Bana da dua eder misiniz?

Gunaydin arkadaslar,

Kulun arkasindan edilen dua kabul edilirmis. Ben de sizden nacizane hayirli bir is bulabilmem icin dua istiyorum.

Simdiden tesekkur ederim, icinizden gecen hayirli dualariniza amin diyorum.
İnşallah gönlünüzdeki gibi olur her şey hayırlısıyla istediğiniz, mutlu olacağınız işi bulursunuz. İnşallah Allahım sizede hayırlısıyla alın terinizle kazandığınız paraların tadını çıkarmayı nasip eder.

Bu duaları ediyorum da sanmayın ki benim işim var . Kendimide es geçmeyeyim. Bende hayırlısıyla atanırım inşallah

Cok tesekkur ederim, amin insallah sizin de Allah gonlunuze gore versin

Gunaydin arkadaslar,

Kulun arkasindan edilen dua kabul edilirmis. Ben de sizden nacizane hayirli bir is bulabilmem icin dua istiyorum.

Allah inşallah hayallerinizdekinden bile daha güzel ve iyi bir işi tez vakitte nasip etsin. Bol ve hayırlı kazançlar.

Gunaydin arkadaslar,

Canım, bende cok inanırım bır Müslümanın baska bir din kardesine ettiği duanın gucune..
Allah sanada hayırlı rızık kapısı acsın, gonlunden ne gecıyorsa ınsallah onu nasip etsin enn hayırlı sekılde ınsallah bu duamı da Ayetel kürsi ve fatıha ıle bağıslamış olayım sana.. Baktın yolun acık olsun

Cok tesekkur ederim, cok sagolun. Allah sizin de kalbinize gore versin, tum dualarinizi kabul etsin

Çok sevindim sizin adınıza. Bizlere de dua edin

cok sevindim.isinizde cok mutlu olursunuz insallah.
ben de hayırlı bir is bulmak istiyorum. bana da dua eder misiniz ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…