Balayı için sakin kafa dinlenecek sevimli bir yerde butik otel

ezzel

Guru
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2011
271
138
kızlar merhaba

7 eylülde düğünüm var. Nişanlımla balayımızı büyük otellerde geçirmek istemedik. Küçk sevimli kafa dinleyebilecegimiz bir yer olsun dedik. sizin daha önce gittiginiz yerlerden tavsiyelerde bulunabilir misiniz?
nişanlım kaş ve datça'da iki butik otelden söz etti. oralarda daha önce yakın arkadaşları kalmış ben daha önce arkadaşlarının gittigi bir yere gitmek istemiyorum. bu yüzden sizden tavsiyeler alim dedim. :)) :KK1:

bu tarz otellerde daha önce kalan insanların gercek yorumları önemlidir ben olsam ikisi arasında tercih yapardım..

canim gokceada masi otel. Benim esim o otelle calisiyo.(esim matbaaci) bizede balayini hediye etmislerdi.sessiz sakin huzurlu.havuzu falanda var.kucuk ve guzel bi otel.manzarasida var.internetten arastir istersen.bi sorun olursa yanitlayabilirim.

benim düğünümde 8-9 eylül bizde kuşadası mersin club'e gidicez bakalım nasıl umarım güzeldir benim kayınpederim otelci o buldu bize orayı inşallah iyidir

Kizlar onerileriniz için teşekkürler
Nişanlımla söylediğiniz yerleri araştıracağız :)

adrasan aslıhan motele gideceğim bende alaçatı ya göre bana daha cazip geldi bakalım ekim 4 oradayım hayırlısıyla

kızlar merhaba

7 eylülde düğünüm var. Nişanlımla balayımızı büyük otellerde geçirmek istemedik. Küçk sevimli kafa dinleyebilecegimiz bir yer olsun dedik. sizin daha önce gittiginiz yerlerden tavsiyelerde bulunabilir misiniz?
nişanlım kaş ve datça'da iki butik otelden söz etti. oralarda daha önce yakın arkadaşları kalmış ben daha önce arkadaşlarının gittigi bir yere gitmek istemiyorum. bu yüzden sizden tavsiyeler alim dedim. :)) :KK1:

sessiz ve sakin bir yer olsun istiyorsanız muğla'da çınar muğla evlerini tercih ederim. özellikle yemeklerini çok seveceksiniz.

bende sana konaklı villa augusto butik oteli öneririm harika bi yer sessiz denize sıfır akadaşlarımla gttik manyak ötesi bir yer havuzu bile deniz suyu :))

merhabalar...bence en güzel bir butik otel alanyada, Villa Augusto... çok ozel bir konsept var.20 odalar,hepsi farklı.fiyatlar da güzel.onlarin ozeleyi balayi çiftler için indirim var.tam sizin için. www.villa augusto.com

Bende deniziyle dünyaca ünlü ölüdenizimizin bulunduğu fethiyede bir pansiyon öneririm.Estiva pansiyon.Google yazın çıkar zaten.Büyük havuzu var kahvaltısı yemekleri çok özel.Genç bir aile işletiyor.

muğla - fethiye - kelebekler vadisi :)

Hem kamp alanı hem sahile 0 alan :) Hemde vazgeçilmez ölüdeniz :)) Herşey var :) Bir araştır istersen canım

sessiz ve sakin bir yer olsun istiyorsanız muğla'da çınar muğla evlerini tercih ederim. özellikle yemeklerini çok seveceksiniz.

bizde 3 hafta sonra balayımızı orda geçirmeyi planlıyoruz ama yanlızca internetten rastgele bulduk orayı ben konaklama ve odalar konusunda rahat edebildinizmi merak ediyorum bide yanımızda götürmemiz gereken önemli eksiklikler var mıydı orada teşekkür ederim cevabınızı bekliyorum..

Sabrinas Haus Kesinlikle bi bak derim canım:KK16:

iyiki söylemişssin canım ya resmen aşık oldum ben buraya yaa <3 ilerde hep sakin ama şık bi yerde balayı yapmak isterdim, iyi ki gördüm fiyat falan banane biriktiririm yinede giderim o derece aşık oldum :))))

canım bir de golden key bordübet var.. fotoğraflar falan bakınca çok hoş orasıda.. ilerde gitceğim yerlerden biri orası da :KK70::KK70:

X