balayı için

ladyrosy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Mart 2011
791
54
şu soru çok aklıma takıldı ve kendimce mantıklı cevabı verip içimi rahatlatamadım sanki oda olur öbürüde bu konuda sizlerinde yorumlarınızı almak istedim.Düğünden hemen sonramı balayına gitmek daha ii olur yoksa eve gidip geceyi geçirdikten sonramı gitmek daha iyi olur?biraz saçma gelebilir ama çok taktım galiba bu konuyu cvplarınızı bekliorum şimdiden teşekkürler...:)

bizim düğünümüz akşam oldu eve gelmemiz zaten gece yarısını geçti.ilk gecemizi evde geçirdik,öğleye kadar iyice uyuduk,dinlendik ve akşama yola çıktık..düğün yorgunluğunun üstüne bide yolu çekseydik daha zor olurdu diye düşünüyorum.

eğer düğün gecesi ilk cinsel birlikteliğiniz olacaksa ilk bir haftayı evinizde geçirip ikinci hafta balayına çıkmanızı tavsiye ederim çünkü ilk ilişki sonrasında kişiye göre değişsede az miktarda kanama bir hafta kadar sürebiliyor benim öyle olmuştu bir hafta karnım ağrıdı ve hergün az miktarda kanamam olmuştu birde balayı için gündüzleri denize havuza girebileceğiniz bir yer tercih edecekseniz ilk hafta mikrop kapma riski çok fazla oluyor bu sebepleri göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim ikinci hafta balayına çıkarsanız çok daha güzel geçecektir bence

eğer düğün gecesi ilk cinsel birlikteliğiniz olacaksa ilk bir haftayı evinizde geçirip ikinci hafta balayına çıkmanızı tavsiye ederim çünkü ilk ilişki sonrasında kişiye göre değişsede az miktarda kanama bir hafta kadar sürebiliyor benim öyle olmuştu bir hafta karnım ağrıdı ve hergün az miktarda kanamam olmuştu birde balayı için gündüzleri denize havuza girebileceğiniz bir yer tercih edecekseniz ilk hafta mikrop kapma riski çok fazla oluyor bu sebepleri göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim ikinci hafta balayına çıkarsanız çok daha güzel geçecektir bence

asıl sormak istediğim buydu aslında çok bilgilendirici bir msj oldu bunları değerlendircem çok teşekkürler..:)

saol cnm ya sizide allah bi ömür mutlu etsin

X