Bana bir akıl…

disardayagmurvar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2016
608
313
Sevgilimle 6. Ayı bitirdik. Ancak durmadan kavga ediyoruz. Kavgalar o kadar saçma sapan şeylerden ki ancak ikimiz de uzatıyoruz büyütüyoruz. Hep bi didişme halindeyiz sonra çok üzülüyoruz. Böyle yapmayalım falan diyoruz ama yine aynı devam ediyor. Son iki aydır bu şekilde. Öncesinde böyle değildik. Bu durum ondan ileriye dönük düşündüğümde soğumama sebep oluyor. Hep böyle mi olacak? Neden böyle oluyor yani bu aşamada normal mi bu? İkimiz de inat ediyoruz sonra pişman oluyoruz. Sevgisinden zerre şüphem yok ben de onu çok seviyorum. Bu zamana kadar hiç büyük bir sebepten kavga etmedik. Hep böyle sen onu dedin şunu dedin burda beni kırdın gibi saçma sapan şeyler. Bu nasıl geçer? Düzelir mi…

Anlaşamıyorsunuz demekki ayrılın

Neden devam ediyorsunuz?

İki taraf alttan almadığı zaman böyle olması çok normal bence en azından sen farkındasın bu durumun baya sen biraz alttan almayı dene biraz istersen kızdığın herhangi ne varsa bi süre dile getirme derim

Sevgi böyle bir şey değil.
Nasıl bir şey? Sevmiyor muyuz yani? O zaman neden ayrılamıyoruz? Hiç ayrılmadık düşünmedik bile. Hep düzeltmeye çalışıyoruz ama hep de ayrı bir şeyden yine tartışıyoruz. Tartışmalar şöyle mesela sabah görüşmüşüz akşam yine görüştüğümüzde arabaya bindiğinde bana sarılmadı diye trip attım o da sen niye sarılmadın diyor mesela ordan öyle saçma sapan uzayıp gidiyor

Ya yaşınız küçük , ya hiç ilişki yaşamadınız.
Bu ilişki tipine TOKSİK ilişki deniliyor. En iyi kılıfı da "sevgi " dir.
Öyle böyle değil, en çok bu insanlar sever geri kalanlarınki sevgi değildir bile.
Sonuç: Asla düzelmez. Hatta dua edin şimdiki seviyede kalsın kavgalarınızın şekli .

Daha sevgililik aşamasında, aynı evde yaşamazken, ortak ciddi sorumluluklar yokken (ev geçindirmek gibi) neden kavga edilir? Bir de sevdiğinizden ve sevildiğinizden şüpheniz yokken.. Anlaşamıyorsunuz, birbirinizin dengi değilsiniz demek ki..

Fazla naz aşık usandirir. Ben sıkılırim böyle muhabbetlerden. Seven insan uzatmaz. Sabah gorustugum kişi akşamına Sarilmadin diye trip atarsa offff derim ki siz de diyorsunuz ki kavga ediyorsunuz.

Bizim eşimle kurduğumuz bir denge var. Bazen onun yükseldiği zamanlar oluyor böyle ufak nedenlerden o zaman ben daha sessiz kalıp sinirinin geçmesini bekliyorum veya daha naif yaklaşıp sorunu çözme odaklı davranıyorum. Bazen de ben sinirli olduğumda o sessiz kalıyor o alttan alıyor.. İki kişi de yukselirse mevzu büyür konu uzar hiç gerek yok ottan poktan şeylere birbirimizi üzmeye diye birbirimizi alttan alıyoruz ufak meselelerde..

Yaş 22’den küçükse normal. O yaşların ilişkileri böyle saçma salak oluyor.

evlenmeden önce biz de öyleydik ama bizimkinin sebebbi uzak mesafeydi. esim genelde alttan alırdı ben bağırır, çağırır, ağır konusurdum hep. hatta esim o dönem eblilikten vazgecmeyi bile düsünmüs ama evlendikten ve hep birlikte olmaya başladıktan sonra çok sakinleştik. 1.5 yılda belki 3-4 kez tartışmamız olmustur. he ama bu herkeste aynı olacak diye bir sey de yok ama benim de gözümü korkutmustu evlilikte de aynı devam ederse diye

birbirini "gerçekten" seven insanlar saygısızlık yapmaz karşısındaki insanı kırmaz ve kavgaları uzatmaz. senin ilişkin sadece toksik

Yüz göz olmaya erkenden başlamışsınız.

Devamı da gelir mutlaka.

Çünkü yavaş yavaş saygıyı kaybediyorsunuz.

Dolayısıyla sevgi de bitecek kendi kendinize ayrılacaksınız.

Siz soğumaya başlamışsınız bile..

Biz de uzak mesafedeyiz ama çok uzun süre ayrı kalmıyoruz aslında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…