik oluyor.geçen bir arkadasım 2 kızı var karnım ağrıyor dedim acaba hamilemisin dedi ammmaaannn ne alaka şimdi dediğimde ilk hamileliğin olacak vücudunda ne gibi değişiklikler olacak bilemezsin demişti ki kendisi evdeki yeşil tabaklarından tiksinmiş

herkeste değişik oluyor.geçen bir arkadasım 2 kızı var karnım ağrıyor dedim acaba hamilemisin dedi ammmaaannn ne alaka şimdi dediğimde ilk hamileliğin olacak vücudunda ne gibi değişiklikler olacak bilemezsin demişti ki kendisi evdeki yeşil tabaklarından tiksinmiş

aa çok ılgınç..yarın gıdecekmısın hastahaneye ne dusunuyorsun.ne yapacaksın..

yaa bizimki özel sağlık önce merkeze gidip sevk almam gerekio yoksa ödemezler bedelini,acaba tekrar idrarda mı baksam,ben de bir alemim valla kızdım kendime şimdi yap bir test niye korkuyorum ki delimiyim neyim

yaa bizimki özel sağlık önce merkeze gidip sevk almam gerekio yoksa ödemezler bedelini,acaba tekrar idrarda mı baksam,ben de bir alemim valla kızdım kendime şimdi yap bir test niye korkuyorum ki delimiyim neyim

naptın seker...yaptınmı test..

naptın seker...yaptınmı test..
bugün komşular baskın yaptı biraz evvel gittiler bu gün yattı yani yarın artık :))
durumumu da özetleyeyim sana diğer belirtiler kayboldu şu an kasık ağrım yok.karnımın sol tarafında içerden dışarıya baskı hissi devam ediyor,iğne batması gibi sancı bir kaç kere oldu.baska bişey yok şekercim

kötü haber canım bugün test yaptım tek çizgi.ben de bu psikoloji varken ben implatasyon kanaması da görürüm.:))
ama yine de içimde tuhaf bir his var belki bu ayki tutmuştur da yeni olduğu için gözükmemiştir testte.allahım ne olur öyle olsun.karşımda cocuk emzirdiklerinde göğüslerim sızlıyor artık.çok istiyorum.sen nasılsın?

kötü haber canım bugün test yaptım tek çizgi.ben de bu psikoloji varken ben implatasyon kanaması da görürüm.:))
ama yine de içimde tuhaf bir his var belki bu ayki tutmuştur da yeni olduğu için gözükmemiştir testte.allahım ne olur öyle olsun.karşımda cocuk emzirdiklerinde göğüslerim sızlıyor artık.çok istiyorum.sen nasılsın?

sakin ol, bende de aynı yeşler var bende dün yaptım ve negatif çıktı için rahat tut tatlım.. bide şöyle düşün ve kendini rahatlar. onun bi zamanı var ve bunu bir tek Allah biliyor.. bizim komşumuz tam 5 sene olmadı tam tüp bebek tedavsisine başlayacaktı ve hamile kaldı :))))))
ama dilerim bizler bu kadar beklemek zorunda kalmayız...

üzülmemek elde değil ki kızlar.allah hepimize hayırlı dünya tatlısı yavruşlar nasip etsin inşallah,bi de en kısa zamanda :))

merhaba kızlar.bende 1,5 yıldır evliyim.artık bebiş istiyoruz.adetimden 1 hafta önce korunmamaya başladı.ama adet oldum.adetim bir hafta önce bitti.sürekli denemeler halindeyiz:)kasıklarımda biraz ağrı var.testte yapmadım.acaba psikolojik mi?yoksa hemen 1 haftada böyle belirtiler olur mu?yada test yapsam belli olur mu?yorumlarınızı bekliyorum.
tşk. :KK39:

merhaba kızlar.bende 1,5 yıldır evliyim.artık bebiş istiyoruz.adetimden 1 hafta önce korunmamaya başladı.ama adet oldum.adetim bir hafta önce bitti.sürekli denemeler halindeyiz:)kasıklarımda biraz ağrı var.testte yapmadım.acaba psikolojik mi?yoksa hemen 1 haftada böyle belirtiler olur mu?yada test yapsam belli olur mu?yorumlarınızı bekliyorum.
tşk. :KK39:

canım erken gebelik testleri var onlardan al bence..ilişkiden 7 gün sonra % 99 doğru sonuç veriyomuş..."coretests" diye internetten bakabilirsin...

X