Balayı yardım..

smilesmile

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2014
12
0
34
Merhaba arkadaşlar mayıs ayında düğünüm var balayı için ağvaya gitmeyi düşünüyoruz. Ağvada gidebileceğimiz oteller hakkında önerisi olan varmıı?

Otel öneremem ama Ağva nası güzel bi yerdir öyle. Hiç gitmedim; fakat tv de izledim. O göl gibi bişi var ya kayıkla geziosun süper ya. Bence otellerin hepsi de iyidir. Pansiyon tarzı butik otel galiba ordakiler. Sıcak bi ortam. Allah mesut etsin arkadaşım.

neden ağva tatlım

Neden ağvaa...İstanbula yakın olduğu için düşündük açıkçası ve sessiz sakin biryer istiyoruz resimlerdede baktığım kadarıyla çok hoş bi yer çok beğendik göl kenarındaki butik oteller çok hoşumuza gitti ama hangisini tercih edeceğimiz hakkında bi fikrim yok araştırma içerisindeyim şu anda ,fiirlerinizi almak istedim:KK66:))

Otel öneremem ama Ağva nası güzel bi yerdir öyle. Hiç gitmedim; fakat tv de izledim. O göl gibi bişi var ya kayıkla geziosun süper ya. Bence otellerin hepsi de iyidir. Pansiyon tarzı butik otel galiba ordakiler. Sıcak bi ortam. Allah mesut etsin arkadaşım.

çok teşekkür ederimm:))

Denize filan gircekseniz ağva soğuk olur aöa canım, ben antalya seçtim o yüzden. Ets turun sitesine bak erken rezervasyon fırsatları var. Ben sentido turan prince oteli seçtim.

Denize filan gircekseniz ağva soğuk olur aöa canım, ben antalya seçtim o yüzden. Ets turun sitesine bak erken rezervasyon fırsatları var. Ben sentido turan prince oteli seçtim.

yok denize girmek istemiyoruz.. Ben Antalyada oturuyorum zaten gideyim buralardan istedim biraz daha sakin bi yer bakalım gönlümüze göre olur inşallah hepimiz için:KK66:)

X