Balayı için yardıma ihtiyacım var

basakozgurkaya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2010
4
0
20 temmuz da otelde olamak istyoruz balayı için ama profosyonel bi yardım istiyorum çünki tek başıma karar veremiyurm ve bi fiyasko yaşamaktan korkuyorum.. Kişi başı 100-150 tl arası kumlu güzel bi plajı olan herşey dahil bi otel arıyorum alanya ve çevresi - kuşadası yada bodrum düşünüyoruz bana yardımcı olun lütfen

kuşadasında egeria beach club oteli tavsiye edebilirim. geçen sene annemle babam gitmişti gayet memnun kalmışlar, özellikle yemekleri çok güzel ve bolmuş. denize sıfır ama kuşadası merkeze uzakmış, arabanız varsa sorun değil, yoksa da minibüsler varmış merkeze kadar. şimdiden tebrik ederima.s. ben de balayı için 15-20 haziran arasında kuşadasında golden day oteli seçtim merkeze yakın olduğu için

20 temmuz da otelde olamak istyoruz balayı için ama profosyonel bi yardım istiyorum çünki tek başıma karar veremiyurm ve bi fiyasko yaşamaktan korkuyorum.. Kişi başı 100-150 tl arası kumlu güzel bi plajı olan herşey dahil bi otel arıyorum alanya ve çevresi - kuşadası yada bodrum düşünüyoruz bana yardımcı olun lütfen

Geçen yaz eşimle Crystal Hotels Paraiso Verde'ye gittik. Çok güzel ve de temiz sakin bir yer. Yemek çeşiti şiş,tavuk,vs.. fazlasıyla bol. Adana kebap bile yapıyorlar.. Çok sayıda havuzu var, arkalarda kimselerin gitmediği,relax denilen, sesten uzak,yeşilliklerin arasında.. Geceleri ön tarafta bangır bangır animasyonlar yapılırken biz eşimle daha sakin olan arka cephede canlı müziğe gittik her gün.. Harikaydı,denizi sakin,biraz ötede nehirle denizin birleştiği muhteşem bir manzara... Geceleri de caretta carettalar geliyordu ama eşim hayvanlardan çok korkar hiç gidemedik o yüzden görmeye... Denizi biraz uzak, ama modern ve eğlenceli bir tarzda tasarlanmış bir traktörle 10 dk'da bir servis yapılıyor,denizle birleşen o nehirin yanından sazlıkların hemen dibinden 2 dk'lık bir yol... Çok güzeldi,bu sene de oraya gitmeyi çok istedik ama farklı bir yer olsun diye düşünerek farklı bir yere rezervasyonumuzu yaptırdık. A'la Carte'lar da çok güzeldi.. Bu sene de balayımız gibi güzel geçer umarım..aklinialirimsmile

fbozkrt Crystal Hotels Paraiso yada Crystal admiral hotels e gitmek istiyoruz kararı admiral de vermiştim ama bu yazdıklarını duyunca kararsız kalım şimdi Crystal Admiral nasıl biliyormusun balayına gidicez güzel olsun istiyoruz sence hangisi admiralmi paraisomu??

Merhaba Başakozgurkaya,

Turon9 ailesi olarak size mutluluklar diliyoruz.
Adakule Otel balayı için uygun bir tesistir. Çok güzel bir koyda deniz manzarasındaki yemekleriniz size ayrı bir mutluluk verecektir.

Şimdiden size iyi tatiller diliyorum...

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

fbozkrt Crystal Hotels Paraiso yada Crystal admiral hotels e gitmek istiyoruz kararı admiral de vermiştim ama bu yazdıklarını duyunca kararsız kalım şimdi Crystal Admiral nasıl biliyormusun balayına gidicez güzel olsun istiyoruz sence hangisi admiralmi paraisomu??

