Balayini istemeyen nisanli :-\

mstmllf

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2014
10
0
34
Arkadaslar nisanlim balayini gelenek goreneklerimize aykiri buluyormus yani dugunun hemen ertesi gunu balayina gitmeyi munasip bulmuyormus. Ertesi gun es dost gorulurmus. Daha sonra gezi amacli elbette gidilirmis.
Canim sikildi :-(

Son düzenleme:
Arkadaslar nisanlim balayini gelenek goreneklerimize aykiri buluyormus yani dugunun hemen ertesi gunu balayina gitmeyi munasip bulmuyormus. Ertesi gun es dost gorulurmus. Daha sonra gezi amacli elbette gidilirmis.

düğünden sonraki gün akraba mı gezecek? Bu işte bir terslik olmalı.. Hem yorgun olacaksınız hem de yeni evli.. Tamam balayına gitmemeyi anlarımda eş dost filan zamanı diil bence

ayy onlar eskide kaldı cnmm yaa düğün ertesi gnü gifilr mi ziyarete çok saçmaa :/

brz ewde wakt geçirin bari 3 gün fln balayına gtmiosanız öle şey olmaz onaa kaynanan da mı akıl wermioo ?

düğünden sonraki gün akraba mı gezecek? Bu işte bir terslik olmalı.. Hem yorgun olacaksınız hem de yeni evli.. Tamam balayına gitmemeyi anlarımda eş dost filan zamanı diil bence

ben de boyle dusunuyorum ama o boyle dusunmuyor :'(

ayy onlar eskide kaldı cnmm yaa düğün ertesi gnü gifilr mi ziyarete çok saçmaa :/

brz ewde wakt geçirin bari 3 gün fln balayına gtmiosanız öle şey olmaz onaa kaynanan da mı akıl wermioo ?

onun sahsi fikriymis canim bu :-( kaynanamla falan konusmamistir bilr. dugunden sonraki gun annelerimizin vb elini opecekmisiz onlarla vakit gecirecekmisiz :-\ evimiz ve kaynanamgil ayni sehirde hatta evi kaynanamgile yakin tutacagiz, benim ailem farkli sehirde.

Senin bu konuda hiç söz hakkın yokmuymuş? Balayına gerekirse bir gün sonra da gidilir ama ortak bir paydada buluşmak şartıyla. Bence bazı şeyleri yeniden bir gözden geçir.

Nişanlın çok gelenekçi biri belliki. Senin adına çok üzüldüm gerçekten hem senin fikrini önemsemediği için, hemde bu devirde böyle düşünceye takılı kalması gerçekten çok garip. Umarım bir orta yol bulunur çünkü evliliğin ilk günleri çok değerlidir en iyi şekilde geçirilmesi için de balayı şart canım

Selam kızlar,
bende yeni evliyim 4 aylık falan. ailemizden şehir dışında yaşıyoruz ve düğünümüz onların orda (kayınvalidemlerin ) oldu. balayına kayınvalidemlerin yanına ve benm ailemin yanına uğradıktan sonra cıktık. yolumuzun üstüydü çünkü.olmasaydı da seve seve uğrardım bence kendini oraya gitmek zorunda gibi hissetme. cünkü onlar da senin ailen artık. hem evet haklısın gelenek görenek vs bize saçma geliyo. ama onlar için o kadar değerli ki. artık evli olacaksın istemesende bazı şeyleri yapmak zorundasın malesef. gidin ellerini öpün beraber kahvaltı yapın düğününüz hakkında konuşun senin düğünün olduğu kadar onun da oğlunun düğünü saygı göster sevmene gerek yok :) hm inat değil mi sende anneme gidelim diye tuttur :)

bende dort aylık evlıyım bende balayı yapmadım bana da dıyorlarkı yenı bır sehre tasındın balayı yapmıs kadar oldun gerek yok dıyolar:2::2:

ay arkadaşlar saçmalamayın ya... Gelin alıyor sen istedikten sonra götürmek zorunda. Annesinden duyduğu lafları sana söylemiş bence o... Ben 1 kere evleniyorum balayım olacak o kadar diye kesin bir dille söylemelisin bence. içi geçmiş bu insanların ya

benim nişanlım da düğünden sonra 2 gece düğün salonunun balayı suitinde kalıp kimseye uğramadan hemen balayına çıkalım diyor :)) ben balayı hayalleriyle yaşıyorum, düğünden daha çok balayına önem veriyorum; eğer sen de benim gibiysen biraz bastır bence. Balayından sonra eş dost ziyareti olur gerekirse...

Hem ben hemen ertesi gün yanlarına gitmeye utanırım biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…