bana akıl verinn*??

slngnc

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2013
69
0
ben 8 haftalık gebeyimm hiç durmaksızın karın aqrın var bunun nedenini idrar yolları enfeksiyonu olduğnu sölediler daha kişisel bi doktorumm yok bebeğimle karşılaşmadım bile antibiyotik yiorum yine geömio napmalıyım ne zaman bebeği görebilirim

ben 8 haftalık gebeyimm hiç durmaksızın karın aqrın var bunun nedenini idrar yolları enfeksiyonu olduğnu sölediler daha kişisel bi doktorumm yok bebeğimle karşılaşmadım bile antibiyotik yiorum yine geömio napmalıyım ne zaman bebeği görebilirim

hayırlı olsun cnm
bebeğinin kesesini görebilirsin artık neden göremedinki :44:
enfeksiyonun için bol bol su iç ayaklarını sıcak tut faydası olacaktır aslında bitkiler var ama hamile olduğun için bişey diyemiyorum
en yakın zamanda doktora git hem bebeğinin durumunu öğrenirsin hemde yapman gerekenleri öğrenmiş olursun

bilmiorumm dedğim gibi daha henüz bi doktorum yokk açıkcası bana doğru dürüst yardımcı olcak biride yok gurbettyim burda ayın 1inde gitmeyi dşünüorumm ama allahım hayırlısını etsin çok sancım varr antibiyotik bişey yaparmı bilemiorum

bilmiorumm dedğim gibi daha henüz bi doktorum yokk açıkcası bana doğru dürüst yardımcı olcak biride yok gurbettyim burda ayın 1inde gitmeyi dşünüorumm ama allahım hayırlısını etsin çok sancım varr antibiyotik bişey yaparmı bilemiorum

merhabalar ,

kullandiginiz antibiyotikleri doktormu verdi ? bazi ilaçlar bebege zararli olabiliyor özellikle ilk 3 aylik dönemlerde , bence zaman kaybetmeden bir kadın dogum doktoruna gitmeniz , ihmale gelmez.

bol şans, geçmiş olsun

Canım sakın ilaç kullanma, ilk aylar çok önemli, düşük yapabilirsin ilaçlar yüzünden Allah korusun. İltihabının geçmesi için cinsel uzvunu sirkeli suyla yıkaman gerekiyor her zaman. O hem geçiriyor hem de oranın ph ını dengeliyor. Bana doktorum önermişti.iyice içerilerini falan yıkama sen yine, normal tuvaltten sonra sirkeli suyla yıka. Rabbim acil şifa versin. Gebelik zamanında artıyor zaten bu enfeksiyon olayı çok korma bir şey olmaz inş.

önce gebeliğiniz hayırlı sağlıklı olsun sonra gecmişler olsun.idraryolları enfeksiyonunu kim söyledi ilacı kim verdi.antibiotikler bebeğe zarar verebilir bol bol su icin ve ayaklarınızı sıcak tutun aynı şeyi bende yaşadım aama doktor kontorülned aldım ilacını.ve lütfen biranövnce kadın doğum uzmanına gözükünüz

X