Balayı Tatili

zeynepcemre

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2011
7
0
Merhabalar eşimle 1 haftalık balayı tatiline çıkmak istiyoruz.
Tesettürlü bir bayanım ama eşimle birlikte yüzmek havuza vs girmek istiyorum.
Evli çiftlere özel 2 kişilik yüzme havuzu olan ya da benzer bir hizmeti sunan otel var mı?
Hep hayalini kuruyorum ancak başkalarının olduğu bir yerde yüzmek inançlarıma ters düşüyor
Benimle aynı sorunu yaşayıp buna çözüm bulabilen arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum
Herkese hayırlı bayramlar

malesef canım dediğin gibi bir otel yok bulursan bizede söyle..
bende açık bir bayanım ama tercihim senin dediğin gibiydi ama bulamadım sueno hotel sideye gidiyorum..bakalım neyle karşılaşacağım..

ben bi ara internette muhafazakar otel diye bakmıştımkuş adasındaydı canım ama otel adı aklımda değil bizde gidecektik ama yorumlarını görünce vazgeçtim aslında bakılırsa yoruma göre gitmeyin biraz tecrübe gerekli bu otel arayışında.ta sizin istediğiniz gibi bi otel olmasada ona yakın yerler vardır eminim.umarım otelin ismiyle beraber bilen biri size yardımcı olabilir şimdiden hayırlı olsun diliyorum:)

canım ama hamamlar oluyor böyle çiftlerin gidebileceği tatil yerlerinden.biz çook eskiden Bursa-oylata gitmiştik ailecek.anemle babamın iki kişilik hem havuzları hem saunaları vardı biz 2 gün aklıp döndük babamalr orda kalmışlardı.üstelik oylat harika bir doğa yeri muhteşemdi kesinlikle süper bi yerdi.biz hayran kaldık.ondan sonra 3 senede bi falan imkan buldukça gittik ama otelde kalmadık günü birlik.ve biz denizliden gittik bi akrabamız tavsiye etmişti.buda size alternatif olabilir ama illaki deniz olacak dersen bilemem:26:

Ben kapadokyada bir kaç otelde böyle görmüştüm taş evler ayrı bir oda içinde minik bir havuz vardı iki kişilik ama tabi oda içinde.

arkadaşım ne güzel bi konu açmışsın ama cevapsız kalacak sanırım,bende çok isterdim aslında,biri bize böyle güzel bir oteli tavsiye etse de duamızı alsa

ihlas armutluda aile havuzu adı altında saatlik kiralanan havuzlar var bildiğim kadarıyla ama havuz diyince öyle gözünde büyütmemek lazım resimlerde gördüğüme göre gaet küçüktü...

Bu mevsimde bulmak dahada zor.biz esimle balayimizi sah inn paradisede yapmistik havuz ortak dgil ama denizi cok guzeldi bizden baska kimsede yoktu ve hizmeti mukemmel...hersey dortdortluktu.sadece havuzlarin ayri olmasi eksisiydi yemekler,hizmet kalitesi sahaneydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…