Bana dua eder misiniz?

saharay

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2021
65
48
27
İyi günler bu hafta kpssye gireceğim acaba bana dua eder misiniz ?
Yaklaşık üç yıldır hazırlanıyorum ama önüme hep bir engel çıktı bu süreçte çok yıprandım sağlığımdan psikolojimden oldum ve artık bu yıl atanmak istiyorum.
Kadir gecesi Eyüp Sultan türbesinde niyetimi edip çikolata dağıttım.
12 rekatlık hacet namazıni iki üç kere kıldım öncesinde tesbih namazı kıldım.
111 ismi azam duasini yaptım tabiki hemde dersimi çalıştım.
İnsanlardan sürekli dua istedim.
Müslümanın müslümana duası kabul olur hadisinden dolayı sizlerden de dua istiyorum.
Eğer bu yıl atanmam icin dua ederseniz sizlere müteşekkir olurum.

İyi günler bu hafta kpssye gireceğim acaba bana dua eder misiniz ?
Yaklaşık üç yıldır hazırlanıyorum ama önüme hep bir engel çıktı bu süreçte çok yıprandım sağlığımdan psikolojimden oldum ve artık bu yıl atanmak istiyorum.
Kadir gecesi Eyüp Sultan türbesinde niyetimi edip çikolata dağıttım.
12 rekatlık hacet namazıni iki üç kere kıldım öncesinde tesbih namazı kıldım.
111 ismi azam duasini yaptım tabiki hemde dersimi çalıştım.
İnsanlardan sürekli dua istedim.
Müslümanın müslümana duası kabul olur hadisinden dolayı sizlerden de dua istiyorum.
Eğer bu yıl atanmam icin dua ederseniz sizlere müteşekkir olurum.
Rabbim emeklerinizi boşa çıkarmasın inşallah bu yok atanacak puanı alır kolaylıkla ve hayırla çok mutlu olacağınız bi yere atanırsınız🤲🏻

Allah yar ve yardımcın olsun dilerim gönlünce ilerler her şey

Rabbim bildiklerinizi önünüze çıkarsın inşallah emeklerinizin karşılığını versin istediğiniz puanla kolayca atanabilmeyi nasip etsin ..

İstersen söyle yapalım ben senin için 1000 ihlas okuyum bitirince yazım buraya sende arkasından 2 rekat namaz kıl

Allah'ım,göz aydınlıkları nasip etsin... Emeklerinizin karşılığını alırsınız inş. Bizimle de paylaşın sonucu

Allah'ım,göz aydınlıkları nasip etsin... Emeklerinizin karşılığını alırsınız inş. Bizimle de paylaşın sonucu
Soru kitapçığı yayınlandığında cevaplara baktım maalesef yanlışım çok fazla inşallah bir dahaki sefere olur.
Çok dua ediyorum tanıdığım herkesten dua istiyorum ama olmuyor.

X