Yok Admiral'ı bilmiyorum. Eğer eşinizle sakin başbaşa bir tatil istiyorsanız Paraiso Verde ideal. Biz bu sene Ege istemiştik.Yukarıda Başak'ın bahsettiği Adakule var. Onun da konumu cok güzel.Bu sene birlikte gitmeyi düşündüğümüz arkadaşlarımız geçen yaz ordaydı. Çok beğenmişler. Ama ne biz ne de onlar farklı birer otel bulalım dedik. Bir de biz Kayseri'den ta Ege'ye nasıl gidcez dedik :) Adakule ve Paraiso Verde dışında bir otel bulduk yine başka bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine.Bu yaz Otium Eco Club'a gidiyoruz 27 Temmuz'da..Oraya da çok güzel diyorlar.. Ayrıca bir de Utopia world var,onunla Otium arasında kalmıştık. Aslında benim aklım hala Utopia World'de.. :):) Acaippp bir yer.. Bu üç otel arasında karar verebilirsin... Aslında o kadar çok otel var ki..... :) İnsanın kafası bulanıyor, hele bir de balayı için olunca çok zor ..Kolay gelsin diyorum...

kuşadası adakule oteli seçtik umarım doğru bi tercih yaptık kalanlar yada bilenlerden yorum almayı çok isterim

Adakule'ye geçen yaz arkadaşlarımız gitmişti.. Çok beğenmişler, ama farklı bir otele gidelim bu yaz dediler. o arkadaşlarla gidcez bu sene çünkü.. Adakule gibi bir manzara ve duruşa sahip bir otel daha var : Utopia World... Orası da çok güzel.. Ben hayran kalmıştım, ama daha ucuz bir otel bulmaya karar verdik :) Otium Eco club'a rezervasyon yaptık.. İnşallah memnun kalırız...

kesinlikle adam & eve derim... daha evlenmedim ama gecen yaz gitmiştim..
tam bir balayı oteli içimden balayında buraya gelsem diye geçmedi değil:asigim::asigim:

Yok Admiral'ı bilmiyorum. Eğer eşinizle sakin başbaşa bir tatil istiyorsanız Paraiso Verde ideal. Biz bu sene Ege istemiştik.Yukarıda Başak'ın bahsettiği Adakule var. Onun da konumu cok güzel.Bu sene birlikte gitmeyi düşündüğümüz arkadaşlarımız geçen yaz ordaydı. Çok beğenmişler. Ama ne biz ne de onlar farklı birer otel bulalım dedik. Bir de biz Kayseri'den ta Ege'ye nasıl gidcez dedik :) Adakule ve Paraiso Verde dışında bir otel bulduk yine başka bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine.Bu yaz Otium Eco Club'a gidiyoruz 27 Temmuz'da..Oraya da çok güzel diyorlar.. Ayrıca bir de Utopia world var,onunla Otium arasında kalmıştık. Aslında benim aklım hala Utopia World'de.. :):) Acaippp bir yer.. Bu üç otel arasında karar verebilirsin... Aslında o kadar çok otel var ki..... :) İnsanın kafası bulanıyor, hele bir de balayı için olunca çok zor ..Kolay gelsin diyorum...

admirala gidenler anlata anlata bitiremiyorlar 2 arkadaşım gitmiş süper diyor tur şirketleri de admiral diyorlar çok pahalı olsun istemiyoruz çünkü ev aldık borcumuz var daha erken rezervasyon yaptırsaydık daha uygun fiyata giderdik ama aklımıza ancak geldi:eek:klava::eek:klava:

kesinlikle adam & eve derim... daha evlenmedim ama gecen yaz gitmiştim..
tam bir balayı oteli içimden balayında buraya gelsem diye geçmedi değil:asigim::asigim:

Adam & Eve için eskortlardan bahsediliyor.. Ve sitede Her an her ihtiyacınıza cevap verebilir deniliyor sitesinde... O yüzden biz bazı da aldığımız duyumlara göre baştan elemiştik bu oteli.. Ama harika bir otel kesinlikle... Siz öyle bir izlenim edindiniz mi bu otelde?

Adam & Eve için eskortlardan bahsediliyor.. Ve sitede Her an her ihtiyacınıza cevap verebilir deniliyor sitesinde... O yüzden biz bazı da aldığımız duyumlara göre baştan elemiştik bu oteli.. Ama harika bir otel kesinlikle... Siz öyle bir izlenim edindiniz mi bu otelde?

hayır öyle bir izlenim ilk sizden duydum hatta tur şirketi çok tavsiye etti ama bizim gittiğimiz dönemde biraz pahalıbenneyaptımki

X