Balayna nereye gidebiliriz?

kızlar merhaba yardımınıza ihtiyacım var.23 mayıs düğün tarihimizi düşünüyoruz ne dersiniz?Antalya side tarafında hava nasıl olur o tarihte

Ben antalyaliyim merkezinden mayisin sonu güzel olur antalya tam zamani derim hava cok sicak olur kalin bişeler alma yanina akşam gezmelerinede cikarsaniz yine hava sicak olur ama eger bulundugun il soguksa soguga alişik oldugun için sorun olmaz ama üşürüm diyosan yine ince bişeyler getirebilirsin

bence kemerdeki carelta beach spa hotel çok güsel bir yer.
balyı için ideal bi yer.tavsiye ederim canım

Ben antalyaliyim merkezinden mayisin sonu güzel olur antalya tam zamani derim hava cok sicak olur kalin bişeler alma yanina akşam gezmelerinede cikarsaniz yine hava sicak olur ama eger bulundugun il soguksa soguga alişik oldugun için sorun olmaz ama üşürüm diyosan yine ince bişeyler getirebilirsin

canım çok teşekkür ederim düğün salonunu kararsızlıktan tutamadık biliyor musun daha önce gelmedim hiç o tarafa mayıs 30 yapıcaktık ama rkadaşımın sınavı var 23 mayıs yapalım dedik bu sefer acaba 1 hafta farkeder mi diyoruz.Yani denize girebiliriz güzel geçer dimi?düğün tarihini daha fazla ertelemek istemiyoruz 30 mayıs ile 23 mayıs çok farketmez herhalde.İlk 03 mayıs düşündük sonra vazgeçtik mayıs sonu güzel diyorsan sorun yok.çok teşekkürler

balayına gidecek olan arkadaşlar bodrum yalıkavaktaki delta beach club tavsiye edebileceğim bir yer.biz memnun kaldık.5 yıldızlı ve çok konforlu.şimdiden ii eğlenceler

valla ağva çok hoşuma gitti benim kızlar hep düşünüyordum zaten resimleri görünce gitmeyi daha çok istiyorum şimdi :)))) yada kıbrısa gidecez inş tabii nasip kısmet işi.

Sakin ve dinlendirici bir yer arıyorsan abant göl kenarıve otelde muhteşem göl manzaralı abant palas tavsiye ederim.

Sessiz sakin bir yerse aradığınız Datça'ya gidin...
Cennetten bir köşe bence..
Ama soğuktur bu mevsimde...
Tabii deniz tatili istiyorsanız...

X