Bana dua edin genetiğe gidiyorum

H

HÜZÜN YAPRAKLARI

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi HÜZÜN YAPRAKLARI
slm arkadaşlar yarın genetiğe gidiyoruz eşimle benden dualarınızı eksik etmeyin.ha bide unutmadan soriyim aranızda giden varmı genetiğe sadece kanmı alıyolar başka muayene felan gerekiyomu doktorum benim rahimle ilgili artık problemimin olmadığını söyledi yinede muayene edrlermi?lütfen yazarmısnız..

canım sen hep düşükmü yapıyodun ki doktorun seni genetiğe yolluyo,bi arkadaşımda hamile kalıyodu ve bebek karnında hep zehirlenip ölüyodu doktoruda onu genetiğe yollamıştı ama bişeyi çıkmamıştı ama genetik sonucunu da epey bi zaman sonra alırsın...inşallah bişeyin çıkmaz canım geçmiş olsun...

canım benim inşallah hiçbirşeyin çıkmaz üzülme sakın.hayırlısı tatlım rahimde bir sorun yok dendiyse kan alırlar heralde sadece.hadi hayırlı haberler inşallah:1hug:

saol canım ewt düşük gibi bişiy karnımdayken kalbleri:çok üzgünüm: duruyordu ve kürtajla aldırmak zorunda kalıyordum

=deasy;3436648]canım benim inşallah hiçbirşeyin çıkmaz üzülme sakın.hayırlısı tatlım rahimde bir sorun yok dendiyse kan alırlar heralde sadece.hadi hayırlı haberler inşallah:1hug:[/QUOTE]

inşallh canım teşşekr edrim...

umarım bişey çıkmaz sağlıklı bebeklerin olur sevgiler allahım sana hayırlısını versin

umarım sonuçlar temiz çıkar canım.ewet sadece kan alıyolar.biz de yaptırdık eşimle.sonuçlarda 3 haftada falan çıkar.allah gönlüne göre versin.

canım benim çok geçmiş olsun bebeklerin için gerçekten üzüldüm hayatım.inşallah bi problem sorun çıkmaz hayatım.dualarımız seninle canım benim....

sadece kan alıyorlar sabah verirsen sonuçlar öğleden sonra çıkar....

canım geçmiş olsun dualarımız seninle inşallah güzel sonuçlar alırsın

dualarımız seninle canım inşallah hayırlı sonuçlar alırsın. kaç düşükten sonra gönderdi genetiğe seni?

inşaallah hayırlı haberlerle dönersin canım.geçmiş olsun.hadi bakalım hayırlısı..

hepinize ayrı ayrı teşkkr ederim canlarım saolun gittim geldim sonucunu 2-3 aya kadar alırsınız dendi bize ewt sadece kan alındı..a.s.

dualarımız seninle canım inşallah hayırlı sonuçlar alırsın. kaç düşükten sonra gönderdi genetiğe seni?

tatlım 2 düşükten sonra tam olrak düşükte deil karnımda kalbi duruyodu gidip kürtaj oluyodum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…