balayı önerileriniz varmı kızlarrr

zeliha52

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2011
230
20
kızlar ya ben 1 ay sonra evlenecem bana balayı önerisi olan varmı...

Kışa evleniyorsunuz, Ağva, Abant Yedigöller de oldukça romantik bir balayı geçirebilirsiniz bence.

alanya- granada delux...
süper bir yer.. 4 ay once balayındaydık orda..
ben boyle ılgı alaka gormedım hayatımda..
kapına kadar süsleniyor..

Kışa evleniyorsunuz, Ağva, Abant Yedigöller de oldukça romantik bir balayı geçirebilirsiniz bence.

canım sorma gitsin kış düğünü yapıcaz hiç sevmiyorum kış düğünü...ve teşekkürederim önerilerin için evet güzel olabilir düşünüyorum

canım sorma gitsin kış düğünü yapıcaz hiç sevmiyorum kış düğünü...ve teşekkürederim önerilerin için evet güzel olabilir düşünüyorum

Yaz düğünleri ne kadar cıvıl cıvıl ise kış düğünleri de bir o kadar romantik ve benzersiz oluyor, üzülmeyin bence.

Şimdiden mutluluklar dilerim, bir yastıkta kocayın inşallah.

Son düzenleme:
Yaz düğünleri ne kadar cıvıl cıvıl ise kış düğünleri de bir o kadar romantik ve benzersiz oluyor, üzülmeyin bence.

Şimdiden mutluluklar dilerim, bir yastıkta gocayın inşallah.

amiiinnnnn inşallah canım :KK1: :KK16: :KK16:

kızlar ya ben 1 ay sonra evlenecem bana balayı önerisi olan varmı...

canım ben antalyada oturuyorum şuan bile havalar gayet güzel ama yağmurlar sıklaştı yağmaya başlayınca pek durmuyor :KK1:
alanya gold city'e bakabilirsin.resmen ayrı bir şehirdir orası

Bu yaz hem Gold city de hemde Granada Luxury de konaklayan biri olarak bu mevsimde gidebileceğiniz en iyi yerler olarak tavsiye ederim. Her iki otelinde yemekleri, temizliği ve ilgi alaka süper yalnız Gold Citynin odaları daha güzel (her oda da jakuxzi var) ancak denize uzak (servisle iniliyor), Granada nn denize sıfır olması ve özel iskelesi olması en büyük avantajı ayrıca Granada nın iç mimarisi süper birde gold citynin animasyonu pek iyi değil ama bunların dışında ikiside çok iyi oteller fiyat olarak da bir çok 5yıldız otele göre oldukça uygundur incelemenizi tavsiye ederim.

X